Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Weź nie płacz. Mozesz wybrać belt zawczasu, na początku rundy jak juz chcesz. Elastyczność jaka dają kusze jest świetna. Nie chcesz, nie używaj, słaba kusza? Nie używaj :]

Jedynym faktycznym problemem jaki powoduje kusza to to, że teraz nawet snajper może niszczyć pojazdy. Jednak ultra wolne przewladowanie, zmiana beltu to równowagi.

IMO całkiem spore plusy i minusy powodują Dobry balans.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Grudzien w Premium :

Double xp (48h) 2012-12-08 - 2012-12-10 od Godzinny 15 czasu PL.

Aftermath Strategy Guide 2012-12-21

Premium Video 7: End Game Teaser 2012-12-21

Premium Event Capture Bases in Scavenger 2012-12-14 - 2012-12-17

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Weź nie płacz. Mozesz wybrać belt zawczasu, na początku rundy jak juz chcesz. Elastyczność jaka dają kusze jest świetna. Nie chcesz, nie używaj, słaba kusza? Nie używaj :]

Jedynym faktycznym problemem jaki powoduje kusza to to, że teraz nawet snajper może niszczyć pojazdy. Jednak ultra wolne przewladowanie, zmiana beltu to równowagi.

IMO całkiem spore plusy i minusy powodują Dobry balans.

 

I co ku... jeden komentarz i już płacz z mojej strony?Ogarnij się,mogę mieć inne zdanie i nie za bardzo mnie obchodzi że tobie super się tym gra,tyle nie neguję tego.I co mi da wybranie za w czasu np. bełta kumulacyjnego,jak mogę nie spotkać na swojej drodze Vodnika,a na ludzi słabo się sprawdza.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Gdzieś są na bank jakieś filmiki instruktażowe jak latać,bo dzisiaj ten kolo rozwalił mnie w powietrzu 5:0

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/JetRapeYou/vehicles/625900878/ps3/

 

Nie mogłem mu zagrozić,3-4 kółka i mnie rozwalał,dosłownie jedna seria i wybuchałem,to co on robił w powietrzu,to jest moim zdaniem nie możliwe na padzie do zrobienia.Wchodził tak ciasno w zakręty,że aż mi się wierzyć nie chciało,do tego jest mega skromny,założył temat na battlelogu czemu jest najlepszym pilotem.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Gdzieś są na bank jakieś filmiki instruktażowe jak latać,bo dzisiaj ten kolo rozwalił mnie w powietrzu 5:0

 

http://battlelog.bat.../625900878/ps3/

 

Nie mogłem mu zagrozić,3-4 kółka i mnie rozwalał,dosłownie jedna seria i wybuchałem,to co on robił w powietrzu,to jest moim zdaniem nie możliwe na padzie do zrobienia.Wchodził tak ciasno w zakręty,że aż mi się wierzyć nie chciało,do tego jest mega skromny,założył temat na battlelogu czemu jest najlepszym pilotem.

Wystarczylo chwile poszukac,a raczej sprawdzic 2 strone tematu gdzie sie chwali ze jest lepszy.Sam sie przyznal,ze trolluje.To jest 2 konto kolesia(49 na swiecie w jet): http://battlelog.bat...user/Rene_14h/

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Co nie zmienia faktu ze coraz więcej ludzi lata w stylu"youtube",czyli kółka w powietrzu.

A czy wazne jak kto lata? Latal w stylu youtube a i tak cie dojechal 5 razy. Po za tym na youtube to sie mozna nauczyc podstaw.I nikt cie nie zabrania ogladac tych filmikow.Sa ludzie lepsi od ciebie,czy to wazne czy sam sie nauczyl latac czy z filmiku na youtube?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

A czy ja napisałem że on tak lata?Był dobry i tyle,pisałem o innych,którym uczyć się nie chce i idą na skróty,dla mnie to takie samo oszustwo jak kupowanie kitów z odblokowaniem wszystkich perków w maszynach.Dzisiaj próbowałem tak ścinać jak on,ale prawie gałki od pada połamałem,a mi się nie udało,musi grać na czymś dokładniejszym,o większym zakresie ruchu.

Odnośnik do komentarza

A czy ja napisałem że on tak lata?Był dobry i tyle,pisałem o innych,którym uczyć się nie chce i idą na skróty,dla mnie to takie samo oszustwo jak kupowanie kitów z odblokowaniem wszystkich perków w maszynach.Dzisiaj próbowałem tak ścinać jak on,ale prawie gałki od pada połamałem,a mi się nie udało,musi grać na czymś dokładniejszym,o większym zakresie ruchu.

 

Myślę, że to bzdura... Wg logiki czy wychylisz na 100% gałkę, wolant czy myszkę to jest to zawsze i tylko 100%. Plus gry na wolancie to to że jest dokładniejszy bo ma większy zakres wychyłu niż, sporo mniejsza przecież, gałka. Myszka za to jest szybsza lecz trudniejsza w opanowaniu bo przy szuraniu o podłoże nie wiesz kiedy masz już te 100% i czy nie szurasz już "za daleko" :) Da się to wyćwiczyć ale do tego trzeba być rasowym pecetowcem zmuszonym do gry takim narzędziem hehe.

