October 25, 201114 yr System sejwów to niezly bullshit. Po to sejwuje na szycie jakiejs gory, zeby pozniej byc na tam a nie byc przeniesionym do bazy :<
October 25, 201114 yr I o czym będziem nawijać? Kurna, jak destrukcja mnie bawi, tak szukanie paści w zniszczonych bazach, coby zaliczyć 100%, jest niezbyt ciekawe.
October 25, 201114 yr Author No sejwy to kpina. Ja zawsze wyłączam grę zaraz po misji, bo mnie (pipi)ica bierze jak mam znowu coś robić, bo się w połowie nie zasejwowało. No pal licho , najgorsze że rodzisz się w najbliższej bazie, co czasami oznacza bieganie [no chyba że się wycwanicie jak ja i używacie tego mini helikopterka]. Na bazy mam stary, faszystowski sposób - idę od lewej do prawej i rozpierdalam to co zostało po nalocie BTW. Zrobiliście aczika na lot na niskim pułapie 1min? Bo nie mogę tego ogarnąć. Czasami lecę i mi czas nalicza, czasami ryję prawie w oceanie a nie nalicza :<
October 25, 201114 yr Po 323 razie zaliczy ci aczika za niski lot :empathy2: Nie wiem jak daje rade ale mam już 82% i mam w planach pocisnąć na 100%,podziwiam widoczki i zbieram wszystko co się nawinie
October 25, 201114 yr Taa to jedna z misji dla komuchów. Anyways, olałem ich i robie dalej Ularow. Jakos najlepiej mi ida chlopaki.
October 26, 201114 yr Wersja na PC = różne mody, w tym ten na nieskończoną długość linki. Nawet w wersji na Steam.
October 26, 201114 yr Author Z modów używam tylko tego który pomija cutscenki przy czarnym rynku. Reszta wpływa na balans gry więc mam na nie wy(pipi)ane
October 26, 201114 yr Powinno was zainteresować. http://www.cdaction.pl/news-23047/just-cause-3-premiera-w-przyszlym-roku.html
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.