Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

 

a nie jak w bf ze zolnierz to cyborg i moze biec non stop sprintem

bez przesady, wyćwiczony żołnierz nie przebiegnie kilkuset metrów?

 

ok biegac moze, ale niech po przebiegneiciu tych metrow ma zadyszke. A nie ze stoi i mzoe celowac bez problemu.

( jak w moh, gdzie np po wstrzymaniu oddechu aby przycelowac potem celownik lata jak po(pipi)any az sie oddech unormuje) a nie ze nie ma zadnej kary za sprint. Rownie dobrze mozna by w bf zlikwidowac zwykly bieg.

 

co do helmów to ochronie Cie przed lekkim rykoszetem itp. Strzal przez skrzynke itp

Jak masz farta to dzieki helmowi po takim strzale zostanie ci np 2-5%

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

 

 

a nie jak w bf ze zolnierz to cyborg i moze biec non stop sprintem

bez przesady, wyćwiczony żołnierz nie przebiegnie kilkuset metrów?

 

ok biegac moze, ale niech po przebiegneiciu tych metrow ma zadyszke. A nie ze stoi i mzoe celowac bez problemu.

( jak w moh, gdzie np po wstrzymaniu oddechu aby przycelowac potem celownik lata jak po(pipi)any az sie oddech unormuje) a nie ze nie ma zadnej kary za sprint. Rownie dobrze mozna by w bf zlikwidowac zwykly bieg.

To samo jest ze skakaniem gosc ma na oko 50kgsprzetu a skakac moze przez cala plansze. To tylko gra ale fakt jakas min problem z celowaniem przy sprincie powinien byc. A skakania moim zdaniem wogole nie powinno byc.osobiscie chcial bym zeby bf4 poszedl bardziej w realizm.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
full auto w bfie hah nie wiem czym ty grasz LMG? w bfie masz większe szanse zabić kogoś właśnie robiąc spray and pray niż seriami na małe i średnie dystanse

z bliska to wiadomo ze w kazdy sposob sie trafi, ale juz na wiekszy dystans o wiele lepiej działają krotkie serie po 3-4 pociski , dziwie sie ze tego nie wiecie :P

 

nie ze nie ma zadnej kary za sprint.

jest kara, dłużej trwa przycelowanie z broni po sprinicie niż przy chodzie lub staniu w miejscu, czesto to widać gdy sie leci i wyskakuje z za rogu na kogoś kto nie biegł, zwykle ten ktory nie biegł wygrywa

 

 

a co do samej kwestii biegania - w BF mapy są o wiele wieksze niż w innych grach, dlatego musieli ułatwić bieganie, juz widze jak byscie byli w(pipi)ieni gdyby na caspianie trzeba bylo co 20 metrów zatrzymywac sie u łapać oddech

co lepsze? nazbyt wysportowany wojak czy wielkie wkurzenie z powodu slamazarnosci gry ?

 

a co do skakania i pójścia w strone realizmu - no tak, w końcu w realu nikt nie potrafi skakać :P

 

no a jak juz mówicie o realizmie to może jeszcze powinno byc tak że każde jedno trafienie w cokolwiek rzuca na ziemie i w najlepszym przypadku na chwile ogłusza a potem daje szanse zblurowanego bronienia sie z leżenia?

strzał w noge uniemozliwe odrazu chodzenie, strzal w ręke wyklucza ją z gry i mozna co najwyzej trzymac bron jedna ręką i mieć rozrzut jak z garłacza?

no i medyk ktory leczy rany 15 minu

 

a w ogole to każdy ma tylko 1 życie i nie ma respów

hm?

 

zresztą CS tez nie jest w zaden sposob realistyczny , żadna strzelanka nie jest, bo pełny realizm oznaczałby brak grywalności

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nie mów mi tu o kabotynie ;p z powodu jednego kolesia wolał bys żeby nie było w całej grze skakania? i to w dodatku wypowiadając to jednym ciagiem z "wiecej ralizmu" ? brak skakania to nie jest realizm

 

i czy naprawde żołnierz ma na sobie ponad 50kg? tyle to mogła ważyć pełna płytowa zbroja rycerza konnego w średniowieczu, myslalaem ze technika coś sie ruszyła

ale tak jak mowilem - nie ma co oczekiwać od gier pełnego realizmu bo będą niegrywalne. przykłady niegrywalnych realistycznych rozwiązan podałem powyżej

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nie mów mi tu o kabotynie ;p z powodu jednego kolesia wolał bys żeby nie było w całej grze skakania? i to w dodatku wypowiadając to jednym ciagiem z "wiecej ralizmu" ? brak skakania to nie jest realizm

 

i czy naprawde żołnierz ma na sobie ponad 50kg? tyle to mogła ważyć pełna płytowa zbroja rycerza konnego w średniowieczu, myslalaem ze technika coś sie ruszyła

ale tak jak mowilem - nie ma co oczekiwać od gier pełnego realizmu bo będą niegrywalne. przykłady niegrywalnych realistycznych rozwiązan podałem powyżej

Z ksiazek o seal wynika ze tyle maja srednio sprzetu.nie jednego goscia a wiekszosci ktora skacze jak powalona

Odnośnik do komentarza

czy w bf3 gramy sealami ?

widac co maja na sobie - kamizelke z paroma magazynkami, 1-2 granaty, karabin i pistolet, chełm, mine/c4/spaware/apteczke, i czasami wyrzutnie rakiet ktora zapewne waży najwiecej z tego wszystkiego, ale czy to daje 50kg?

