Skocz do zawartości

F1 2011


soggare_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Gram od tygodnia i jestem zachwycony. Gra potrafi zapewnic mase zabaw o ile podchodzi sie do niej ze swiadomoscia ze jest to gra na konsole przenosna. Wszystkie texty typu "grafa jak 3DS" mozna wsadzic miedzy bajki. Idealnienie nie jest ale kazdy kto twierdzi ze jest jak na 3ds na pewno nie mial mozliwosci porownania. Ja bawie sie wysmienicie, zaluje ze tak dlugo sie zastanawialem nad zakupem. Na pewno spedze przy tej grze wiecej czasu niz przy Uncharted.

Aha maly tip:

W trybie kariery proponuje ustawic poziom przeciwnikow na trudny od poczatku, ja zaczalem od sredniego i teraz koncze kazdy wyscig ok 15 sek przed innymi bez jakiegos wysilku z wszystkimi asystami wylaczonymi.

Pozdro

Edytowane przez Beck
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli mówisz, że grafa w rzeczywistości dużo lepsza niż w tym trailerze? A Kubika czemu się leczy? :)

Nie osłabiaj ludzi :P

 

http://pl.wikipedia....bica#Sezon_2011

 

Wiesz o istnieniu Kubicy, a nie wiesz co się z nim stało? To co się z nim stało to główny powód jego popularności w Polsce :P

 

Co do gry, beck grałeś na dużej konsoli żebyś miał porównanie i powiedział co teraz zepsuli? :D Zmiana ustawień bolidu coś daje? Czy da się ścinać bezczelnie zakręty jak w wersji na stacjonarki?

Edytowane przez NewNickPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja mam 3ds widziałem F1 na tą konsolę i naprawdę nie wygląda to jakoś znacznie gorzej niż ten trailer, podkreślam trailer w fulla nie grałem.

 

Jeżeli grafa jest zbliżona do tej z zajawki to po takim Wipeout czy Uncharted może wzbudzić jedynie uśmiech politowania, szczególnie patrząc jak dopieszczona jest wersja na duże konsole.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=ERtsThVca6k - wersja na 3ds, czy to wygląda jakoś znacznie gorzej niż ten trailer ?

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Czyli mówisz, że grafa w rzeczywistości dużo lepsza niż w tym trailerze? A Kubika czemu się leczy? :)

Nie osłabiaj ludzi :P

 

http://pl.wikipedia....bica#Sezon_2011

 

Wiesz o istnieniu Kubicy, a nie wiesz co się z nim stało? To co się z nim stało to główny powód jego popularności w Polsce :P

 

Co do gry, beck grałeś na dużej konsoli żebyś miał porównanie i powiedział co teraz zepsuli? :D Zmiana ustawień bolidu coś daje? Czy da się ścinać bezczelnie zakręty jak w wersji na stacjonarki?

 

Gralem na x360 i oczywiscie ze gra rozni sie niesamowicie ale generalnie rzecz biorac, caly fun zostal. Zmiana ustawien wplywa na zachowanie bolidu, szczegòlnie widoczne jest na deszczu. Scinac zakrety mozna ale czasami dostajesz za to po lapach. Zalezy jeszcze jak ustawisz egzekucje przewinien przez race stuarts.

Odnośnik do komentarza

Jeździłem w lidze czyli wszystko ustawione na on, no i najbardziej nie pasowało nam to że przed paczem były ustawienia uniwersalne na każdy tor, i miało się niesamowitą przyczepność jak by było potrójny dyfuzor Neweya :D no i ścianie zakrętów, raz ledwo tarkę zaatakowało się, a raz można całym bolidem offroad robić i nic :S Nie kupię raczej bo nie wyobrażam sobie guzikiem przyspieszać :P Jak by było demko to by było się nad czym zastanawiać a tak, nie będzie mojej kasy, i tak najpierw unit 13 i uncharted bo jeszcze nie miałem okazji grac w pełne wersję, a demka znam na pamięć :P

Odnośnik do komentarza

Grafika w tym trailerze faktycznie jest bardzo przeciętna. W rzeczywistości wygląda to dużo lepiej, chociaż szału też nie ma. Kupiłem ze względu, na to, że wydawała mi się to najlepsza ścigałka dostępna na rynku w tej chwili. Gra się całkiem przyjemnie, i na pewno (tak jak zostało wspomniane wcześniej) starczy na dłużej niż Uncharted.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...

Kupiłem w promocji za 4 euro i jestem mega zadowolony, grafika przy pierwszym kontakcie nie powala, ale po czasie przeszkadza mniej (ładny asfalt :> ) ale kosztem tego gra zapierdala w 50/60 klatkach na sekunde co sprawdza się bardzo dobrze. Do tego przyjemny (ułatwiony troszke względem ps3) model jazdy i dość prosty komplet pucharków. Polecam!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...