Skocz do zawartości

Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Lucek, jesteś psychofanem i tyle. To jedyny naprawdę dobry kawałek z tamtego albumu. Tede od lat zrobił najwyżej poprawny album i taka jest prawda. Nie lubiłem go nigdy, ale kiedyś był kimś, teraz jest maks średnim raperem. Nigdy już nie nagra roz(pipi) produkcji niestety, a mówić, że dalej jest wielki to po prostu żart. On nawet koncertów prawie nie gra...

a gdzie ja napisałem, że jest wielki? oO Stwierdzilem tylko fakt, ze skoro nadal jest na rynku to jednak ktos musi te plyty kupowac - bo zakladam, ze drzewka na ktorym rosna pieniadze nie ma na balkonie.

lubie sobie go posluchac i tyle. Nie zamierzam dyskutowac, bo wystarczy tu jeden specjalista od rapu i flow, 44bronx. On sie zna na wszystkim najlepiej i slucha najlepszych raperow :)

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

z tede jest jak z chłopakami z molesty, od momentu ich debiutu nie zrobili żadnego progressu, jest 2012, a oni cały czas nawijają tak samo. Słaby był, jest i będzie, a flow ma jakby kupę robił

 

a tak btw, to o czym tu gadać jak główną inspiracją muzyczną tedego jest rick ross, ulubionym kawałkiem rapowym 'live your life'' t.i. z ruhanną (tak ten z refrenem z numa numa jej), a guns'n'roses nazywa ciężkimi brzmieniami (widziałem jak to mówi w jakimś gów.nianym programie na vivie).

Trochę przesadzasz, bo taki Włodi robi progres i to widać chociażby gościnnymi występami w 2011 u Weny i VNMa. Szczególnie jeżeli chodzi o technikę.

Edytowane przez Robak
Odnośnik do komentarza

Matko boska, 44bronx jaka jestes maruda. Nie podoba ci sie to nie sluchaj, tyle. Serio, nie spinaj tak dupy, bo osiwiejesz. Ciagle powtarzasz, ze nie ma o czym gadac, a sam sie nakrecasz jak jakis wariat oO Nie wiem, jak chcesz kogos sprowokowac to idz na forum hip-hop.pl czy gdzies, bo tutaj to jest raczej zabawne.

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Proste, bo czasami się człowiek wkur.wia jak sobie zajrzy do tematu jakiegoś albo działu, a tam fala spustów nad jakimś gównem, a dobre rapsy nie mają brania. Tzn. nie mówię, że tutaj tak jest, ale może 44bronx tak to odczuwa ;p Albo dla sportu! Albo dla prowo!

Edytowane przez Robak
Odnośnik do komentarza

No ale tu już chcemy wchodzić z butami w to co się komu podoba. Ja rozumiem, że można wejść i napisać, że mi się nie podoba, tede/peja/grubsą (pipi) i tyle, a nie mędzić cały czas bez celu o tym samym ;) No jak się bronxowi nie podoba to jego sprawa, nie słyszałem o ustawowym obowiązku słuchania tedego, w radiu też go chyba nie puszczają. Najlepiej to niech sobie zapali jointa i rozluźni trochę, bo wyczuwam tu spinanie pośladów o nie wiadomo w sumie co :D

Odnośnik do komentarza

spoko, ja tam się nie spinam, tylko mówię jak jest, ale tak szczerze to nie trzeba być specjalistą żeby usłyszeć, że tede marny jest haha :D joke, zlewam na tedego ogólnie, ale co tu dużo gadać można z miejsca wymienić 10 raperów lepszych pod każdym względem od niego, a w tym gronie znalazłby się nawet mezo tak bardzo wyśmiewany przez samego tedego. Nie chodzi o spinę tylko trochę nie czaję jarania się wackami, którym tede dla mnie ewidentnie jest.

 

Robak - co to włodiego to zgadzam się, on jedyny jakoś poszedł do przodu co słychać dość mocno, bo jak zaczynał to nie porażał chłopak techniką, w tym momencie nawija całkiem ok. Natomiast pelson i vienio to wiadomo, wystarczy posłuchać.

 

na zgodę, kiedyś tego sporo słuchałem :

 

http://www.youtube.com/watch?v=wWwt4mKlzSU

Odnośnik do komentarza

Spoko spoko, jest tu nowy użytkownik i myślę, że z nim spokojnie da się ciekawie porozmawiać o rapie :D

Kogo masz na myśli ? :) Według mnie tede nie jest warty uwagi. Co prawda podobała mi się kiedyś piosenka o polsce (9 kwietnia) ale to tyle. Prawda, są fani i antyfani Tedego. Mi osobiście on wisi i powiewa. A płyty tedego się sprzedają tylko dlatego, że jego kawałki są tworzone dla kasy (Viva itp) przez co ludzie je widzą, jeden się spodoba i kupują, no albo piracą...

Odnośnik do komentarza

Panowie nie chodzi o to, że wydaje płyty dla kasy bo przecież po to się je wydaje aby na nich zarobić. Ale z tego co słyszałem tede robi "rap" tylko po to aby zarobić. A inni raperzy robią rap bo to kochają, robią to dla siebie i przy okazji na swojej pasji zarabiają. A tede pcha się wszędzie aby zarobić. WIęc tu jest lekka różnica. I sądzisz, że nie ogarniam ? Stary siedzę w rapie od kiedy pamiętam, ale wiadomo, że każdy ma swoją opinie na temat danych raperów. Ok, przyznam tede robi rap ale jak napisałem nie robi tego z pasji tylko robi to po to by osiągnąć sławe i tym się różni od większości raperów. :) Pozdro :)

Odnośnik do komentarza

Otóż to, Rozi ma rację. Jak ktoś wchodzi na legal to nie tylko po to, żeby mieć fun, ale też, żeby zarabiać hajs. Relampagio zdaje się zachwycał w którymś temacie nad Hemp Gru, którzy wydają epki za 30 zikos (no i są (pipi)owi, ale to inna sprawa). Jak mówimy o tym, że ktoś robi rap TYLKO dla zabawy to trzeba patrzeć na podziemie - taki Jimson rozpierdala cały polski mainstream, a i tak hajsu za to nie bierze.

 

"pis jou" cytując klasyka.

Odnośnik do komentarza

Panowie Hemp Gru to inna bajka, to jest biały czarny rap, który zatrzymał się w miejscu po 2 płycie. I oni akurat robią kawałki dla kasy co widać po płytach. 10 piosenek na płycie z tego 2 to rmx poprzednich kawałków. Ale załóżmy Buka, robi to co kocha nie dla pieniędzy bo sam osobiście mógł zostać w podziemiach ale Rahim go z tamtąd na siłe wygonił :D Hehe, zresztą każdy ma swój gust. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Panowie Hemp Gru to inna bajka, to jest biały czarny rap, który zatrzymał się w miejscu po 2 płycie. I oni akurat robią kawałki dla kasy co widać po płytach. 10 piosenek na płycie z tego 2 to rmx poprzednich kawałków. Ale załóżmy Buka, robi to co kocha nie dla pieniędzy bo sam osobiście mógł zostać w podziemiach ale Rahim go z tamtąd na siłe wygonił :D Hehe, zresztą każdy ma swój gust. :)

wszędzie tego buke wpierd.olisz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...