Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Zaq, rozumiem Twoja frustracje, ale mimo wszystko ja glowna wage przywiazuje przede wsystkim do samej gry, a nie do "wydafcy", a BF mi zdecydowanie bardziej odpowiada, niz CoD. Kabotyn zreszta chyba podobnie.

Wiadomo,ze kazdy lubi co innego.Tylko skoro Kabotyn jedzie cod za jakies tam rzeczy,to dlaczego nie jedzie bf za inne czy za te same rzeczy ?? Bo ja osobiscie odbieram zachowanie Kabotyna na takiej zasadzie:nie wazne co by zrobili i jak zle by to nie dzialalo to i tak bf jest cacy a cod nie.Kabotyna zachowanie w sprawie cod przypomina mi zachowanie Yano i ios vs andorid i Medrka ps3 vs Xbox 360. Obaj panowie hejtuja druga strone(Yano ios,Medrek Xbox 360) nie widzac,ze ich cudowne dziecko ma tez wady,a produkt drugiej firmy ma swoje zalety.

Obie gry maja inny styl,ale obaj wydawcy zachowuja sie identycznie.Nazywanie kampani Acti ''agresywna, manipulacyjna kampania reklamowa Black Ops'' a co przepraszam robilo EA/Dice przed premiera,nawet teraz robia to samo z dodatkami,tylko ludzie juz zmadrzeli troche. Chodzi mi glownie o to,zeby byc sprawiedliwym.A nie hejtowac w glupi sposob,jedna firma zachowuje sie w sposob X i jest hejtowanie,a firma Y w ten sam sposob sie zachowuje i nikt ich nie hejtuje.Bo bez tego to ten temat sie zamieni w Console wars ;) I tez nie za bardzo rozumiem czego Kaboty oczekuje rewolucyjnego w grze nastawionej na close combat? Hejtowac jest latwo.Szkoda ze malo kto widzi ze grajac w cod gra musi obliczac wszystko w stalych 60fps,nagrywac cala gre 18 graczy z perspektywy kazdego gracza,I jezeli chcesz to mozesz to streamowac w tym samym momencie.Zazwyczaj walka odbywa sie w srodku mapy wiec kill streaki laca tam i w meczu potrafi w jedno miejsce leciec po kilka granatow,kill streakow,rpg i nawet fps nie drgnie.Gdzie w bf3 jak 3 granty spadna na cqc to fsp spada.Szczerze jezeli chodzi o gre jaka jest cod czyli close combat to ja nie widze duzego miejsca do popisu. Lepsza grafika,wiecej fps,wieksza ilosc graczy tyle. Ogolnie Kobotyn wez mi powiedz jakich ty rewolucji oczekujesz od Cod?Pojazdy w gre nie wchodza bo Cod to gra nastawiona tylko na piechote. I wydaje mi sie,ze to jest z wielu jeden z powodow dlaczego cod sie tak dobrze sprzedaje.

 

Edit:

A i zeby zaraz nie bylo,Zaq'u przeszedl do obozu Cod. Obecnie jestem w obozie o nazwie: Mam nadzieje,ze te 2 firmy zdechna albo przynajmniej zaczna tracic tyle pieniadzy, zeby sie troche opamietali z dlc/premiumami/jakoscia produktu na wydanie(to w 99% do EA).

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Swiat staje na glowie :)

- Zaq jedzie po BF/EA bardziej niz Litwin w "najlepszym" okresie

- Litwin plusuje za to Zaqa...

- ...co dodatkowo oznacza, ze cofnal mu ignora

:D

 

A serio, to bez przesady- co Tobie / mi / komukolwiek z graczy da bankructwo EA i Acti, czy chociazby ich powazne klopoty finansowe? Nagle obrodzi po nim zaje.bistymi, pozbawionymi bledow grami od innych developerow, z mega kampaniami i miodnym multi, pelnych contentu pakowanego w calosci od razu, zamiast jako dlc (a jak juz w dlc, to oczywiscie bezplatnie), z mega wypasiona grafika, full realizmem, w 60 klatkach i full HD, z darmowymi dedykowanymi serwerami, bez zadnych imput/compensation lagow itd., itp., a do tego jeszcze promowanych bardzo dyskretnym marketingiem pozbawionym grama przesady, no i oczywiscie za 50 PLN??

