Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku może wkurzyć Cię jego odrzut, ale initial recoil trwa dosyć krótko, przywykniesz. Trochę broń przypomina M60E4, ale mniej odrzuca do góry i jest chyba nieco silniejsza i nieco szybsza ;) Ogółem graj bez foregripa, z dwójnogiem i szukaj płaskich powierzchni, najlepiej jakiś nieco wyższych co byś mógł się ładnie rozłożyć bez konieczności płaszczenia się na glebie ;) Ale każda okazja jest dobra by przycampić, z dwójnoga strzelasz praktycznie jak ze stacjonarki - mierzysz i trafiasz, nawet jak cel jest bardzo daleko ;) Bardzo przyjemnie strzela się z okien, ale musisz wybić szybę. I co jakiś czas odwracać się prewencyjnie ;)

Odnośnik do komentarza

Na początku może wkurzyć Cię jego odrzut, ale initial recoil trwa dosyć krótko, przywykniesz. Trochę broń przypomina M60E4, ale mniej odrzuca do góry i jest chyba nieco silniejsza i nieco szybsza ;) Ogółem graj bez foregripa, z dwójnogiem i szukaj płaskich powierzchni, najlepiej jakiś nieco wyższych co byś mógł się ładnie rozłożyć bez konieczności płaszczenia się na glebie ;) Ale każda okazja jest dobra by przycampić, z dwójnoga strzelasz praktycznie jak ze stacjonarki - mierzysz i trafiasz, nawet jak cel jest bardzo daleko ;) Bardzo przyjemnie strzela się z okien, ale musisz wybić szybę. I co jakiś czas odwracać się prewencyjnie ;)

Dla mnie LMG = tylko i wylacznie dwojnog w strategicznym miejscu :) Te giwery tak tak maja dla mnie sens, kochanej M249 tez tylko tak uzywam, strzelajac normalnie tylko podczas przemieszczania sie z pkt. A do B ;) W zwyklym starciu zbyt niepraktyczne sa (rozrzut, recoil, szybkosc...), a zbyt rzadko sie zdarza, ze wpadasz na grupe min. 3 przeciwnikow i kosisz ich do nogi, zeby to sie oplacalo. Do tego zawsze najpierw prewencyjnie ostawiam mozliwe czy prawdopodobne drogi dojscia do mnie claymorami ;) Za(pipi)iste jest rowniez to, ze mozna bipoda na murkach, oknach, paletach, skrzyniach i wszystkim co tylko popadnie rozkladac :) Glowne przejscie na bazarze to pole do popisu dla nich ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Najlepsze miejsca to są na Metro, byle szafka jakaś czy skrzynka co chwila, i jak to nie skusić się na przycampienie? ;p

 

Ogółem nie zgodzę się z tym, że są niepraktyczne. Ja przez całą grę do tego felernego patch'a biegałem pod ręką mając LMG głównie i jakoś nie narzekałem na to, bym nie trafiał, a właśnie starałem się wbiegać tam gdzie zwykle gromadziły się grupy, przeważnie od tyłu i z flanki. I nie musiałem się martwić, że zabiję 1-2 i skończy się amunicja. Do tego zawsze można wcisnąć spust i biegnąć do wroga. Wtedy zwykle dostaje negatywny modyfikator za bycie ostrzeliwanym, plus efekt psychologiczny, a i ostatecznie może wpaść "przygwożdżenie' gdyby ktoś wcześniej go zabił ;) Czasami faktycznie szturmowiec mnie zdejmie z frontu wyskakując nagle, czy inżynier bo ma szybszą broń, ale tak poza tym LMG sprawdza się świetnie do bliskich starć ;)

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iste jest rowniez to, ze mozna bipoda na murkach, oknach, paletach, skrzyniach i wszystkim co tylko popadnie rozkladac :) Glowne przejscie na bazarze to pole do popisu dla nich ;)

 

o to to - rozwalone skrzynki, murki, np. jak jest na metrze przejście z A do B to po prawej stronie (alejka i w lewo na końcu wchodzisz do metra) to mogę przed wejście rozłożyć nawet bipod na kwietniku i rżnę wszystkich wychodzących na oba wyjścia (lecą albo na mnie albo bokiem do mnie do wyjścia głównego). co do broni - M27IR oraz RPK dwie pierwsze i jak narazie dwie najlepsze bronie. reszta to wariacja. za największą wadę LMG uważam długim czas przykładania oka do celownika, co powoduje, że w starciu 1on1 jesteś skazany na strzał z biodra a przy odrzucie np. takiego PKP to nie halo jest. (jak kolo wpada np. z takim PDWR gdzie w milisekundę ma celownik, duży damage i 30 naboi w magazynku przy niewielkim recoil i umie tego użyć to nie pogadasz)

 

ogólnie zauważyłem, że na metro wsparciem gra mnóstwo osób. mnóstwo. szkoda tylko, że zapominają, żę rolą wsparcie jest również rzucanie skrzynek z ammo

