Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

swoja droga mogli na konsolach podzielić te mapy na pół i wrzucić 8 połówek zamiast 4 ogromne. mogli by im pozmieniac warunki pogodowe żeby bylo różnorodniej ;p

 

btw pamietacie jak przed premierą patrząc na kaspian baliśmy sie że pewnie obetną nam wielkość mapy? okazuje sie że trzeba sie bać tego że nie obcinają map dla konsol

 

 

na szczescie 2 kolejne dlc raczej nie bedą szpanowały wielkością map, licze ze bedą najfajniejsze :D

chociaz CQ też jest mega

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No,przy Bf4 dostaniesz 100 lvl na starcie,po co grać normalnie,lepiej dać double xp,a najlepiej triple.

I co? Żal ci, ze nie tylko- jak to kiedys ujales- "maly odsetek graczy" ma lub bedzie mial setke, czy jak?

 

Wiadomo- bylaby pewnie wieksza satysfakcja z nabijania tylko i wylacznie "normalnie", ale nie kazdy ma czas, zeby po 6h dziennie przed konsola siedziec.

Odnośnik do komentarza

Litwin sam przecież grałeś jak był Double Xp :).

 

Powiem wam że m142 czyli ten pojazd z wyrzutnią na budzie jest mega mocny :) dziś dwa razy udało mi się ściągnąć wyrzutnią myśliwce, fartem bo fartem ale co tam :) zresztą właśnie odblokowałem rakiety namierzające samoloty i tak ich jechałem że admin mnie wywalił, wiadomo chłopcy byli nie ogarnięci albo nie wiedzieli że to działo ma coś takiego i się mną nie interesowali :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No,przy Bf4 dostaniesz 100 lvl na starcie,po co grać normalnie,lepiej dać double xp,a najlepiej triple.

I co? Żal ci, ze nie tylko- jak to kiedys ujales- "maly odsetek graczy" ma lub bedzie mial setke, czy jak?

 

 

 

W pewnym sensie tak,bo każdy kto ma dodatkową kasę będzie szybciej awansował,osobiście uważam że na 100 lvl trzeba zasłużyć,to jest Bf-owy doping,a w sporcie się go neguje.

 

Marek racja,starałem się zachować różnicę pomiędzy mną a tymi co grają double.

Odnośnik do komentarza

@Litwin: Rozumiem cie i pewnie na twoim miejscu mialbym podobne odczucia, ale tez mysle, ze jesli po niecalych dwoch latach grania i 600-700h na liczniku w koncu dobije do tej setki, to ona bedzie rownie dobrze zasluzona- nawet jesli dzieki double xp urwe pare tygodni.

 

Poza tym

każdy kto ma dodatkową kasę będzie szybciej awansował,osobiście uważam że na 100 lvl trzeba zasłużyć,to jest Bf-owy doping,a w sporcie się go neguje.

Kazdy, kto ma dodatkowy czas, tak samo bedzie szybciej awansowal. Rownie dobrze mozna urlop/wakacje/czy bezrobocie dopingiem nazywac... Wklejalem jakis czas temu linka do statsow jakiejs setki z ratio ok. 0,28. Prawda jest taka, ze to wcale nie kwestia skilla,a tylko i wylacznie wytrwalosci i czasu spedzonego z gra.

 

e:

wartość złotego orła rozstrzyga się na polu walki więc chyba nie ma problemu :) ?

Dokladnie :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

 

Kazdy, kto ma dodatkowy czas, tak samo bedzie szybciej awansowal. Rownie dobrze mozna urlop/wakacje/czy bezrobocie dopingiem nazywac... Wklejalem jakis czas temu linka do statsow jakiejs setki z ratio ok. 0,28. Prawda jest taka, ze to wcale nie kwestia skilla,a tylko i wylacznie wytrwalosci i czasu spedzonego z gra.

 

 

 

Nie nie można,kwestia poświecenia czegoś i priorytetów.Zgadzam się że pole walki wszystko wyjaśnia,ale dla osoby postronnej nie ma to znaczenia,gdyż nie będzie oglądało ustawki między nami,zobaczy tylko 100 lvl i powie wow,ale masz poziom.