 

No (pipi)a, prosze Was, nie rozsmieszajcie mnie...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Swiat staje na glowie :)

- Zaq jedzie po BF/EA bardziej niz Litwin w "najlepszym" okresie

- Litwin plusuje za to Zaqa...

- ...co dodatkowo oznacza, ze cofnal mu ignora

:D

 

A serio, to bez przesady- co Tobie / mi / komukolwiek z graczy da bankructwo EA i Acti, czy chociazby ich powazne klopoty finansowe? Nagle obrodzi po nim zaje.bistymi, pozbawionymi bledow grami od innych developerow, z mega kampaniami i miodnym multi, pelnych contentu pakowanego w calosci od razu, zamiast jako dlc (a jak juz w dlc, to oczywiscie bezplatnie), z mega wypasiona grafika, full realizmem, w 60 klatkach i full HD, z darmowymi dedykowanymi serwerami, bez zadnych imput/compensation lagow itd., itp., a do tego jeszcze promowanych bardzo dyskretnym marketingiem pozbawionym grama przesady, no i oczywiscie za 50 PLN??

 

No (pipi)a, prosze Was, nie rozsmieszajcie mnie...

Rok gdzies 2007-2008 Ea zaczelo miec problemy z kasa i gracze ich nie nawidzili. Co sie zmienilo?przez 3-4 lata,EA sie opamietalo storzylo Dead Space,Mirror's Edge,Bad company,zmienili strategie jezeli chodzi o wydawanie swoich kluczowych marek.Tommi nie oczekuje od nich bog wie czego. Dzialajacego DOBRZE produktu na start np. BF:BC2 byl dla mnie produktem prawie idealnym na start(problemy ze zwiechami na kilku mapach,ale tylko w wybranych miejscach),Dlc ktore sa warte swoje ceny. Kolejny raz przywoluje przyklad voip i moh:w jak mozna bylo pozwolic na wydanie produktu ktory nie jest skonczony?Ja do marketingu nic nie mam,tylko pytalem Kabotyna czemu atakuje za agresywny marketing acti,jezeli to samo robilo/robi EA/Dice. Rozumiem,ze gra moze miec jakies problemy na premierze,ale oczekuje ze one szybko naprawione a nie Bf3 i voip 6 miechow naprawiali.Jezeli chodzi o Dedykowane serwery niech sobie beda ale za taka kase,chyba mozna wymagac chociaz polowy opcji ktore maja na pc?np. zablokowanie broni,w ten sposob nie trzeba sie meczyc z debilami na serwerze. Blokujesz bron i jej niema na liscie. Nie wymagam od nich dynamicznie zmieniajacej sie pogody czy pory dnia.Jezeli my gracze nie bedziemy wymagac od nich jakis standardow to dalej to bedzie tak wygladac,a nawet moze pojsc dalej.

 

Dlaczego Gearbox(borderlands)moze wydac zaje.bista gre,dodatki ktore sa warte swojej ceny,jeszcze na tym zarobic,a EA idzie na latwizne?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Jezeli my gracze nie bedziemy wymagac od nich jakis standardow to dalej to bedzie tak wygladac,a nawet moze pojsc dalej.

Zgadza sie i tez bym chcial tego wszystkiego, o czym piszesz, ale na narzekanie na to tutaj po prostu szkoda klawiatury... Tu mozna sobie co najwyzej pouzywac i ulzyc frustracji, ale do EA przez forum PE raczej nie dotrzemy... Jak chcesz faktycznie cos z tym zrobic, to musialbys zupelnie gdzie indziej uderzyc.

