Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship 2012


Rekomendowane odpowiedzi

jesli alonso bedzie na 4 lub nizej miejscu to vettel wygra juz teraz. ( niestety ten szkop znow bedzie mistrzem....)

Jak vettel dzis wygra a Alonso bedzie 4,to Vettel bedzie mial lacznie 280 pkt a Alonso 257. 257+25(Alonso wygrywa brazylie)=282. 5 miejsce w dol i Vettel moze sie juz cieszyc kolejnym tytulem.Bo nawet jak w Brazyli Vettel by nie dojechal a Alonso wygral to mamy remis na pkt ale Vettel bedzie mial wiecej wygranych.

Odnośnik do komentarza

Macie jakieś info na temat "gumowego nosa" bolidu Vettel'a/Newey'a? Po ostatnim GP widziałem filmik, ale później straciłem temat z oka i nie wiem czy to się jakoś rozwinęło, czy to naturalny sposób zachowania się materiału.

 

Jeszcze przed rozpoczęciem tygodnia wyścigowego w Austin federacja poinformowała zespoły, że nie doszukała się w zachowaniu przedniego skrzydła bolidu Red Bull nic niezwykłego. Podatność na odkształcenia czubka nosa wynika z jego konstrukcji, która zakłada wykorzystanie od jednej do trzech warstw włókna węglowego. Podyktowane jest to głównie względami bezpieczeństwa. Podczas zderzenia czołowego czubek nosa ma za zadanie natychmiast załamać się i pochłonąć część energii, aby strefa zderzeniowa znajdująca się tuż za nim mogła spełnić swoje zadanie.

Edytowane przez marekjw2523
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@marekjw2523

Niezły post, pasuje jak ulał do tego tematu... Satysfakcjonowałoby Cię mistrzostwo Alonso zdobyte przy zielonym stoliku (vide przepuszczanie przez Massę, cyrki w Austin)?

 

Liczę na Seba. Zarówno on, jak i cały zespół RBR pracował w tym sezonie zdecydowanie najciężej.

jakie cyrki, jaki zielony stolik?

Team orders są dozwolone i kazdy team je stosuje.

Odnośnik do komentarza

Nie ukrywam że w drugiej części sezonu prace nad bolidem RB strasznie przyspieszyły i mamy efekty :), napisałem tylko że problemy z alternatorem nie są aż tak poważne jak je przedstawia RB, oczywiście Weber nie ukończył wyścigu ale nie wierzę że takie rzeczy przytrafią się Vettelowi, jak już coś to Weberowi :)

Odnośnik do komentarza

Przynajmniej wiadomo co się dzieje gdy Kubica ma o klasę lepszy samochód niż reszta. Pozdro dla walczącego do ostatniego GP Vettela. Mistrza świata

no w mistrzostwach francji pewne jada amatorzy na fiatach punto z komisu ;p

 

ps inni tez maja auta wrc

ps2 wracaj do zeldy :P

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

os8_du_var.jpeg

 

C4 WRC jest "trochę" lepszy niż to co mają konkurenci. Nie umniejsza to, oczywiście, triumfu Kubicy. Co innego chciałem w tamtym poście przekazać, ale trzeba umiejętności czytania ze zrozumieniem, żeby to zobaczyć

Odnośnik do komentarza

Mokro to było przez 3 minuty ,Fernando i jego Ferrari raczej nie ma szans w Qualu :( a w wyścigu jedynie deszcz jutro może coś namieszać .

Xenia Tchoumitcheva w deske dziołcha :woot:

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...