Skocz do zawartości

American Horror Story


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Zdeka posr.ane. No nie wiem na ile starczy tego czegoś, z czego jest ten serial złożony, ale póki się to nie znudzi - albo lepiej skończy zanim zdąży znudzić - to można nawet oglądać, choć to raczej produkcja oparta jak każdy horror na pierwotnych instynktach. A propos, gosposia w wersji dla męża jest mniam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chaotyczny serial ktory mnie czesciej smieszy niz straszy ale oglada sie niezle.

 

Chaotyczny nie tylko w montazu, pilot mial watkow fabularnych nasrane jak na caly sezon. Nie jestem przekonany, czy tworcy sami wiedza co sie dzieje. Wszystkie postacie zachowuja sie psychotycznie i co piec sekund tworcy wala jakas horrorowa klisze a najbardziej lubia postacie przemykajace w tle i muzyka robi glosne DZIOOOONG !!!

 

Akcja z lopata z ostatniego odcinka mnie rozwalila. Nie wiem czy serial jest smieszny intencjonalnie czy niechcacy. Dobre tez bylo jak ojciec walil konia przy oknie i nagle zobaczyl two face'a.

Odnośnik do komentarza

wiadomo, że wyszukane to to nie jest, ale nie każdy serial musi taki być - ja takie podejście kupuje. poza ciekawym misz-maszem wszelkich horrorych klisz serial jest (zamierzenie czy też nie zamierzenie, nie będę wnikał, choć skłaniam się za pierwsza opcją) niesamowicie zabawny. co do drugiego sezonu to murphy już jakiś czas temu zapowiedział, że jeśli dostaną zamówienie to kompletnie zmienią obsadę i zamkną wcześniej tą historię - czyli możemy się spodziewać śmierci głównych bohaterów albo po prostu przeniesienia akcji do innego miejsca i skoncentrowania się na innych. to będzie bardziej coś w rodzaju horrorowej antologii niż jednej ciągniętej sezonami historii.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oglądam od jakiegoś czasu na FOX-ie. Moim zdaniem jedna z lepszych ofert serialowych na smętną jesień. Chory, zakręcony klimat, świetna ścieżka dźwiękowa, ciekawy montaż i dobra fabuła. Serial jest inny, dziwny, wzbudza niepokój swoją atmosferą i to mi się w nim podoba ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

murphy potwierdza - ostatni odcinek zamyka historię rodziny harmonów. w drugim sezonie nowa miejscówa, nowe postacie i nowa historia, ale część obsady powróci w innych rolach:

 

http://uk.eonline.com/news/watch_with_kristin/american_horror_story__season_two_scoop/282480?utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=imdb_topstories

 

wg. finał zaje.bisty.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

pierwsze odcinki miały fajny, ciężki, lekko kubrickowy klimat ale później zamieniło się to w żonglowanie duchami aby pod sam koniec zrobić z tego miks Beetlejuice i Casper

 

ostatni odcinek to jeden wielki facepalm - wszystkie złe duchy siedzą za oknem a w środku sielanka i kolorowa choinka a na deser przewidywalne od momentu USG zakończenie z Damienem. miał być horror a wyszła mizerna obyczajówka z duchami w tle

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...