 

e: ...a jak juz kiedys wspominalem- moge sobie ponarzekac, ale od grania w BF3 to wszystko i tak nie jest mnie w stanie odciagnac, bo sedno sprawy jest takie, ze pomimo calej tej kurevskiej otoczki to nadal zwyczajnie najlepsza i najbardziej satysfakcjonujaca gra na rynku dla mnie jest.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Jezeli my gracze nie bedziemy wymagac od nich jakis standardow to dalej to bedzie tak wygladac,a nawet moze pojsc dalej.

Zgadza sie i tez bym chcial tego wszystkiego, o czym piszesz, ale na narzekanie na to tutaj po prostu szkoda klawiatury... Tu mozna sobie co najwyzej pouzywac i ulzyc frustracji, ale do EA przez forum PE raczej nie dotrzemy... Jak chcesz faktycznie cos z tym zrobic, to musialbys zupelnie gdzie indziej uderzyc.

Kilka akcji/petycji na battelog :

http://battlelog.bat...89732928837/36/

http://battlelog.bat...54625323817579/

http://battlelog.bat...54490057347125/

Czy cos to da? watpie. Tak samo jak Panstwowe dog tagi umarl.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Zaq najgorsze jest to ze wszyscy tu piszący maja swoja racje. Mniejsza lub większa ale zawsze coś racji jest. Mnie się wydaje ze problem zaczął się pojawiać jak podpięliśmy się z PS3 lub XBOXem do neta. To co miało być błogosławieństwem stało się przekleństwem. Teraz stać wydawców czy producentów na wypuszczenie "bubla" bo przecież możemy połatać. Wydaje mi się ze kiedyś gry były bardziej dopracowane. Owszem zdażały się "kwiatki" ale chyba nie do tego stopnia co teraz???

 

Mnie jakoś BF całkowicie odstraszył i nie wiem dlaczego?? Zero motywacji.

Pozdrowki wszystkim

Odnośnik do komentarza

Pod petycja podpisalo sie ''cale'' 1321 osob ;) zdeycdowanie za malo. Po za tym z takim pomyslem to na poczatku bylo wyjsc a nie pod koniec zycia gry. Bo mimo,ze panowie z EA twierdza ze beda wspierac Bf3 tak jak bc2 to chyba dobrze wszyscy wiedza co koles ma na mysli.

nie wylaczymy wam serwerow

to jedyne wspracie jakiego mozna oczekiwac.

Odnośnik do komentarza

Swiat staje na glowie :)

- Zaq jedzie po BF/EA bardziej niz Litwin w "najlepszym" okresie

- Litwin plusuje za to Zaqa...

- ...co dodatkowo oznacza, ze cofnal mu ignora

:D

 

 

matko boska na chwilę Was zostawić to się zaraz dowiem że Litwin grają sobie wieczorkami razem z Zaqiem a na to wszystko dołącza się Yano po tym jak wracając z kościoła kupił nowego iPhone'a ..... buźki, tęsknię za Wami ale narazie dopadł mnie marazm i niechęć do grania. Wieczorami seks, wino i praca stąd sił brakuje. Ale czytam Was regularnie!

Odnośnik do komentarza

Swiat staje na glowie :)

- Zaq jedzie po BF/EA bardziej niz Litwin w "najlepszym" okresie

- Litwin plusuje za to Zaqa...

- ...co dodatkowo oznacza, ze cofnal mu ignora

:D

 

 

matko boska na chwilę Was zostawić to się zaraz dowiem że Litwin grają sobie wieczorkami razem z Zaqiem a na to wszystko dołącza się Yano po tym jak wracając z kościoła kupił nowego iPhone'a ..... buźki, tęsknię za Wami ale narazie dopadł mnie marazm i niechęć do grania. Wieczorami seks, wino i praca stąd sił brakuje. Ale czytam Was regularnie!

 

Przyznaj się, że puściłeś konsolkę do żyda by dołożyć do autka hehe (jak tam poszukiwania nowej zabawki? :) )

Odnośnik do komentarza
Wieczorami seks,

ah ten seks, całą zabawe potrafi zepsuć, co nie?

