Jump to content

Test Drive Ferrari


Recommended Posts

  • 2 months later...

Deweloper SMS studio odpowiedzialne za Shift 2, gra Test Drive bazuje na silniku pierwszego Shift i miala być wypuszczona przed albo po pierwszym Shift, niestety tak sie nie stalo i dzis studio sms zanim wypusci c.a.r.s na rynek chce jakos wypelnic te luke.

 

Prawowity tytuł Test Drive Ferrari to Shift: Ferrari. Dość sporo kontrowersji pozostaje po DLC Ferrari dla xboxa i pomienieciu ps3, tak wiec oto nadchodzą samochody ferrari w grze na silniku Shift

Link to comment

Mam nadzieję, że po tej części SMS zabierze się do pracy nad czymś co by mogło w dzisiejszych czasach konkurować z legendarnym Porsche 2000. Ta ma marka od zawsze mnie fascynowała i kiedyś tam jakbym miał dużo kasy to właśnie z tych wszystkich superaut wybrałbym właśnie markę Ferdynanda. Liczę na powtórkę z przeszłości. Gier z samym Ferrari by już wystarczyło na tę chwilę, Test Drive może być swego rodzaju zwieńczeniem gier o tematyce związanej z tą wspaniałą, włoską marką.

  • Downvote 1
Link to comment
  • 3 months later...

Gra jest dostępna za 160 zł na US psn, Tak w przeliczeniu bo kosztuje 50 dolków bez centa. Szkoda że mam error 80023102 to już bym ściągał. Gra jest na silniku Shift 2. Ale bez możliwościu ustawien samochodu, nie mozna tez nic do nich dokupić jak inny spoiler czy tłumik, nie zmienisz też ciśnienia w oponach ani nic w zawieszeniu. Skupiasz się tylko na jeździe.

Link to comment

Model jazdy jest taki sam jak w NFS: Shift 1, gra bazuje na tym samym silniku więc jeśli pamiętasz jak sie tam ślizgało to jest to niemal że ta sama gra. Tylko w ogóle się nie zacina, rzadko kiedy zwalnia animacja. Naprawdę rzadko !!!

 

Trofea oparte są na karierze, nie ma żadnego trofeum on line więc jest to bardzo łatwa platynka. Hmm co jeszcze, może to że każde ferrari zachowuje się na torze zupełnie inaczej od poprzedniego. Są ciężkie wolne muły V12 z silnikami z przodu jak i są szybkie zwinne zwrotne V8 z silnikami z tyłu. Są drogowe wersje jak i te usportowione specialnie na tor. Drogowe Enzo, FXX, drogowe F-40, drogowe F-50 jak i jej sportowa wersja F-50 GT urywają głowe jak się nimi gra.

Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.