Jump to content

Sebas

Be fit or die tryin'
 • Content Count

  2184
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sebas last won the day on January 20

Sebas had the most liked content!

Community Reputation

719 Nie-random

About Sebas

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

2497 profile views
 1. Jeszcze lepiej nie kupić konsoli i przekonać innych do tej samej decyzji wylewając żale zamiast całować po korporacyjnych bucikach.
 2. Większość pracy związanej z udoskonaleniem podstawki i tak musiała być wykonana na potrzeby wydania miles morales na ps5. To jest oczywiste, że kasują fanów pająka dwa razy za tą samą robotę. Przecież to jest to samo miasto xD
 3. Sebas

  Niusy

  Nowa zetka Grill dziwny ale du.pcia fajna
 4. No spoczko to Galaxy. Odyssey nadal najlepszy platformer w jakiego grałem.
 5. Wychodzi na to, że najlepszy zestaw to ps4 do exów z ps5 i SEX do gamepasa.
 6. Ktoś kiedyś chyba pisał, że po konwersji i przerwie zrobił cebulę na tym samym koncie znowu. To jak to jest? Ja głupi odpaliłem ultimate raz - na miesiąc na moim głównym koncie ponad rok temu. Od tego czasu nie było GP ani Golda. Muszę inne konto mieć?
 7. Gierki od razu musiały być pisane pod ps4 dlatego mają rezerwę mocy na rejtrejcing i 4k
 8. Dość mam pier.dolenia o kosztach produkcji. Rynek gierek to najbardziej dynamicznie rosnąca gałąź rozrywki i rosnące koszty produkcji na bank były zrównoważone zwiększoną liczbą odbiorców, wprowadzaniem cyfrówek, dlc i mkrotransakcji. Sprzedawanie oprogramowania tysiącom a milionom kosztuje tyle samo i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Dystrybucja nigdy nie była tak prosta i tania a mimo to molochy wydawnicze pożerają coraz większą porcję tortu. W ostateczności zawsze mogą planować budżet z myślą o niższej cenie produktu. Czysty skok na kasę i nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej.
 9. No to szampańsko zaczęli
 10. Mario 3d All-stars niczym LaFerrari. Limitowane i dla największych koneserów. Pospólstwo gra w transwestytów na konsoli dla plebsu.
 11. Niesamowicie smutna historia. Gościa zdiagnozowali wtedy kiedy zaczął grać w marvelach. Twoja kariera eksploduje i jednocześnie dostajesz wyrok śmierci.
 12. 4 konsole playstation. Mało klapom jeszcze?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.