Odnośnik do komentarza

Ja nie widze roznicy miedzy 100 na double xp a 100bez double xp. Liczy sie czy gra ktos zespolowo i pomaga. Wbicie 100 to zaden wyczyn czy z 2x xp czy bez.jest to jedynie czas spedzony w grze.Co z tego ze bedzie ktos mial 100 jak nie przejmuje flag,naprawia czolgu,daje ammo,leczy,daje apteczki.a robienie z wbicia 100,bog wie jakiego wyczynu jest smieszne.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Wiecie coś może o wersji GOTY bf3? Ostatnio wyleciałem z tematu zupełnie, a niedawno mignął mi news o tym, że ma być nowe wydanie gry, zawierające kod na elite. Nie mogę tego znaleźć teraz, ale jest duża szansa, że mi sie coś (pipi)ło.

 

edit: znalazłem, 15 września ma wyjść premium edition i ma zawierać wszystkie 5 dodatków (więc pewnie kod na elite). Szkoda, że EA podniosło niedawno ceny sugerowane swoich gier i pewnie będzie chodzić za 220 zł. Ale zastanawiam się nad sprzedażą swojego pudełka i kupnem nowej edycji.

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

Wiecie coś może o wersji GOTY bf3? Ostatnio wyleciałem z tematu zupełnie, a niedawno mignął mi news o tym, że ma być nowe wydanie gry, zawierające kod na elite. Nie mogę tego znaleźć teraz, ale jest duża szansa, że mi sie coś (pipi)ło.

 

edit: znalazłem, 15 września ma wyjść premium edition i ma zawierać wszystkie 5 dodatków (więc pewnie kod na elite). Szkoda, że EA podniosło niedawno ceny sugerowane swoich gier i pewnie będzie chodzić za 220 zł. Ale zastanawiam się nad sprzedażą swojego pudełka i kupnem nowej edycji.

nie licz na taka cene.

Na pc wydanie premium kosztuje 240zl.

 

w Tym wydaniu nic nie wychodzi taniej. To tylko zsumowane ceny premium i podstawy.

Odnośnik do komentarza
moglby ktos pokroce opisac co to jest kod na elite?

nie ma nic takiego, chyba że w COD

 

u nas jest premium, i nie tyle chodzi o sam kod, premium to coś w stylu zestawu dodatków w lepszej cenie. premium mozna kupic z PSS, a teraz ma wyjsc w zestawie z całą grą

w premium jest

- wszystkie dodatki ktore były i będą

- 2 tygodnie wczesniejszy dostęp do dodatkow

- pierwszenstwo w kolejce na server

- pare dodatkowych bzdetów jak kamuflarze, filmiki i obrazki

- weekendy double XP

 

tego typu premium należy traktować jako bundle wszystkich dodatków w lepszej cenie, dającym pare dodatkowych bajerów

jego cena jest znacząco mniejsza niż cena wszystkich dodatków osobno, wiec jak ktos chce kupic wszystkie to mu sie oplaca premium, jesli nie wszystkie to juz trzeba sie zastanowic czy pozostale bajery są wystarczająco fajne

 

 

nie licz na taka cene.

Na pc wydanie premium kosztuje 240zl.

coo? wczesniej gdzie widzialem cene 59$ czyli raczej typowa cena nowosci, wiec to powinno wychodzic ok 200zł

 

jak by zaplacic poprostu sume obu rzeczy uwzgledniajac spadek ceny bf3 (powiedzmy) to by wychodzilo ze 330zl

 

nie brzmi to promocyjnie ;p

Odnośnik do komentarza

wersja pc i ps3 kosztuje tyle samo w irl wiec dlaczego mialo by byc inaczej w PL.

Podstawka w irl 50€,premium 50€ czyli razem100€.wersja premium ma kosztowac chyba65-70€.wiec wychodzi taniej.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

tak sobie was czytam i się zastanawiam dlaczego macie takie parcie na ten lvl to jest najgorsze s(pipi)ysyństwo w nowych fpsach. bo co Ci to daje że masz 100? NIC to nie MMO to po cholerę się spinać, chyba jedyne to że ktoś Cię będzie częściej kosił z noża i teabagował bo hohoh zabiłem 100 co za noob

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...