Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie dotarla gra :fsg:

 

Nie wiem dlaczego moj stary NNID nie chce zaskoczyc wiec zalozylem nowy: Varetto - jakbyscie zobaczyli prosbe o dodanie to prosze zaakceptowac (BansaiPL/Varett - mozna utylizowac), zaraz bede wszystko ogarnial i zarywam pierwsza nocke, jutro mozna pokombinowac z tymi Squadami do Online, chyba ze juz jakis macie to prosze o zapro :cool:

 

Do zobaczenia na Mirze!

 

gKAdwOW.gif

Odnośnik do komentarza

Czytałeś instrukcje? Manual cyfrowy dużo tłumaczy. Co do heala to musisz pilnować aby drużyna nie trwonila soul voicow to wtedy będziesz healowany. Dodatkowo polecam w drużynie tą panienke co ją spotykasz zaraz po wejsciu do miasta. Dobry support.

Odnośnik do komentarza

Mi się ją udało pokonać ostatkiem sił - ja już leżałem, Elma i Lin też, ale Lao jakoś w ostatnich sekundach odliczania ją zabił. :D Do tej pory chyba najtrudniejsza walka.

 

Jestem po piątym chapterze. Co tu się stało. :o Ale nabrałem ochoty na dalsze zgłębianie o co chodzi po tym zadaniu. 

Odnośnik do komentarza

Mi się ją udało pokonać ostatkiem sił - ja już leżałem, Elma i Lin też, ale Lao jakoś w ostatnich sekundach odliczania ją zabił. :D Do tej pory chyba najtrudniejsza walka.

 

Jestem po piątym chapterze. Co tu się stało. :o Ale nabrałem ochoty na dalsze zgłębianie o co chodzi po tym zadaniu. 

 

Też właśnie sukę pokonałem. Ale były nerwy - wszyscy leżeli, a ja wszystkimi sposobami próbowałem dobić do 1000 TP żeby się uleczyć i tak pokonałem tych dwóch ostatnich przydupasów :D Masakracja.

 

BTW czy tylko mi ona się skojarzyła z Mass Effect? W ogóle cała ta gra to takie japońskie ME...

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

BOSHE BOZENKO, jakie to jest dobre :banderas:

 

Co do online, mnie przed intrem wywalilo z serwerow :beksa: ale jak tylko ogarne jak to sie z powrotem wlacza to bede lukal jak sie te squady tworzy, bo jak nie jestesmy w tych 32 osobowych squadach to razem nie pogramy.

 

@Blant

 

Jakby co to jutro mozemy cos zaczac kombinowac z online, tylko nie wiem jak to z czatem bedzie, jesli nie ma ingame to moze januszstejszyn 4 odpalimy?

Odnośnik do komentarza

Możemy przez xboxa one pogadać bo wii u odpalam poprzez x'sa;). A tak serio to spoko można na ps4 tylko wtedy większość nie będzie mogła z nami na janusz party.

 

 

Chyba squadow nie da rady stworzyć ale można dołączyć do tego co kolega. Ja tak wczoraj grałem w jednym składzie ze znajomym i w trakcie gry dołączył do nas następny. In game chata nie ma niestety:(.

Odnośnik do komentarza

Ok, też wczoraj dobrnalem do 5 chapteru. Laseczkę alienkę pokonałem dopiero za 3 razem. Dopiero jak poukladalem skille i pozmienialem trochę przedmioty w ekwipunku dałem radę. Warto ubić najpierw jej przydupasow. Ja wczoraj, po 4 chapterze, w ogóle przypomniałem sobie, że jest coś takiego jak firmy/marki odpowiednich grup przedmiotów. Dając im te surowce które pobierają z automatu sondy można je ulepszać i dzięki temu powiększa się liczba ekwipunku do kupienia. Oprócz tego jest jeszcze crafting... :obama: Ta gra to singlowy mmo. Wielki i mega wciągający. Klimat i lokacje to po prostu bajka. Wczoraj mówiłem że nie będę długo siedział przy gierce, a tu prawie 5h nabite za jednym zamachem i nawet nie wiem kiedy to się stało. :cool:

Odnośnik do komentarza

Żeby przejśc do 4 chaptera

 

naprawde trzeba zrobić te wszystkie misje z tablicy ?(tej naprzeciw wyjścia z baraków), co chwile dostaje nowe...

 

 

Nie.

 

 

Nie pamiętam już co trzeba było zrobić, bodajże mieć 15 procent survey prilamedii i jedna misja zrobiona, którą wyszczególniono

 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...