Skocz do zawartości

Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd

 

Utwór promuje mixtape "Droga do odkupienia", który dostępny będzie za darmo, jednak nie w internecie, a w formacie CD. Szczegóły już wkrótce.

źródło: cgm.pl

 

dodadzą to do Mefisto?

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

TEDE

‎!!!!!! UWAGA !!!!!! PONIEWAŻ JUZ PRZECZYTAŁEM KILKA "BŁYSKOTLIWYCH' KOMENTARZY TO PRAGNĘ POINFORMOWAĆ WAS, ŻE: KAWAŁEK "WWA GNIE CIE' PODOBNIE JAK I KAWAŁEK "XXL" I WIELE INNYCH POCHODZĄ Z MIXTEJPU "DROGA DO ODKUPIENIA" (DJ.TNIZIANO&DJ.BUHH), KTÓRY DOSTANIECIE ZA DARMO. KIEDY I JAK, TO SIE DOPIERO OKAŻE. MIXTEJP BĘDZIE WYŁĄCZNIE W FORMIE CD A NIE DO ŚCIĄGNIĘCIA Z WWW. BĄDŹCIE CZUJNI...

 

 

 

No ciekawe czy dadza to do mefisto czy na koncertach. Jesli na koncertach to ciekawe co jest na drugim CD z mefisto :)

Odnośnik do komentarza

Największym plusem tego kawałka jest to, że gimbusy się teraz oburzają i jadą Chadzie na jego FB jak on tak mógł. Beka jest grana mocna, nawet nie wiedzą, że oni już mieli kiedyś wspólny numer. Ale nie ma co się dziwić Peja podobne grono odbiorców co Chada ma, które nie lubi Jacka, a Chada nagrywa z ich wrogiem, mam nadzieję, że synowi Bogdana spadnie popularność dzięki temu, nie zasługuje na taką jaką ma prawie niczym. A kawałek sam w sobie nic ciekawego oczywiście.

Edytowane przez Robak
Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecną nic ciekawego dla mnie. Zakładam, że teraz to będzie hurotowe: nowa płyta=minimum jedna piosenka o Warszawie? Singiel dobry może dla patriotów lokalnych, dla reszty ludzi to tylko nic nieznaczący kawałek, a przynajmniej dla mnie. Mówię szczerze i bez hejtu- Warszawa tu, Warszawa tam... niech nagra całą płytę dedykowaną temu miastu i da spokój. Dać zalążek czegoś "uniwersalnego" jako singiel, a nie.

Odnośnik do komentarza

Jakie trzy, nie licząc tego nowego dbl'a, na którym znajdują się może z 4 nowe kawałki, a reszta to dapstepowe przeróbki pierwszego dbl? U mad? Co, propsować mam za coś, co mi się nie podoba? Wracam sobie do Hajs, Hajs, Hajs, ale nowych produkcji kompletnei nie mogę zaakceptować. Ogarnij się i patrz obiektywnie. Mają mnie jarać kawałki o Warszawie?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jest, czy też nie, bo niewiele się ukazało z niej, a po dwóch wałkach nie będę oceniał płyty. Zrzuć klapki i patrz obiektywnie. Napisz mi, z jakiego powodu taki props? Co Ci się tam podoba takiego? Z góry uprzedzam, produkcje sera z michy nie wpadają mi w ucho, więc już na wstępie płyta spada o jedno oczko w notowaniu. Pozostają jeszcze rapsy, technika, flow, może jakieś follow-up'y się pojawią ciekawe.

 

Edycjusz:

Sprawdzam darmowy odsłuch z Odkupienia, bo nie wiedziałem, że się ukazał. Na chwilę obecną 3 track, i powraca wiara w dobrą płytkę.

 

uóóóuuu:

 

 

Mózg zgnieciony na chwilę obecną, sprawdzam nadal :D

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Odkupienie miazdzy :)

 

Zgadzam się kurevsko i jaram się jak dzieciak! Korzenie wyczówam, na dobrą sprawę nie ma wałka, który by mi nie pasował. Tego mi brakowało.

http://www.youtube.com/watch?v=6mmSOPd2o7c

 

http://www.youtube.com/watch?v=Yy468rFQ7R8

 

D.I.S. 2 :D

 

Baj de łej widzę, że niektóre utwory z Mefi też wrzucił, ale to nie to samo jednak.

 

Edycjusz2: sprawdziłem na szybkiego nuty z Mefi i decyzja zapadła, że póki co wolę osłuchać jednak Odkupienia.

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko: Mefi zbyt "plastikowy" i nie leży mi za cholerę. Amerikan paj i inne tym podobne eksperymenty także mnie nie jarają. Może w jakimś tam stopniu chciano zrobić coś na wzór EM, ale widać, że Ser Ździchu nie podołał. Kompletnie właśnie oprawa muzyczna nie ma podjazdu do... Odkupienia- diametralnie sytuacja się zmienia gdy weźmiemy ją pod analizę, i to powinno być zapowiadaną płytą i tak ona powinna wyglądać. Mogłoby się nawet na niej zakończyć, bez żadnych Mefi i Dróg. Zdecydowanie!

 

Odnośnik do komentarza

"Droga Do Odkupienia" :o Rozniósł mnie ten mixtape, zaje.biste bity od Tedzika, goście na wysokim poziomie (oprócz Chady), nawet jaram się kawałkiem Browara.

 

Tede to jednak król rapu w Polsce, który wydaje 3 płyty roku w jednym roku.

Odnośnik do komentarza

Umówmy się, że nagranie materiału w takim czasie, to nie jest nic niesamowitego, a zwłaszcza w jego stylu, czyli tym czym się chwali- szybkością pisania tekstów. Yeti zabronił wydawać w 2011, więc wydał teraz. Problem polega natomiast na tym, że z tych 3 płyt, dobre jest 1,4- Odkupienie zdecydowanie numero uno, kilka wałków z Drogi do odkupienia, czyli nowe w wydaniu Numera i Jacka (reszty ze stajni nie słucham, jakiś taki mam nawyk, że mi nie leżą te wszystkie Srututunio i Zagrywusy). Reszta, czyli remixy i to w dużej liczbie... Mam takie wrażenie jakoby cały ten mixtape był robiony na szybko aka na odpier*ol się, byleby dobić do 3 płyt w jak najkrótszym odstępie czasu. Na temat Mefisto już się wypowiadałem- nie wchodził, nie wchodzi i nie mam zielonego pojęcia, czy wejdzie. Przy Odkupieniu ta płyta wypada cholernie słabo i biorę pod uwagę- jak zawsze zresztą- linię muzyczną, bo bez dobrej nie słucham nawet tekstu. Nie mogę się skoncentrować, a rap polega właśnie na dobrym połączeniu jednego i drugiego.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...