Możliwe, że gra przełączając czułość np: frag fx-a...? (przez co mu może łatwiej?) Te nowsze wersje mają przycisk do jej zmiany, podobno przydatny przy celowaniu itp. Ewentualnie koleś znalazł jakiś "knyf" na zawężanie skrętu? Jakaś odpowiednia kombinacja wychyłu, prędkości i wychyłu statecznika? (strzelam teraz :) )

 

Litwin, spójrz na to z tej strony: w bf3 masz już wszystko i nie raz wspominałeś, że już masz dosyć tej gry... Jednak uzależnienie trzyma Cię przy niej nadal. Masz teraz nowy cel, nową motywację, nowy bf-owy azymut! Pokonać bf-owego Red Barona i/lub poznać jego sekret! hehe ;)

Odnośnik do komentarza

Mam,ale piszę o tym w temacie o Bf3 a nie "życiowe sprawy" wiec nie rozumiem o co chodzi.Łebi ja mam ciągle ten sam cel,wbić 100 gwiazdek z jeta,mam już 98,więc jestem blisko.Latam już trochę i mniej więcej wiem,jak latają najlepsi,mimo iż nie umiem tego powtórzyć,ale to co on robił to był szok i nie usprawiedliwiam się,bo nie można być we wszystkim dobrym.Nie mam nałogu Bf3,po prostu dostałem premium w gratisie i nadganiam dodatki.

Odnośnik do komentarza

Mam,ale piszę o tym w temacie o Bf3 a nie "życiowe sprawy" wiec nie rozumiem o co chodzi.Łebi ja mam ciągle ten sam cel,wbić 100 gwiazdek z jeta,mam już 98,więc jestem blisko.Latam już trochę i mniej więcej wiem,jak latają najlepsi,mimo iż nie umiem tego powtórzyć,ale to co on robił to był szok i nie usprawiedliwiam się,bo nie można być we wszystkim dobrym.Nie mam nałogu Bf3,po prostu dostałem premium w gratisie i nadganiam dodatki.

 

Tak, tak... tak sobie tłumacz... hehe ;)

 

Koles mogl tez latac na padzie od x360(jest to mozliwe)lub na padzie podobnym do tego z x360. 100% na padzie od ps3 to na padzie od xbox 360 50%. Pad od xbox ma duzo mniejszy opor na galkach.

 

 

Nie wydaje mi się by tak było. Owszem, dźwignia czyli ruch gałki może być dłuższa ale wpłynie to jedynie na dokładność w operowaniu analogiem (coś jak te nakładki fps freak), jednak w grze przełoży się to na identyczną odległość jaką przebędzie np. celownik. Chodzi o to, że grając pół metrowym analogiem jak i takim o normalnych rozmiarach, zawsze od punktu zero do maksymalnego punktu wychylenia w grze będzie oddany ruch o tej samej wielkości. Jeśli po max wychyleniu gałki obrócisz się np o 180% to przy takim samym ruchu, każdym innym, np xbox-owym analogiem też obrócisz się o 180%. By było inaczej musiałbyś zmienić kalibrację samego kontrolera. Pada tak na ps3 nie ustawisz, jedynie fragiem można tak się pobawić.

 

Ps. Choć przyznaję iż mogę się mylić, późna godzina robi swoje i nie odpowiadam w tej chwili za własne wywody hehehe ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Mam,ale piszę o tym w temacie o Bf3 a nie "życiowe sprawy" wiec nie rozumiem o co chodzi.Łebi ja mam ciągle ten sam cel,wbić 100 gwiazdek z jeta,mam już 98,więc jestem blisko.Latam już trochę i mniej więcej wiem,jak latają najlepsi,mimo iż nie umiem tego powtórzyć,ale to co on robił to był szok i nie usprawiedliwiam się,bo nie można być we wszystkim dobrym.Nie mam nałogu Bf3,po prostu dostałem premium w gratisie i nadganiam dodatki.

 

Tak, tak... tak sobie tłumacz... hehe ;)

 

Koles mogl tez latac na padzie od x360(jest to mozliwe)lub na padzie podobnym do tego z x360. 100% na padzie od ps3 to na padzie od xbox 360 50%. Pad od xbox ma duzo mniejszy opor na galkach.

 

 

Nie wydaje mi się by tak było. Owszem, dźwignia czyli ruch gałki może być dłuższa ale wpłynie to jedynie na dokładność w operowaniu analogiem (coś jak te nakładki fps freak), jednak w grze przełoży się to na identyczną odległość jaką przebędzie np. celownik. Chodzi o to, że grając pół metrowym analogiem jak i takim o normalnych rozmiarach, zawsze od punktu zero do maksymalnego punktu wychylenia w grze będzie oddany ruch o tej samej wielkości. Jeśli po max wychyleniu gałki obrócisz się np o 180% to przy takim samym ruchu, każdym innym, np xbox-owym analogiem też obrócisz się o 180%. By było inaczej musiałbyś zmienić kalibrację samego kontrolera. Pada tak na ps3 nie ustawisz, jedynie fragiem można tak się pobawić.

 

Ps. Choć przyznaję iż mogę się mylić, późna godzina robi swoje i nie odpowiadam w tej chwili za własne wywody hehehe ;)

Gralem w bc 2 na ps3 na 100% czulosci,na xbox 360 jak ustawiles 100% to celownik byl 2 razy szybszy i gralem gdzies na 75% w bc2 na xbox 360. Moze to zludzenie przez to,ze galki maja mniej oporu,cholera wie.Co nie zmienia faktu,ze pad od Xbox jest duzo lepszy do Fps.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...