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Musze sie zgodzic z Twoim niezgodzeniem sie ;) ...a dokladnie z tym:

Ja przez całą grę do tego felernego patch'a biegałem pod ręką mając LMG głównie

Przed patchem bym tego nie napisal ;) Do odblokowania 43. poziomu ;) tez praktycznie tylko z M249 biegalem i bylem zachwycony- teraz mam wrazenie, ze tylko krotkimi seriami da sie nim zabic, a im dluzej strzelasz, tym mniej trafiasz, nawet jak jestes 10 m od przeciwnika. O wykoszeniu nim grupy mozna teraz zapomniec :confused:

 

PS: Fakt, o metrze zapomnialem- tam tez LMG dobrze daje rade ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

A właśnie, nie wiem czy jakiegoś hotfixa dali, ale teraz często 3x C4 nie rozwala czołgu :confused: I to w dodatku bez pancerza. Bez sensu, nie dość że podkłada się długo i ryzykownie, to jeszcze co najwyżej unieruchamia pojazd.

6x c4 niszczy czolg z pancerzem na 100% sprawdzilem :P

 

pogram dzis chwile bf3 po tym jak przez tydzien siedzialem tylko na 5 letnim pc

i ten bf3 mnie odrzuca wyglada to jak (pipi) jakies ;/

 

pozatym gra jak to gra z(pipi)ana jak wczesniej nic nie poprawili XD

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iste jest rowniez to, ze mozna bipoda na murkach, oknach, paletach, skrzyniach i wszystkim co tylko popadnie rozkladac :) Glowne przejscie na bazarze to pole do popisu dla nich ;)

 

o to to - rozwalone skrzynki, murki, np. jak jest na metrze przejście z A do B to po prawej stronie (alejka i w lewo na końcu wchodzisz do metra) to mogę przed wejście rozłożyć nawet bipod na kwietniku i rżnę wszystkich wychodzących na oba wyjścia (lecą albo na mnie albo bokiem do mnie do wyjścia głównego). co do broni - M27IR oraz RPK dwie pierwsze i jak narazie dwie najlepsze bronie. reszta to wariacja. za największą wadę LMG uważam długim czas przykładania oka do celownika, co powoduje, że w starciu 1on1 jesteś skazany na strzał z biodra a przy odrzucie np. takiego PKP to nie halo jest. (jak kolo wpada np. z takim PDWR gdzie w milisekundę ma celownik, duży damage i 30 naboi w magazynku przy niewielkim recoil i umie tego użyć to nie pogadasz)

 

ogólnie zauważyłem, że na metro wsparciem gra mnóstwo osób. mnóstwo. szkoda tylko, że zapominają, żę rolą wsparcie jest również rzucanie skrzynek z ammo

 

Przed patchem m249 kochałem jak syna, po patchu oddałem go do adopcji i przygarnąłem PKP. Na początku był nieokrzesany i nerwowy ale ułożyłem chłopaka i już się słucha ojca jak trzeba :) Dwójnóg i tłumik, z tym biegam. Wydaje mi się że tłumik mimo nieznacznego zmniejszenia rażenia na dalsze odległości (choć jak rozstawie dwie nogi to i tak nic nie pomoże tym po drugiej stronie lufy), daje jednak bardziej skupiony ogień i nawet z biodra czy z przyłożenia w staniu można krótkimi seriami kontrolować sytuację. Jedyny minus, to faktycznie czas tego nieszczęsnego przyłożenia do oka, nauczyłem się w newralgiczne punkty mapy wchodzić już prawidłowo złożony do strzału.

 

Ogólnie kocham biegać jako wsparcie. Na luzaku mogę się nawalić, popier..olić do hs głupoty lub/i filozoficzne teorie, jednocześnie biegając za Wami i nabijać całkiem fajne wyniki rzucaniem amunicji i ewentualnie wspomagając ogniem zaporowym hehe

 

Ps. PKP = Pięknie Ku..wa Padają (w domyśle - przeciwnicy... przypis dla niekumatych ;) )

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Aż się pochwalę:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/42775513/4/232693512/#!/bf3/battlereport/show/42775513/4/232693512/

 

Maksymalne tickety od początku grałem do końca, łeb w łeb, co chwila jakaś drużyna przeważała, ale na końcu wielu naszych wyszło, a nowi zlamili ;) Fajny mi streak wpadł, jak wparowałem na B od drugich schodów i 13 kill'ów (medycy radośnie pomagali mi w zabijaniu po kilka razy tych samych gości, a potem sami ginąc ;) ). Ogółem to była taka moja mała rywalizacja z tych Czechem, ale wbiłem mu 3 kosy (a on mi jedną), więc mogłem spokojnie napisać na koniec hatemail'a z informacją że jestem jego nowym królem i powinien oddać mi hołd ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...