Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Z BF-em jest jak z każdą popularną grą z nową cyferką. Jasne, może poprzednia część była lepsza, ale większość nawet z bólem po prostu się przeniesie na nową część. Fani Tekkena czy PES-a mogą coś o tym powiedzieć ;) Dylemat - grać z resztką w lepszą poprzednią część, czy dołączyć to tej reszty. Ja z bólem porzuciłem BC 2 i wybrałem BF 3. Nie jest to przecież zła gra, ba jest bardzo dobra.

 

Nie no, przyznam że bunkrowanie się z LMG na dwójnogu przynosi mi niesamowitą frajdę :D Zwłaszcza jak na wyczucie zdejmuje dwójnóg i zabijam na refleks gościa który akurat wbiegał na moje miejsce by wbić mi kosę :D Wręcz słyszę po tym jego krzyki niosące się przez góry i lasy. Ostatnio wbiłem 45-15 praktycznie broniąc tylko jednego domku na Sekwanie, tego co ma widok na A, C i D , zaraz za tunelem wyjścia z B do A ;) Często tam ktoś campi, ale to ja wtedy byłem prawdziwym king of the hill ;)

 

Ciekawą taktyką jest też gdy wycofujemy się jako obrońcy do drugiej fazy M-comów na Metro. Wtedy szybko musimy wbić do tunelu co jest tylko wąskie przejście kanałem wentylacyjnym, tam jak rozłoży się LMG na dwójnogu to wszystkich idzie skosić. Dopiero jak jakiś gość wrzuci dymny lub musimy przeładować, to pojawia się problem :)

 

Drugą taktyką która przynosi frajdę jest na Chark szturm wycofywanie się obrońców do trzeciej fazy (tej na dole), wystarczy po drodze podrzucić C4 do helikoptera, który pojawia się zaraz po tym jak pada rozkaz obrony nowych m-comów. A potem gdy słyszy się wirnik... to cyk i fajerwerki :D A co do atakujących na Chark, to C4 to podstawa. Rozbijanie muru + w trzeciej fazie jak się wyląduje na dachu budynku z m-comem (magazyn) to na lewo są kontenery postawione przy magazynie. Wskoczyć na nie i wysadzić ścianę boczną. Piękne wejście się robi górnymi tarasami z widokiem na kłębiących się często przy m-comie żołnierzy wroga ;)

Odnośnik do komentarza

a teraz pewnie napiszę coś co wielu z Was uzna jako epic noooooooooooooob, ale:

 

mam mega radochę z grania na metrze na 1700 ticketów. Ostatnio u mnie z czasem gorzej, odpalam sobie 1 rundę, gram tak 1-1,5h. w czasie takiej jednej rundy jestem w stanie wyżyć się w każdy sposób. jest czas na grę na poważnie, jest czas na kampienie z dwójnogiem, jest czas na rambo style (czyli naciskam R1 i puszczam po śmierci), jest czas na spam granatami, jest czas na mały deathmatch w trakcie grania (liczą się wtedy przez chwilę tylko kille). Do tego sporo beretek wpada. Wiem, że to jest lamerskie i słabe ale jak widzę jak Ci ludzie biegają na ślepo to aż się sami proszą o odpalenie taśmy 200 naboi w korytarz i tylko czekasz na te owieczki a one lgną jak do ognia 1,2,3,4 i dopiero granat Cię dojeżdża. Mam w tym jakąś trywialną satysfakcję. A METRO dlatego, że można tam kampić dowoli a nie otoczą Cię.

 

BTW Nie wiedziałem co to odrzut dopóki nie zagrałem PKP - on nawet na dwójnogu lata jak śmigłowiec

Odnośnik do komentarza

No wlasnie widzialem u Ciebie, ze chyba na 14 ostatnich meczy 8 grales na metrze :) ...a my sie ostatnio z chlopakami po rozpoczeciu rundy zastanawiamy, gdzie sie Kozbinio nagle w srodku rozmowy podzial- patrzymy, czy go wywalilo, po czym okazuje sie, ze juz na metrze zamiast z nami cisnie :nea:

 

W waskich tunelach na metrze nie zaszkodzi zawsze claymorka podlozyc za plecami czy za rogiem- pare razy mi uratowal tylek.

Odnośnik do komentarza

Też wczoraj odpaliłem sobie taką rundę, większość oglądała ligę mistrzów, nie za bardzo wiedziałem do kogo dołączyć i padło na Metro w Conqueście na 500% w samotności. Zgadzam się z tym co piszesz, fajna opcja na tą mapę, ale więcej niż jedna rundę przy tylu ticketach nie dałbym rady. Serwer tego typu widać, że popularny, bo cały czas był full, mimo tego, że meczyk nie był wyrównany. Wpadło mi 56 baretek w jednym meczu :D

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

a my sie ostatnio z chlopakami po rozpoczeciu rundy zastanawiamy, gdzie sie Kozbinio nagle w srodku rozmowy podzial- patrzymy, czy go wywalilo, po czym okazuje sie, ze juz na metrze zamiast z nami

 

no dokładnie, zaczęła się nowa runda i wywaliło mnie do przeciwnego teamu chyba z wanatem. czyli nas dwóch kontra wy wszyscy :D chciałem się przenieść, ale oczywiście "zachwiana równowaga" oraz "zbyt często zmieniasz zespoły pograj z jednym z nich" skutecznie mi to uniemożliwiły. a że miałem z 1,5h czasu to stwierdziłem, że szkoda się boksować i odpaliłem metro. dlatego właśnie takie mam staty, bo gram 1 rundę dziennie i tak od niedawna :D nie wiem co w tym jest ale wciąga.

