Skocz do zawartości


Sebas

Be fit or die tryin'
 • Zawartość

  1250
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

381 Wybraniec

O Sebas

 • Urodziny 02.06.1989

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

1868 wyświetleń profilu
 1. Sebas

  Pokémon - temat ogólny

  to plus dodatkowo
 2. Sebas

  Red Dead Redemption 2

  Dlaczego tylko lewy dolny róg obrazka? Mam swoje powody.
 3. Sebas

  Marvel Cinematic Universe

  Krytykowanie narcyzmu na soszal media poprzez własne soszal media
 4. Sebas

  Red Dead Redemption 2

  Pomijając nawet zupełnie kwestie techniczne, po ukończeniu RDR2, RDR1 wydaje się być DLC wydanym 8 lat wcześniej z dziwacznymi postaciami typu obwoźny sprzedawca czy grabarz. Przepiękne, znakomicie nakreślone, metamorfozy wewnętrzne Arthura i w mniejszym stopniu również Johna, który jest przecież postacią drugoplanową. Rosnący niepokój wewnątrz obozu, miejscami śmierć towarzyszy która przychodzi nagle otrzeźwiając i przełamując poczucie bycia bezkarnym rozrabiaką. I w końcu desperacja Dutcha i tym bardziej jego coraz bardziej uwidoczniony egocentryzm - szczególnie w zestawieniu z sprawiają, że stopniowo zdradza on swoje powierzchowne kredo pseudo szlachetnego bandyty, z którym się tak dumnie obchodzi.
 5. Sebas

  Red Dead Redemption 2

  Ok. Kończę 6 rozdział i scenariusz w tej grze to po prostu cudo. Dawno mnie coś tak nie poruszyło. Ideologia a ambicja, grzech i odkupienie, brudna szara rzeczywistość i ludzka natura. Za mało się mówi w tym kontekście o tej grze.
 6. Sebas

  Red Dead Redemption 2

  Sposób w jaki gra traktuje znajdywanie nowych broni jest dla mnie niejasny. Raz po odrzuceniu obrzyna na rzecz nowej broni znalazłem go z powrotem przy koniu by przy innej okazji porzucony rewolwer całkowicie przepadł. Bez wdawania się w szczegóły jest seria misji z pojedynkami po których dropują się unikalne bronie i już jedną straciłem
 7. Sebas

  Wiedźmin - NETFLIX

  Cokolwiek to jest, stwierdzili, że jest warte wykorzystania jako materiał promocyjny - prawdopodobnie ponieważ w ich ocenie jest bliskie produktu końcowego. Ludzie mogą sobie na tej podstawie ponarzekać i oni mogą sobie wziąć do serca darmowy feedback, żeby zaoszczędzić na reshotach.
 8. Sebas

  Wiedźmin - NETFLIX

  Całe szczęście toxic masculinity nie zdominuje wiedźmina Czyściutki ładny chłopiec z naszego białego wilka. Jak je.bnie po 1 sezonie to przynajmniej ta pazerna świnia dostanie mniej siana także można wyczekiwać i tego. A może będzie jednak dobre...
 9. Sebas

  Forza Horizon 4

  Multi faktycznie słabe. Matchmaking leży i kwiczy. I dobrze widzę, że nie ma podziału na klasy? Wszyscy biorą najszybsze fury, trochę brakuje różnorodności pod tym względem. Forzathony live są jedynie przyjemne i żałuję, że wcześniej nie miałem golda, żeby nabijać punkciki.
 10. Sebas

  Forza Horizon 4

  Szutry były na pewno trudniejsze zimą. Ten na północ od festiwalu, w pobliżu kamieniołomu był szczególnie trudny. Z tym Dodgem z filmiku asfalt będzie tak samo łatwy w każdej porze roku.
 11. Sebas

  Forza Horizon 4

  Do driftów tylko i wyłącznie skrzynia manualna i ABS jako jedyna pomoc ale trzeba momentami użyć hamulca ręcznego. Do szutrów polecam podchodzić z większą prędkością jak brakuje punktów. Na asfalcie można "meandrować" z mniejszą prędkością tak jak gość na filmiku robi
 12. Sebas

  Forza Horizon 4

  Jakiś ananasek kupił ode mnie sesto elemento za 2,75 mln a w sklepie jest za 2,5 mln i w końcu mam zamek. Dużo potrzeba czasu na achivementy z multiplayera? Wolę sobie jeździć w singlu i pewnie kupię golda specjalnie, żeby dobić calaka bo już nie ma nic do roboty.
 13. Sebas

  Wiedźmin - NETFLIX

  Albo za trolla pilnujacego mostu. "Przejścia nie ma. Daj wódki, będzie" Performens na miarę Golluma w LOTR się szykuje
 14. Sebas

  Wiedźmin - NETFLIX

  Jak dla mnie konwencja już się pięknie klaruje. Większość postaci nawiązujących do magii (w tym czarodziejki) obsadzić egzotycznymi ludźmi i pokazać prześladowanie oraz opresję, tak jak w novigradzie w wieśku 3. Tak żeby mlaskający hamburgerem amerykanin zrozumiał - multikulturalizm = magia a najgorsze zło to biały redneck z wioski. Wszystko pięknie ląduje w utartych na zachodzie schematach. Powieść z odległej etnonacjonalistycznej cebulandi do przetrawienia, układanka ułożona.
×

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.