Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rowniez kupie- dlc tak czy inaczej bym bral wszystkie (pod warunkiem, ze wszystkie beda do multi- do singla nie mam zamiaru nic kupowac), a tu jeszcze jakies dodatkowe pierdoły beda.

 

e: tobie sie, Litwin, w sumie nie dziwie- masz juz wszystko zrobione w BF3 (no i przeciez i tak wracasz do BC2 :P bardzo powoli, ale wracasz :P ). Ja tu mam jeszcze mase rzeczy do zrobienia :)

 

PS: Ktos cos slyszal o mozliwosci nagrywania filmow wraz z ktoryms dodatkiem? Chodzily przez chwile takie ploty pare miechow temu...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ja też kupuję bo jak mówiłem podczas gry, w ogólnym rozrachunku DLC wyjdzie taniej a dodatkowe pierdoły to taki mały gratis za to że wyłożę od razu 200 zł. A w BF3 będę grał bo BC2 uwielbiałem ale za wcześnie go opuściłem :(.

A później nie było motywacji do gry bo mało osób a większość i tak grała na zrypanych mapach z BC1, zgroza

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja też kupuję bo jak mówiłem podczas gry, w ogólnym rozrachunku DLC wyjdzie taniej a dodatkowe pierdoły to taki mały gratis za to że wyłożę od razu 200 zł. A w BF3 będę grał bo BC2 uwielbiałem ale za wcześnie go opuściłem :(.

A później nie było motywacji do gry bo mało osób a większość i tak grała na zrypanych mapach z BC1, zgroza

 

Przed premiera bf3 duzo osob gralo na mapach z bc2.A zagralem na 576p i jest roznica

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ja rowniez kupie bo jak zaczalem w multi grac to powiedzialem sobie ze kupie wszystkie mapy, a skoro z BP wyjdzie taniej to skorzystam. Raz sie wylozy a potem kazde mapy ktore wyjda beda od razu dostepne i w ostrym sezonie jesien/zima nie bedzie trzeba szukac zasobow w portfelu na DLC :)

 

Edit: Dzisiaj tez padlem ofiara znikajacych punktow. Stracilem 10 000. Wiem, ze to nie jest dramat, ale to zawsze jeden fajny mecz... .

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Niestety jakosc jest fatalna. Kurde co trzeba kupic zeby jakosc obrazu zgrywanego z konsoli bya idealna ze stanem faktycznym? Jak Ci let's playerowcy zgrywaja obraz z konsol w takiej jakosci?

 

A montage naprawde fajny ;)

Na konsoli nigdy nie bedzie tak dobra jak na pc ;). Przez blokade na hdmi.

Odnośnik do komentarza

Niestety jakosc jest fatalna. Kurde co trzeba kupic zeby jakosc obrazu zgrywanego z konsoli bya idealna ze stanem faktycznym? Jak Ci let's playerowcy zgrywaja obraz z konsol w takiej jakosci?

 

A montage naprawde fajny ;)

urządzenie nie jest rewelacyjne, specjalnie kupiłem niedrogie żeby obczaić temat no i mogło mnie nie wkręcić. Urządzenia zapewniające lepszą jakość to koszt rzędu 300$+ To mój pierwszy montaż i teraz już wiem czego się wystrzegać. Nie można zwalniać akcji więcej niż 50% bo wtedy jest problem z odświeżaniem. Dzięki za uznanie następne postaram się dopieścić. Strasznie dużo przy tym roboty :) mam prawie 50GB gameplayu do przerobienia.

Odnośnik do komentarza

To juzw poniedzialek- trzeba sie brac za zakup karty internetowej i doladowanie kontka...

 

Btw.: Mozna na spółę to brac??

 

Kurde, 50 dolcow, 50 euro... kochany przelicznik.

To u nas moze za 50 PLN bedzie? :D

 

Restartowanie statystyk? Kto dzisiaj z tego skorzysta majac tyle przegranych godzin? :)

Ja sie wlasnie powaznie zastanawiam :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Tak, to o ktorej godzinie? :)

 

Napisali tez, ze dzieki Premium mamy wczesniejszy ( 2 tygodniowy) dostep do dodatkow. A skoro dodatki dla konsoli Sony zostaja wydane o tydzien wczesniej (umowa miedzy DICE a SOny), to gracze na PC i Xbox'a- nie posiadajacy Premium- moga zakupic dodatek (Close Combat) dopiero 18 czerwca. Przynajmniej ja tak rozumuje. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Nie kupuję premium, ponieważ nie przywykłem płacić za kota w worku. Nie przekonuje mnie argument kupna tego pakietu jako preorderu dodatków do BF, co jeśli wyjdzie jakiś crap w który nikt nie będzie grał?. Zerowanie statystyk? Pusty śmiech.... nie gram dla nich, zwłaszcza że po pierwszych miesiącach i przygodach z boosterami wszelką obiektywność w tej kwestii można sobie wsadzić. W końcu finałowy argument; nie kupię premium po to by takie manewry nie stawały się praktyką. Gracz który kupił grę w sklepie jest traktowany jak gracz drugiej kategorii, jak ktoś nie korzystający w pełni z darmowego modelu MMORPG.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...