Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

ładnie ładnie, jeszcze jakbyś częściej pojawiał się na serwerach było by git

 

Chwile z wami pogralem z kusza i nozem ale... jakos nie lezy mi taka zabawa. Ciezko grac jak co chwile mam w czole lub (pipi)e strzale. Wole cos mieszanego gdzie jest i piechota i pojazdy. Zwlaszcza, jak moge wsiasc do czolgu i rozgniatac biegajace punkciki ;p.

Wypadlem z obiegu... co sie stalo z serwerem PE?

Odnośnik do komentarza

Zwlaszcza, jak moge wsiasc do czolgu i rozgniatac biegajace punkciki ;p.

 

 

Mam tak samo,jak widzę czołg podczas nalotu :P

 

Na Sekwanie nie ma samolotow ale za to jest masa "punkcikow". Kwestia plynnego sterowania i pilnowania aby C4 nie przykleili. Ewentualnie bardziej wyrafinowani cwaniacy klada C4 na ziemi i ... czekaja. Praktycznie nie widac paskudztwa i to jedyny sposob na czolg.

Jak jest mapa z latadlami i kumatymi goscmi to nie ma sensu grac w pojazdach. Lepiej zrobic sobie przerwe na kawe ;p

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair
Battlelog will be down for maintenance 8-8:30 UTC(9-9:30 Czasu PL) Dec 19. PC players will not be able to join multiplayer during this time. Around 9:00 UTC(9 Czasu PL) Dec 19 console players might also experience a downtime of 15 minutes due to updates.

 

Kolejna przerwa w dzialaniu Battlelog. Pewnie beda dodawac graty(filmik z end game i poradnik do aftermath) dla premium na 21 grudnia.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Co to za szwab Aspirin_complex? Ch.ujek wyskakiwał znikąd, albo zza rogu w szabrowniku i wbił mi z 12 kos, a ja mu ledwie jedną (zwykle obracał się i hs), nie podoba mi się to :confused: Litwin, znasz go?

Koles ma 12998 Kos i 52.94% celnosci kosa.Wiec nic dziwnego,ze cie kosa jechal.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Nowe Info o End Game

DICE has officially released some brand new details about their new upcoming Battlefield 3 DLC expansion, End game.

Many will be happy to know that the popular game mode, Capture the Flag will be making a return in End Game. Many of the details that DICE released isn’t all that new or surprising, though they are still something to look forward to.

Battlefield 3: End Game delivers some of the most high-speed warfare to date across four vast maps. Race through enemy lines using the new dirt bike, bringing speed and agility to the Battlefield, or fight back aerial assaults with new lightweight AA vehicles. Coordinate lightning fast attacks and defenses in the return of the classic Capture The Flag game mode. In the skies, the new dropship introduces the ability to turn the tide with rapid deployment air drops of troop transports.

Key Features:

  • Four new maps designed for high speed combat and action
  • Three new vehicles including the fast and agile dirt bikes
  • New dropship provides support to ground troops with vehicle drop capabilities
  • Return of the classic Capture The Flag game mode

 

http://mp1st.com/2012/12/19/battlefield-3-end-game-capture-the-flag-returns-new-vehicles-and-other-details/

Odnośnik do komentarza

Dziś się zastanawiałem czy będą kiedyś dropshipy, to może i będzie można zrzucać bomby. Dirtbike'i mi się dobrze z Delta Force kojarzą, tam "pierdziki" to była norma, a to też może oznaczać otwarte levele, bo nie ma sensu ich dawać między blokowiska. Szkoda że tylko na czterech mapach i na koniec BF3 dają coś takiego, ale lepsze to niż nic. Ciekawi mnie to "vehicle drop", to co to Chinooki będą latać? Ja pamiętam w DFX jak były nawet Mi-26 i dało się komuś na łeb zrzucić hummera ;p

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

ciekawe czy to bedzie takie automatyczne latadło czy samolot startujący z pasa jak myśliwce do ktorego ludzie muszą sie osobiście wpakowac z pojazdem i wtedy pilot moze podlecieć tam gdzie trzeba..hmm

ogolnie takie coś (przewóz) sugeruje długie i dosyć wąskie mapy w stylu kghar island

