Jump to content

Sebas

Użytkownicy
 • Content Count

  2302
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sebas last won the day on January 20 2020

Sebas had the most liked content!

Community Reputation

786 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

2816 profile views
 1. Ważne, żeby przed snem był koń zwalony

  1. XM.

   XM.

   I Ja to szanuje.

 2. No nie i ogólnikowe spłycanie tej wypowiedzi to żaden argument. Carano klarownie wyjaśnia, że celuje w określenie motywacji stojących za tymi czynnościami i wskazuje na podobny proces tworzenia animozji w społeczeństwie. Umyślnie próbujesz rozszerzyć jej opinie do sugerowania równoważnych skutków cancel culture i ludobójstwa. Tymczasem porównywać można ale tylko w ramach poparcia określonych sił politycznych
 3. Czy mi na stare lata przyszło w końcu zobaczyć nowe gwiezdne wojny? Łezka się w oku kręci na tą końcówkę. Filoni przyszedł i rozstawia te sprzedajne szmaty od multimiliardowych produkcji po kątach taką prostą historyjką. Coś pięknego.
 4. Upada mit znakomitego home office. W assassynach zabierają strzały z kołczanu w updejtach a cyber rozchodzi się w szwach na premierę. Kierownictwo wymienić na dorosłych ludzi a devów zamknąć w lochach aż skończą łatać.
 5. Patrząc po zdjęciu profilowym qa lead ma PRIORYTETY. No i focia z kijanu i tajsonem. Żyje się w tej branżuni.
 6. Ja tylko przypomnę, że cdpr pokazał gameplay z PS4 przed premierą i wyglądał troszkę inaczej.
 7. Presja ze strony akcjonariuszy to swoją drogą ale nie zdziwiłbym się jakby się okazało, że kadra kierownicza miała przyznane bonusy za wyrobienie się z premierą w tym roku. Jeżeli stawia się w organizacjach złe cele to potem są takie skutki.
 8. Jedynym w miarę dobrym ruchem byłoby porzucenie starych konsol i zrekompensowanie tej małej garstki ludzi co sobie kupili limitowanego xboxa one x + opóźnienie premiery co najmniej o 6 miesięcy. Podaż nowych konsol by się unormowała i mieliby lepiej działającą kopię na nowym sprzęcie. CDPR to nie ubisoft, gdzie premiera kolejnego tytułu zwykle już jest na horyzoncie. Nie mogą sobie pozwolić na wtopy takiego kalibru. W dłuższym okresie czasu, razem z ponownym wydaniem z DLC, sprzedaż nie byłaby gorsza i nie straciliby na wizerunku.
 9. a co ma jedno do drugiego?
 10. Lepszy od Keanu byłby tylko Nick Cage. Znakomity ruch z angażem gwiazdy. Szkoda, że na koniec taka wtopa
 11. No ale jedyny powód, dla którego ludzie chcą garaż to fakt, że taki mechanizm był w gta. Dobrze, że robią coś po swojemu i mają troszkę inne priorytety a że strona techniczna leży to swoją drogą.
 12. Jak długo to CDPR jeszcze pociągnie? 5 lat max? Dyskutujmy.

  1. Show previous comments  3 more
  2. Sebas

   Sebas

   Pewnie faktycznie ktoś wykupi jak każdą większą firmę w Polsce. Polaczki nic nie mogą mieć na własność. Będziemy wiecznymi sługusami zachodu.

  3. Paolo de Vesir

   Paolo de Vesir

   Tak serio to po prostu stary sprzęt wyroochał CDPR. Jakby rzucili CP2k77 jedynie na PC/XS/PS5 to przynajmniej jakoś by się to trzymało. Oczywiście, że dalej byłyby bugi, Wieśka też długo łatano, ale przynajmniej gra byłaby gotowym produktem. No cóż, nikt nie porzuca ponad 150mln klientów.

    

   Ale jak długo gram tak nie widziałem, żeby ktoś tylu wyruchał. :) 

  4. Il Brutto

   Il Brutto

   Nie bedzie wiedzmina czwurki to moga juz wypierdalac

 13. Trzeba ustawić konsole w tryb off
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.