Jump to content

Sebas

Be fit or die tryin'
 • Content Count

  1269
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

390 Wybraniec

About Sebas

 • Birthday 06/02/1989

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1952 profile views
 1. Nilfgardzkie czarne penisy, elfy niczym afrykańskie plemię... Czuć ducha swojskości
 2. sam bym się podpisał pod tą sceną za dobrą kasę
 3. Zgadzać się z czyjąś koncepcją a być pomysłodawcą koncepcji to dwie diametralnie różne sytuacje. Film to efekt kolaboracji wielu ludzi. Chyba, ze byłeś pajgi na planie i wiesz kto co i jak chciał robić. A russo na pewno mogli w dajmy na to 60. dniu zdjęć tupnąć nóżką i odejść xD.
 4. No niestety reżyser nie decyduje o wszystkim jeżeli pół miliarda przeznaczone na film nie pochodzi z jego konta. Fascynujące, że dorosły gość sobie nie zdaje z tego sprawy.
 5. Czytacze marvelów lel, raczej blogersi milennialsi i pseudo geekowo filmowi krytycy, którzy robią filmowi reklamę artykułami jakie to było brave and beautiful.
 6. Jednak wolę się sugerować tym co było na ekranie zamiast łatać dziury w scenariuszu za braci Russo czy polegać na jakimś suplemencie w postaci filmiku z jutjuba jak ich ktoś zapyta. Mogli to zrobić prościej.
 7. Ewidentnie sugerują, że żył w oryginalnej linii czasowej i na koniec usiadł na drzewku bo tak to by wrócił normalnie na platformie tylko jako Dziadzia Cap i by nie było wątpliwości. Przynajmniej by mi nie zepsuli filmu na koniec. Dali sobie tyle swobody z tymi regułami i na koniec musieli jeszcze iść na kompromisy, żeby było bardziej filmowo
 8. Jak Thor załączył God of Thunder Mode i wezwał dwa młoty na raz to kwiknąłem jak mała dziewczynka
 9. No, szkoda, że Cap zostając po zwróceniu kamieni zestarzał się w oryginalnej linii czasowej łamiąc tym samym ich własną regułę o braku powiązań pomiędzy różnymi momentami w czasie. Powinni go już nigdy nie zobaczyć. Nienawidzę jak filmy o podróżach w czasie łamią własne prawa o podróżowaniu w czasie Poza tym wypas.
 10. Głos Luke'a, śmiech Palpatina i Lando. Nadal mącenie postaciami "z dobrych czasów" żeby ukryć smak gówna w palecie. Tytuł to fabularna ostatnia deska ratunku, że może jeszcze skywalker się uchował bo obecne postacie są z tektury.
 11. Kamera nadal statyczna. Technicznie to Sun Moon z podbitą rozdziałką. Duży zawód
 12. Dlaczego tylko lewy dolny róg obrazka? Mam swoje powody.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.