Skocz do zawartości

American Horror Story


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Całkiem przyjemny serial, ale zakończenie też mnie rozczarowało. Kompletnie zabrakło gejów (postać Zachary'ego jest najciekawszą obok Tate'a), w połowie odcinka zapomnieli o ciotce, która miała odebrać synka, no i rzeczywiście przewidywalne z tym dzieciakiem.

 

Ale dobrze jest jako całość zrealizowane, niektóre pomysły naprawdę. Szkoda tylko, że pierwsze trzy, cztery odcinki były lepiej i ciekawiej nakręcone i miały ogólnie duszny klimat. I myślałem, że ktoś w końcu tego Tate'a rozgrzeszy, szkoda mi go było. :( No i ogólnie parę idiotycznych rozwiązań (jak ktoś już pisał, tożsamość lateksowego ludka).

Edytowane przez Cahir aep Callah
Odnośnik do komentarza

kolejni potwierdzeni aktorzy: zachary quinto w głównej roli obok lange, typ co grał syna lange

 

No to obecnie jest to dla mnie najbardziej obecnie oczekiwany serial. ^ ^ Obaj wypadli w pierwszym sezonie świetnie. Trochę się martwiłem, że Zachary'ego będzie mniej przez drugiego Star Treka.

 

i sarah paulson (grała chyba żonę tego szalonego naukowca z lat 20/30).

 

Sarah Paulson grała medium.

 

 

 

sarah-paulson-0.jpg

 

 

Edytowane przez Cahir aep Callah
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak na początek całkiem nieźle, aktorzy z poprzedniego sezonu dają radę, chociaż Tate (chyba tak już zostanie, nie przyzwyczaję się do nowego imienia) jeszcze nie zdążył nic pokazać. Formuła jak widać nie bardzo się zmieniła, chociaż więcej teraz flashbacków niż teraźniejszości. Ale to dobrze. W ogóle, serial ogląda się teraz jak "Wyspę tajemnic" albo inne "Sucker Punch".

 

No, czekam na następny odcinek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...