Skocz do zawartości

Mission Impossible 4


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

Konkretny film akcji, smialo moge polecic. Jesli ktos lubil poprzednie czesci, to ta wchlonie szybko. Natomiast kto nie trawil... niech sprobuje, bo jest wart tego. Nie ma przegietych scen akcji, scena z Burj Dubai robi piorunujace wrazenie, film jest murowany kandydatem do Oscara za "zdjecia", bo to istny majstersztyk. Oglada sie fajnie, szybko zlatuje, nie dluzy, nie nudzi... takie 8/10 z czystym sumieniem moge dac. Polecam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

film to wyśmiewka z serii. zresztą nie mogło być inaczej skoro jedną z głównych ról gra znany angielski aktor kina komediowego. dla mnie film przypominał prześmiewczego terminatora 3. jak komuś podobają się takie klimaty to może do kina iść. ja chciałem roz.kur.wu i masy wydanej kasy na efekty. dostałem komedie z dialogami w których bohaterowie rozkminiają o sensie istnienia. słaby film i iście do kina można odpuścić.

Odnośnik do komentarza

Można ogarnąć, ale bez rewelacji, za dużo pitolenia czasami, łatwo skumać kto z kim i dla czego i IMO poprzednie części lepsze, humor daje radę, bo jest dobrze podany.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Jak na razie filmem zachwycają się dwie osoby:

 

-kolo dla którego Battleship zapowiada się za(pipi)iście

-jakiś nołnejm z pudzianem w awatarze.

 

 

Słabo to mu wróży ;/

 

Gdzie kurwa napisalem, ze zapowiada sie za(pipi)iscie ???. Konkretny cytat, albo wez przestan pierdolic.

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj i bawiłem się świetnie. Film jest niezwykle zróżnicowany, posiada masę fajnych pomysłów (np. scena w korytarzu na Kremlu), do tego nie przytłacza powagą. Podobało mi się autoironiczne podejście do pamiętnych motywów z poprzednich części, co przy czwartej odsłonie serii może wyjść tylko na dobre. Z chęcią obejrzę "piątkę".

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...