Skocz do zawartości

FullHD 32" do max 1500zł pod konsolę/filmy, pomocy bo oszaleję ;/


tukan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, szukam tv pod przyszłą ps3 [prawdopodobnie] taki na którym spokojnie pooglądam też filmy w hd kradzione z internetu.

 

Upatrzyłem takie dwa ale może nie są warte i jest coś ciekawszego a dostaję już kur.wicy od patrzenie po tych wszystkich stronach. ;f

 

http://www.topmarket.pl/telewizor-led-full-hd-lg-32-lv-3550-p49157.html

 

http://www.topmarket.pl/telewizor-lcd-full-hd-lg-32-lk-450-p49185.html

 

Wolałbym led-owy cieńszy. Chciałem tv 100hz ale w takim przedziale cenowym to lipa. ;f

 

Sory za nowy temat ale w starych nikt nie odpowiada na posty.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Shago

na pewno chcesz 32 cale? na promocjach możesz kupić za 1600 niezły 42 cal LCD . Te 10 cali to dużo , pomyśl , poczekaj na okazję...z tych dwóch brałbym ten podświetlony ledowo. Ps jak pod PS3 i dvd to 100 hz to zbytek

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Przyznam ze masz racje :P

 

obczailem ten model i rzeczywiście swietne parametry za taka cenę. Prawie się zdecydowałem ale pytanie jeszcze jak z tymi tunerami bo nie kminie który do czego a w przyszłości chciałbym mieć tez na przykład telewizje N i oglądać coś w hd. Plus bardzo mnie interesuje bezproblemowe odtwarzanie dvix i napisow. Siedzę teraz w pracy i nie mam możliwości swobodnego smigania po necie dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza

Wrzucasz na pendrive'a divx xvid mkv, do tego napisy i wszytko pieknie hula, brak problemow z polska czcionka czy cos. A z tunerami to chodzi oto, ze zmienia sie standard nadawania telewizji naziemnej u nas w kraju z analogowego na cyfrowy, stad zamieszanie o tunerym czy tv je posiadaja. Tak, ten TV ma ten tuner, nie bedziesz musial nic dokupowywac. Natomiast jak masz jakas telewizje satelitarna, typu wlasnie Nm to i tak Ci jest to zbedne. To, ze ten TV FullHD to oczywista oczywistosc.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

To w końcu co kupiłeś? Samsunga któregoś?

 

Nope, kupiłem ten co polecał Shagohad czyli LG 32LK530. Póki co oglądam na nim tylko dvixy, heh. Tym niemniej nie ma problemów z tym, łyka wszystkie formaty, napisy przerabiam na .srt i też nie ma z tym problemów. Czasem w ripach HD nie ma dźwięku ale już rozkminiłem w czym problem.

Odnośnik do komentarza

Wygląda to tak:

 

Audio

ID : 2

Format : AAC

Format/Info : Advanced Audio Codec

Format version : Version 4

Format profile : LC

Format settings, SBR : Yes

Format settings, PS : No

 

Jeśli pogrubiona opcja jest na TAK to dźwięku nie mam, jeśli jest na NIE to wszystko jest w porządku. Sprawdziłem na kilku ripach. Nie znam się dokładnie na kodekach więc nie potrafię dokładnie wyjaśnić o co biega.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jakieś wymagania? 3D? Duża multimedialność? Czy przede wszystkim dobry obraz?

 

Jak coś to teraz Sony EX720 są w cenie której szukasz (32 i 37 cali bardzo mała różnica cenowa) a bardzo chwalone są te TV (stosunek jakości do ceny).

 

E: Każdy TV można powiesić :) (dodatkowy koszt wieszaka).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...