 

Yano po tym jak wracając z kościoła kupił nowego iPhone'a

to ze zaq dołączyl do litwina i razem marudzą nie oznacza jeszcze że mnie popie.rdoliło

 

wyszedł już ten Aftermath? to chyba jakość dzisiaj jutro, c'nie?

chyba jutro ma być

Odnośnik do komentarza
Yano po tym jak wracając z kościoła kupił nowego iPhone'a

to ze zaq dołączyl do litwina i razem marudzą nie oznacza jeszcze że mnie popie.rdoliło

Ja tylko stwierdzam fakt. I przestaje bronic EA,jak i sprzeciwiam sie hejtowaniu jednej firmy,a drugie firmy za to samo juz nie. Obie firmy sa warte siebie i zadna nie zasluguje na moj szacunek. Dice przed bf3 zaslugiwalo,teraz juz nie.Moh:W to juz bylo za duzo po prostu,kazdy ma jakis limit wyrozumialosci dla mnie Moh:W przekroczyl ten limit.

Ponoć jutro na PS3:

 

- zniknie całkowicie lag input u tych którzy go mieli

- naprawią problem ze znikającym głosem

 

 

619d6315f5806b69aa4fd6b418d91bea7930b4bc_m.gif

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Odstawiłem BFa żeby pokończyć napoczęte gry i ani jednej nie dało rady, rozgrzebane leżą: Xcom, Borderlands 2, Walking Dead, Black Ops 2 (nawet singla nie ruszyłem), w folii leży Max Payne 3, masakra.

Pryx: priorytety, priorytety... :P Podpowiem Ci, jak sobie z tym poradzic ;)

 

Bierze sie jedna- konczy, potem kolejna- konczy, potem kolejna itd. ;) Postepujac w ten sposob, te ktore konczylbys jako ostatnie, kupilbys za polowe tej ceny, ktora zaplaciles ;)

 

PS: AM oczywiscie jutro sciagne i wyprobuje, ale jakos mam dziwne przeczucie, ze za pare dni dalej bede na CQ siedzial :) Obym sie mylil :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Electronic Arts Polska podało do wiadomości, iż w rok od swojej premiery Battlefield 3 sprzedał się w ilości 250 tysięcy egzemplarzy, stając się tym samym najpopularniejszą grą z serii w naszym kraju. Oczywiście najwięcej kopii łyknęli pecetowi gracze, ale i konsolowa brać nie ma się czego wstydzić. Wynik ćwierć miliona opchniętych sztuk Battlefield 3 i pakietu Battlefield 3 Premium po rozłożeniu na poszczególne platformy daje 63 procentowy udział pecetów, przy 26% dla PlayStation 3 i 11% dla Xboksa 360. Jeżeli pod uwagę weźmiemy doadkowo zestaw rozszerzeń do Battlefield 3 Premium, to na naszym rynku zagościło, bagatela, 350 tysięcy gier sygnowanych logiem DICE.

http://www.ppe.pl/news-19356-Polska_Battlefieldem_3_stoi_i_basta.html

Odnośnik do komentarza
ah ten seks, całą zabawe potrafi zepsuć, co nie?,

no żebyś wiedział zamiast kulturalnie pykać na konsoli to mnie wieczorami wysiłek czeka. :(

 

to ze zaq dołączyl do litwina i razem marudzą nie oznacza jeszcze że mnie popie.rdoliło

powiem CI, że swego czasu gdyby ktoś mi powiedział że @litwin da plusa @zaqowi (lub na odwrót) to właśnie prędzej bym widział Ciebie w kościele :) a grasz jeszcze w BFa?

 

chyba jutro ma być

 

to praktycznie ostatnia szansa aby przykuć ludzi z powrotem do konsoli. Jeżeli jutro nie będziecie piać z zachwytu to oficjalnie BF3 można pogrzebać. (pipi)a a ja debil kupiłem premium

Odnośnik do komentarza
chyba jutro ma być

 

to praktycznie ostatnia szansa aby przykuć ludzi z powrotem do konsoli. Jeżeli jutro nie będziecie piać z zachwytu to oficjalnie BF3 można pogrzebać. (pipi)a a ja debil kupiłem premium

Kozbinio jeszcze End game ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...