Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

input laga u mnie widać gołym okiem, dlatego powiedźcie mi gdzie można zmniejszyć rozdzielczość. to jest w ustawieniach tv / konsoli? w tv presety graficzne (samsung 32") mam normalny, dynamiczny, film (gram na dynamicznym).

 

Bo masz Szajsunga a już wiele razy było mówione że w większości przypadkach problem dotyczy właśnie Samsunga. A ustawienia zmieniasz z poziomu konsoli w ustawieniach.

 

 

http://manuals.plays...ideooutput.html

 

 

Jeszcze Świetny na tą nudną jakże gorącą majówkę, filmik o umiejętnościach pilotażu :), ile w tym zasługi PC i najprawdopodobniej joysticka to nie wiem, umiejętności na pewno mają. Tak czy inaczej świetna muzyka i montaż.

 

 

Edytowane przez marekjw2523
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To ja powiem tyle mam input lag( gosc macha bronia na lewo i prawo,jak sie krece w kolko i zatrzymuje) i mi to nie przeszkadza po prostu,nie ktorym nie idzie i musza zwalac na input lag.

 

Przyznaję się bez bicia że jestem noobem w BF3, ale input lag jest. Nie jest to żaden mit albo inna ściema. Już DICE się do tego przyznało i w końcu ma go wyeliminować. Sorry, ale nie zamierzam zmieniać rozdzielczości na 576p żeby w miarę komfortowo grać w tą niedopracowaną grę.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Sorry, ale nie zamierzam zmieniać rozdzielczości na 576p żeby w miarę komfortowo grać w tą niedopracowaną grę.

 

Gram w 720p i gram bez problemu majac input lag,moze celnosc mam slaba bo tylko 14.1% ale 600spm na minute mam,czyli da sie. Tylko trzeba chciec.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie jak wydadzą wszystkie dodatki,to zrobią jakiś pack.W sumie jak miałbym kupować od nowa,to nie wiem czy bym kupił,mapki oprócz wake i omanu średnie.Kolejny bug,na wake teraz jest 5 flag,chyba na "D" są 2 kontenery postawiony w jakby"V",można się schować,od tyłu się nie wejdzie,jedynie zastrzelić można,ale Dice nie takie cuda robiło.Kolo wcisnął kosę,prze teleportowało go do mnie,mimo iż normalnie nie ma bata.

Odnośnik do komentarza

Czaje sie na Back to Karkand. Sadzicie, ze jak Close Quarters zostanie wydane, to bedzie dostepny jakis pack, zeby w jednym z nizsza cena kupic BtK i CQ?

 

Zapytalem na Twitterze, ale odpowiedzieli mi tak jakby nie odpowiedzieli wcale. :D

 

fnbyty.png

 

nie kupuj większość ze znajomych w tym ja, nie gramy w dodatku bo zawiesza konsolę

Odnośnik do komentarza

Nie ma mozliwosci tak jak min w Killzone 3 zeby grac z ludzmi ze zblizonym levelem do swojego? Caly czas gram z typami, ktorzy znaja mapy na wylot i mam dosc dostawania permanentnego wpier.dolu ;/ Cieszy mnie gra, gameplay odpowiada, ale do momentu jak sie nie rozegram staty bede mial nizsze niz PKB Ugandy. Jak gralem niedlugo po premierze to grala gawiedz CoDowa, teraz jak wrocilem to mnosto zaje.bistych graczy ;/

Odnośnik do komentarza

Quick match nie zawsze dzialal jak nalezy, jesli o to chodzi. Mnie przynajmniej jak mialem niski level i tak wrzucal ciagle z pulkownikami- strasznie sie na to wpienialem, zwlaszcza po przesiadce z KZ3 wlasnie.

Alternatywnie mozeszwejsc w wyszukiwarke serwerow i tam jak wejdziesz w opis serwera, to w prawej zakladce masz ludzi aktualnie na nim grajacych- mozesz zobaczyc, kto tam jest, przed przylaczeniem sie do gry.

Czasem trzeba poszukac troche, ale przynajmniej pograsz w spokoju. Ja to odkrylem dopiero doslownie pare tyg. temu niestety- zaoszczedzilbym sobie sporo frustracji, gdybym wiedzial o tym wczesniej (chyba, ze to po ktoryms patchu dopiero dodali- nie wiem).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

EA podało że sprzedało 15 mln kopii BF3, oraz że sama gra przyniosła 900 mln dolarów nie wliczając w to DLC ani zysków z prywatnych.

A tym chytrym świniom jeszcze mało :)

moze na nastepna czesc poswieca miesiac dluzej na ostatnie poprawki. wkoncu kasy im nie braknie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jednak mam nadzieje że BC3 nie wyjdzie na PS3,tylko na nowe konsole,już Bf3 pokazał ze różnica między PC a konsolami jest zbyt wielka.900 mln a oni gadają że Bf3 przyniósł mniejsze dochody niż się spodziewali,szok.

 

Też mam taką nadzieję, ale raczej są to nie realne marzenia :( BC3 pewnie dostaniemy marzec 2013. Choć nigdy nie wiadomo skoro Dice potwierdziło wsparcie dla BF3 15-18 miesięcy. Tylko co wystawi EA do walki ze setną częścią CODa na jesień 2013 ?

 

Chyba że rzeczywiście w grudniu 2013 dostajemy nową konsolę :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

EA podało że sprzedało 15 mln kopii BF3, oraz że sama gra przyniosła 900 mln dolarów nie wliczając w to DLC ani zysków z prywatnych serwerów.

A tym chytrym świniom jeszcze mało :)

Czystego zysku zego co wiem maja ledwo 60mln

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...