Skocz do zawartości

Tales From Space: Mutant Blobs Attack


darkgamer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy nie lepiej będzie założyć jakiś temat zbiorczy do takich małych gierek z PSN. Co do samej gry to wygląda ok ale na start raczej wole zaopatrzyć się w Escape Plan albo Super Stardust. Kiedyś może na jakiejś świątecznej promocji kupię ale na razie nie specjalnie mnie do tej gry ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Bardzo dobry platformer. Na pierwszy rzut oka wygląda trochę jak klon LocoRoco, ale nic bardziej mylnego. Tutaj też sterujemy glutem, ale mamy nad nim pełną kontrolę. Naszym celem w grze jest zjadanie co raz to większej ilości przedmiotów/jedzenia/ludzi po to, aby być co raz większym i móc przejść kolejne plansze. Oprócz standardowego skakania po platformach, czekają na nas również zabawy z grawitacją, a nawet poziomy w których musimy manewrować Vitą tak, żeby kulka dotarła do końca labiryntu.

 

Polecam każdemu, kto lubi dobre platformówki. Zresztą za 26.00 zł aż żal nie brać

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Super platformer, odpaliłem z przypadku bo zostało mi po instalacji Uncharted niecałe 200mb na karcie i szukałem czegoś co jeszcze się na nią zmieści z darmowych gierek z plusa i aplikacji. Sliczne, z jajem i na prawdę fajnie się gra

A mówiłem Tobie od początku abyś ją sprawdził. Gierka świetna i w sumie nie doceniana. Dla większego funu polecam starać robić siè każdy level na 100 %

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Kiedys na ps3 wlaczylem to i po 5 min skasowalem, teraz na vicie przeszedlem. Bardzo dobry platformer z fajnym wykorzystaniem ekranu dotykowego. Vita jest w wrecz stworzona do platformerow, ktore wygladaja ekstra na oledzie :-) .

 

Czekam do srody na superfroga :D

Edytowane przez diolek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...