 

ale zarazem każdy kto gral w AK wie jak w(pipi)iający był zmasowany desant w rushu na trawiastej gdy przy pierwszych mcomach co chwile spadało z 3-5 kolesi z każdej mozliwej strony, powodowalo to duży chaos, mam nadzieje ze tutaj to bedzie lepiej zrobione

 

ciekawe jak sie sprawdzi CTF, w sumie brakowalo tego, zawsze jakieś urozmaicenie

no i czy to będzie cos bardziej zbliżonego do rusha czy do CQ

- czyli że flagi będą jak mcomy tylko że trzeba je odnieśc, i potem przeskok do kolejnej,

- czy flagi będą jak ..flagi :P czyli jest na mapie kilka miejsc z flagami i trzeba nosić ich ile wlezie i kto doniósł najwiecej wygrywa

 

szkoda ze w oficjalnym info nie ma nic o tym czy mapy bedą leśne/dżunglowe

i czy bedą nowe bronie z każdego rodzaju czy tylko coś w stylu kuszy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

ciekawe czy to bedzie takie automatyczne latadło czy samolot startujący z pasa jak myśliwce do ktorego ludzie muszą sie osobiście wpakowac z pojazdem i wtedy pilot moze podlecieć tam gdzie trzeba..hmm

Bedzie jak a130 na 100%.

 

szkoda ze w oficjalnym info nie ma nic o tym czy mapy bedą leśne/dżunglowe

Przeciez juz mowili w wywiadach nawet tu do dawalem,jak i w poscie wyzej mapy w Dzungli=Beda drzewa.

An EA spokesperson stated in an interview that the expansion involves a "character in the jungle, Apocalypse Now-style."

 

czy bedą nowe bronie z każdego rodzaju czy tylko coś w stylu kuszy

W end game nowych broni nie bedzie.

Electronic Arts removes content from Battlefield 3′s Aftermath and End Game DLC

http://www.dsogaming...d-end-game-dlc/

 

Plus jak tu wejdziesz http://www.battlefie...ield3/1/premium to masz 20 WEAPONS juz dostalismy 20 broni.

Pewnie dadza cos na styl kuszy.Czyli bron nr.1 bez zoomu i bron nr.1 tylko,ze zoom.I to mieli na mysli jako NEW WEAPONS.A tak naprawde kusza to nie nowa bron tylko gadzet.

 

A zeby jutro nie bylo,ze (pipi) pokazali.To jutrzejszy filmik bedzie tylko o Motorze.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ale wczoraj mecz miałem:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/75362868/4/179749130/

 

Zajęliśmy pierwsi"B" ale daliśmy się wyrzucić,później dostawaliśmy 500 do 300 w ticketach,zajęliśmy znowu "B" i nawet "C",doszliśmy ich do 135 do 129 dla nas,ale drużyna nie doświadczona i znowu dała się wywalić z "B",przegraliśmy ale sieka była nie miłosierna.Miałem sytuację jak w tych filmikach,wpadam pod schody na "B" a tam 7 medyków :P a jak tylko M5K,gdybym wtedy miał LAST-a :P

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

(pipi) z broniami- mnie cieszy to:

  • Four new maps designed for high speed combat and action

Oby to byla prawda.

 

Tommi to CQC nie bedzie :P Wydaje mi sie,ze zrobia Aftermath tylko w dzungli+jakies gorki do skakania na motorze. Cos jak Valparaiso i Laguna Presaz BC2

To bedzie kolejny Dodatek do Bf3 a nie cod w swiecie BF ;)

Plus opis pewnie do wersji PC,ja jezeli chodzi o opis wersji na Ps3/xbox 360,bym high speed combat zamienil na combat. A action wykresil.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kumpel ciapa kupił MSP na Europę, a ma konto na USA. Jak założy nowe konto na XBL na Polskę i tam kupi dodatki do BF3, to będzie mógł z nich korzystać na swoim głównym koncie USA? Normalnie gry tak działają, ale wolę się upewnić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...