pomijam MAVa bo to jest samo w sobie nieralistyczne nosić w kieszeni ponad półmetrowego robota ważacego ok 9kg (snajper nie ma nawet plecaka)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ktoś kto nie szedł w pełnym oporządzeniu na poligon nawet nie wie jakie to męczące,a co dopiero trochę pobiegać i jeszcze celnie strzelać :P

 

Oj nawet nie przypominaj :)

 

- Plecak wojskowy ze wszystkim co się zmieściło

- maska gazowa

- cały te cholerne śmierdzący kondon przeciw gazowy

-nóż

-zapas magazynków

- menaszka

- niezbędnik

- wrzynający się w mózg hełm

- AK47-M kto miał pecha i miał przydział RKM :)

 

I biegaj za karę z takim wyposażeniem jak z nieba leje się żar :empathy2:

Odnośnik do komentarza

zobacz jakiej wielkosci sa mapy w cod a jakiej w bf

 

naprawde chcial bys sie wlec godzine na caspianie jak ci ktos ukranie pojazd sprzed nosa?

Tak. Nie chce z tej gry arcade.Nie chce skakania jak powalony. Takie rzeczy powinny ta gre odruzniac od Cod.Duze mapy i brak sprintowania,jeszcze wiekszy nacisk na granie zespolowe.Bez takich rzeczy to ta gra za kilka lat bedzie zupelnie inna(kill streak itp) i jedyne co zostanie tytul i wspomnienia.Ja osobiscie chce zeby bf'owi bylo blizej do Army niz Cod.

Odnośnik do komentarza

Kur.wa mać Zaqu ciągle narzekasz na tego BFa, ale co kur.wa wchodzę na PSN to bez przerwy w niego napier.dalasz. Ja nie wiem czego ty oczekiwałeś po tej grze. Marudziłeś tuż po premierze jaki to ten BF3 z(pipi).any, przerzuciłeś się na chwilę na CODa i znowu zacząłeś noł lajfić w Battlefielda jak to miało miejsce przy Bad Company 2. Grasz i grasz, ale jednocześnie bez przerwy narzekasz...weź się zdecyduj.

Odnośnik do komentarza

Kur.wa mać Zaqu ciągle narzekasz na tego BFa, ale co kur.wa wchodzę na PSN to bez przerwy w niego napier.dalasz. Ja nie wiem czego ty oczekiwałeś po tej grze. Marudziłeś tuż po premierze jaki to ten BF3 z(pipi).any, przerzuciłeś się na chwilę na CODa i znowu zacząłeś noł lajfić w Battlefielda jak to miało miejsce przy Bad Company 2. Grasz i grasz, ale jednocześnie bez przerwy narzekasz...weź się zdecyduj.

Mowie co powinno byc zmienione. Chce wiecej grania zespolowego i wiekszego realizmu. Wczoraj gralismy naprawde zespolowo i dawno sie tak nie bawilem w bf3

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Kurde, jak ja zazdrościłem tym co mieli PM-a. Półtorej roku biegałem z RKM, wszystkie ćwiczenia, marszobiegi, poligony, z czymś dużym, ciężkim, niewygodnym w noszeniu, porażka. A ludziki z PM mieli kabure przy pasku z takim troche większym pistolecikiem :( heh

 

Chyba sobie to rekompensuje bo w grze biegam z m249, choć ciężko poza dużym magazynkiem znalezć jakieś zalety tej broni, podczas strzelania celownik w pionie lata jak szalony.

 

I w ogóle ponarzekam sobie troche, dopiero niedawno odkryłem że podczas strzelania, jak się zmienia pozycje ze stojącej na leżącą to mój ludek na chwile przestaje strzelać. Wcześniej o ile mnie pamięć nie myli nie było tak, wiem że we wcześniejszej części nie było pozycji leżącej, ale w BC2 była na przykład. Prawie zawsze jak zaczynam strzelać to jednocześnie prawie (kluczowe słowo) wciskam L1/R1/R3 i to zawsze działało, ale teraz nie dość że środek celownika lata na wszystkie strony to jeszcze właśnie przy zmianie pozycji mój ludek w ogóle przestaje na chwile strzelać. Przez chwile pograłem w bbc2 dla przypomnienia, tam karabin maszynowy (MGcoś tam) ma minimalny odrzut, patrząć przez lunetke środek celownika (strzelając) cały czas minimalnie się odchyla i wraca na środek a nie ciągle w góre i na boki (krótkie serie), można strzelać celnie naprawde daleko, caaałkiem inaczej niż w B3, szkoda że to tak zmienili.

Odnośnik do komentarza

Kur.wa mać Zaqu ciągle narzekasz na tego BFa, ale co kur.wa wchodzę na PSN to bez przerwy w niego napier.dalasz. Ja nie wiem czego ty oczekiwałeś po tej grze. Marudziłeś tuż po premierze jaki to ten BF3 z(pipi).any, przerzuciłeś się na chwilę na CODa i znowu zacząłeś noł lajfić w Battlefielda jak to miało miejsce przy Bad Company 2. Grasz i grasz, ale jednocześnie bez przerwy narzekasz...weź się zdecyduj.

 

Ja też dużo marudzę,ale jest to marudzenie wkur.wionego fana,który nie może się pogodzić z zaistniałą sytuacją.Gram/grałem bo ta gra ma magię w sobie,niestety mniej niż BC2,w moim przypadku jest to druga gra która zwalili a się wydawało to nie mozliwe,wcześniej poczułem się zawiedziony przy COD4 MW2,narzekając przy Bf3 mam nadzieję że nie będą podążali tą drogą by każda kolejna cześć była cieniem poprzedniej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...