Odnośnik do komentarza

Spoko kozbinio. Z nami pograsz w weekend jak tylko uda sie zapelnic serwer naszymi polskimi terminatorami "mam w pupie twoje claymory" kabotynami ;)

Rozumiem cię doskonale bo sam często mam ochotę na solówkę - robie wtedy rożne głupoty na ktore w zespolowym graniu nie ma miejsca. Szkoda tylko, że akurat w takich bezstresowych meczykach wpadają najlepsze wyniki :) Nikt tego nie widzi i nikt mnie nie wielbi niczym Mort króla Juliana ;)

Odnośnik do komentarza

z perspektywy tychże właśnie ostatnich moich doświadczeń na metro optymistycznie patrzę na nadchodzący dodatek Close Combat. Jasne, że później zapewne przyjdzie monotonia i zatęsknię za zrzucaniem C4 z helikoptera na czołgi poniżej ale pociosałbym po ścianach jak nic

Odnośnik do komentarza

z perspektywy tychże właśnie ostatnich moich doświadczeń na metro optymistycznie patrzę na nadchodzący dodatek Close Combat. Jasne, że później zapewne przyjdzie monotonia i zatęsknię za zrzucaniem C4 z helikoptera na czołgi poniżej ale pociosałbym po ścianach jak nic

 

Jakich czolgow? jakich heli? tam nie bedzie pojazdow z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza

z perspektywy tychże właśnie ostatnich moich doświadczeń na metro optymistycznie patrzę na nadchodzący dodatek Close Combat. Jasne, że później zapewne przyjdzie monotonia i zatęsknię za zrzucaniem C4 z helikoptera na czołgi poniżej ale pociosałbym po ścianach jak nic

 

Jakich czolgow? jakich heli? tam nie bedzie pojazdow z tego co wiem.

to wlasnie napisal: po grze w Close combat bedzie tesknil za starym Bf3 z c4/pojazdami

Odnośnik do komentarza

z perspektywy tychże właśnie ostatnich moich doświadczeń na metro optymistycznie patrzę na nadchodzący dodatek Close Combat. Jasne, że później zapewne przyjdzie monotonia i zatęsknię za zrzucaniem C4 z helikoptera na czołgi poniżej ale pociosałbym po ścianach jak nic

 

Jakich czolgow? jakich heli? tam nie bedzie pojazdow z tego co wiem.

to wlasnie napisal: po grze w Close combat bedzie tesknil za starym Bf3 z c4/pojazdami

Tak to jest jak sie czyta/pisze post na pol spiacego :P

Odnośnik do komentarza

Ponoć dziś DICE wprowadziło kilka poprawek serwerów:

 

• Naprawiono wyrzutnie przeciwlotnicze, które nie zadawały obrażeń pojazdom poruszającym się z bardzo dużą prędkością.

• Pociski naprowadzane telewizyjnie nie zadają już więcej obrażeń niż powinny (1 trafienie już nie wystarczy by zniszczyć wrogi pojazd).

• Poprawiono wytrzymałość pancerza czołgu.

• Położenie się na MAV'ie będzie skutkowało jego wyłączeniem.

• Poprawki dot. stabilności serwerów.

żródło:

http://www.battlefie...&utm_medium=RSS

http://battlelog.bat...54781254560301/

Odnośnik do komentarza

macie jakieś porady jak zdobyć baretke obrońca przekaznikow? tylko ta baretka mi została,a,męcze się z nią ;)

 

Kładę się przy zbiornikach na ognistej burzy przy mcomie pod dachem w pierwszej bazie,mam podkładającego pod sobą i nabijam 2 kille,kiedyś udało mi się na tej mapie w 1 meczu wbić 8 killi.

Odnośnik do komentarza

Generalnie znajdujesz mcoma, zaczajasz sie gdzies w kacie, czekasz az ktos podbiegnie go uzbroic i w czasie kiedy to robi (nie wczesniej ani nie pozniej) zabijasz go- przepis powtarzac az do uzyskania pozadanego efektu ;)

Mi bardzo latwo wpadla na kanałach na pierwszym mcomie (tym w budynku przy dokach od razu, nie pamietam czy to A czy B jest- mozna sie dobrze przyczaic w kacie naprzeciwko).

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dziś latałem ZW-11 na Kanałach. Zestrzeliłem dwóch typów na B, po czym poleciałem nad lotniskowiec ruskich. Na płycie biegało 5 gości. W jednego z nich wleciałem, próbowałem się podnieść, ale dostałem z Igły. Wyskoczyłem z helikoptera i przed upływem odliczania, zdążyłem rozwalić 3 z nich. :woot:

Odnośnik do komentarza

Hm, a propo tego zestawienia z foregripem, to tak patrzę na M249 SAW i niby jak ma się opłacać, skoro dodaje +60 % spread na stojaka? ;/ Kurczę, tak chciałbym wrócić do tej broni, ale teraz ewidentnie nawet M240B bywa lepsze, a do stojaka to oczywiście PKP które sieka z dwójnogu niczym stacjonarna .50 ;) A M249 przez ten initial recoil stracił swoją moc wbiegania z nim w grupy i wybijania kilku, teraz trzeba go "rozkręcić", ale zadaje niskie obrażenia, więc zdążą cię ubić...

Brakuje mi tylko szybkiego przestawiania na stojaku. Normalnie bym po prostu podniósł karabin i przestawił obok, a tutaj trzeba się podnieść, zwinąć stojak, znowu rozłożyć... niepraktyczne ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...