Skocz do zawartości

Trine 2


mr_pepeush

Rekomendowane odpowiedzi

trofiki z wersji beta:

 

Flying Solo

Complete a whole level playing one character only

 

Surfboard Master

Stand on a plank floating on a single airflow for four seconds

 

I Didn't Do It

Make goblins die of three different environmental hazards in a single level

 

A Floral Feast

Feed carnivorous plants with three or more different kinds of treats

 

Dirty Tactics

Get at least 10 enemies killed by other enemies' actions in a single level

 

A Hail of Arrows

Shoot 3 arrows in the air and catch them all with the Knight's shield

 

Icebreaker

Shatter three frozen enemies within one second

 

Hammer Havoc

Kill an enemy with a thrown hammer bouncing at least once before kill

 

Bouncy Bouncy

Stand on a conjured box bouncing on any bouncy surface for 10 seconds

 

High Rise

Construct a tower made of eight objects and stand on top of it

 

Cirque de Zoya

Using grapple, swing around an object and reattach grapple again without touching any surface

 

This Wasn't the Plan

Make a bubble sink for three seconds

 

Trine 2 hard

Earn all Achievements in Trine 2

źródło: forum frozenbyte.com

 

lista potwierdzona na forum frozenbyte przez jego pracownika; cieszy informacja o tym, że "na razie gra ma 13 osiągnięć"; niedawno pisali, że możliwość wbicia platyny w tym tytule nie zależy od nich; myślę, że jeszcze jest szansa;

będę aktualizował temat, kiedy pojawi się więcej bardziej szczegółowych informacji

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wyjdę na trophy whore, ale fakt, że jednak jest tu platyna zdecydowanie przyśpieszy datę zakupu tej produkcji :D

 

io do tego wygląda na to, że gra się chce splatynić w około 5h (tak piszą na 4um zalinkowanym wyżej); aż chyba zaraz pójdę uruchomić kartę kredytową i zassać T2 :D

 

:woot: :woot: :woot:

Odnośnik do komentarza

To wlasnie najlepszy przyklad, ze system trofeow nalezy traktowac z przymruzeniem oka. Jest po prostu niesprawiedliwy (choc Gracze i tak wiedza kto jest kozak, a kto lama-banana :banana: ).

Mam nadzieje, ze na PS4 usprawnia nagradzanie za osiagniecia.

To wlasnie najlepszy przyklad, ze system trofeow nalezy traktowac z przymruzeniem oka. Jest po prostu niesprawiedliwy (choc Gracze i tak wiedza kto jest kozak, a kto lama-banana :banana: ).

Mam nadzieje, ze na PS4 usprawnia nagradzanie za osiagniecia.

 

 

Tak jak mowisz;) Troche to dziwne ze np. ktos ma powiedzmy 40 platyn, inny z 10 mniej a 3 levele wiecej.A co do Trine to po pierwszej czesci , ta to po prostu must have nawet jesli mialaby byc bez trofeow.

Odnośnik do komentarza

darkknight, to, że ktoś ma mniej platyn a wyższy lvl to żadna niesprawiedliwość. jeden skonczyl 60 gier, z czego 10 na platyne, a drugi grał w 15 tytulow i ma tylko 10 platyn. nie wiem czy byłoby uczciwe, gdyby posiadacz tysiąca pucharów miał być gorszy od kogoś, kto posiada ich dwieście.

 

aaj... zapomniałem o najważniejszym. gdzieś wczorj mi się obilo o uszy że T2 ma być w następnej aktualizacji już.

Odnośnik do komentarza
Troche to dziwne ze np. ktos ma powiedzmy 40 platyn, inny z 10 mniej a 3 levele wiecej.

 

Levele są zliczane z punktów i każde z trzech trofeów ma ich określoną ilość. Jest to tak samo rozwiązane jak system achievmentów na X360, tyle że tutaj widzimy pucharki i inaczej przedstawia się skala punktów (deweloper nie może przekroczyć określonej ilości punktów na jeden trophy set). Platyna chyba się nie wlicza, a jeśli - to musi być niewielka różnica pomiędzy złotym a platynowym. Także bardziej opłaca się wbijać brązowe (bo łatwe) i złota w jaknajwiększej ilości gier - wtedy daje to wymierne przełożenie w punktach, a więc i levelach.

 

Tylko jaki to ma sens to nie wiem. ;)

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

trine 2 wydalo dzis z siebie radosne "ding!" i podnioslo mi ilosc platyn na koncie.

zdecydowanie najlatwiejsza platyna sposrod zdobytych przeze mnie, tytul idealny dla kazdej trophy whore. szkoda, ze tak fajna gra dostala tak nieatrakcyjny komplet. jedynym "wyzwaniem"bylo zaliczenie lvlu jedna postacia - 2 razy przypadkiem naciskalem l1 lub r1 i musialem zaczynac od nowa, stad zrobienie tego trofeum zajelo z pol, godziny, a nie minutke czy dwie jak przy pozostalych.

 

teraz mozna skonczyc gre, potem hard a pozniej jeszcze coopa walnac ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

trine 2 wydalo dzis z siebie radosne "ding!" i podnioslo mi ilosc platyn na koncie.

zdecydowanie najlatwiejsza platyna sposrod zdobytych przeze mnie, tytul idealny dla kazdej trophy whore. szkoda, ze tak fajna gra dostala tak nieatrakcyjny komplet. jedynym "wyzwaniem"bylo zaliczenie lvlu jedna postacia - 2 razy przypadkiem naciskalem l1 lub r1 i musialem zaczynac od nowa, stad zrobienie tego trofeum zajelo z pol, godziny, a nie minutke czy dwie jak przy pozostalych.

 

teraz mozna skonczyc gre, potem hard a pozniej jeszcze coopa walnac ;)

 

Ja od razu zacząłęm od harda. Przeszedłem i płaczę. Zgadzam się, że platyna żałosna. Jedna z najlepszych gier w tym roku jaką grałem dostała tak (pipi)owe platyny, że aż żałosne. Mam nadzieję, że wypuszczą dodatek a ja kupuję część pierwszą. Jak w to grałem od razu przypomniały mi się Lost WIkings i podbne gry na amige :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...