Skocz do zawartości

Soul Sacrifice


darkgamer

Rekomendowane odpowiedzi

niech już wprowadzają możliwość automatycznego ściągania na konsolę gdy kupi się coś w komputerowym sklepie...fajnie by było teraz w pracy przez pc dodać rzeczy do downloadu, a konsola w domu sama by się włączyła i to pobrała. Z tego co pisali na ps3 taki bajer ma przyjść w maju, fajnie jakby do vity też to dodali.

Odnośnik do komentarza

niech już wprowadzają możliwość automatycznego ściągania na konsolę gdy kupi się coś w komputerowym sklepie...fajnie by było teraz w pracy przez pc dodać rzeczy do downloadu, a konsola w domu sama by się włączyła i to pobrała. Z tego co pisali na ps3 taki bajer ma przyjść w maju, fajnie jakby do vity też to dodali.

 

Hmm, a sprawdzał ktoś czy cross play pozwala na wejście do ps store? Bo jeżeli pozwala, i masz w pracy wi-fi, to nie widzę przeszkód.

Odnośnik do komentarza

 

niech już wprowadzają możliwość automatycznego ściągania na konsolę gdy kupi się coś w komputerowym sklepie...fajnie by było teraz w pracy przez pc dodać rzeczy do downloadu, a konsola w domu sama by się włączyła i to pobrała. Z tego co pisali na ps3 taki bajer ma przyjść w maju, fajnie jakby do vity też to dodali.

 

Hmm, a sprawdzał ktoś czy cross play pozwala na wejście do ps store? Bo jeżeli pozwala, i masz w pracy wi-fi, to nie widzę przeszkód.

 

 

Właśnie nie pozwala nad czym bardzo boleje... Mam nadzieje że kiedyś to dodadzą.

 

A demko SS ściągne jak tylko wróce z roboty. Kto wie, może nawet odłoże na chwilę MH3U ;-)

Odnośnik do komentarza

Też jestem mile zaskoczony poziomem i grywalnością SS. Jak wreszcie dorwałem się do konsoli ok godz. 20:00 tak odłożyłem ją dopiero ok 2 w nocy i w zasadzie tylko z czystego rozsądku żeby w robocie od rana nie chodzić jak nieprzytomny. A to przecież tylko demo :)

 

Poziom trudności całkiem całkiem. Fajnie że te same kreatury są mocniejsze w multi niż w singlu - pomimo 3 podejść z różnymi składami, Cerberusa nie udało się rozwalić :)

Mechanika gry jest co najmniej obiecująca. Już po demie widać że czarów będzie od cholery, a system ich upgrade'owania i łączenia napawają optymizmem. Szkoda że nie można podnosić ich dmg, tylko ilość użycia. Chociaż to może być też zależne od konkretnego spella, bo np up strzelania krwią daje boost do obrażeń - tyle że ten ma akurat nieograniczoną ilość użycia. Trochę boli mała ilość opcji customizacji postaci - raptem po 3 stroje w kilku wariantach kolorystycznych. Mam nadzieję że w pełnej wersji będzie tego sporo więcej, bo nie ma nic gorszego jak robić questa z bratem bliźniakiem ;) No i generalnie po demie, mimo że jest całkiem spore, człowiek ma ochotę na więcej wszystkiego :)

 

Z minusów, trochę zawiódł mnie głośno opisywany motyw gry po śmierci. Jeżeli całość ma się sprowadzać tylko do obniżania defensywy przeciwnika i zwiększania ataku graczy to hmm... troche mao. Mam też nadzieję że w pełnej wersji będzie więcej ataków po poświeceniu i że czary wymagające poświecenia części ciała będą trochę konkretniejsze niż inferno z dema. Graficznie jest nie źle, ale też widać że szczyt możliwości PSV to nie jest.

 

Generalnie gra mocno stawia na multi i to mnie cieszy. Szkoda że premiera dopiero za dwa tygodnie :-/

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza

@up

 

Czarow poswiecajacych jest wiecej, chyba 6, w tym np Excalibur (z kregoslupa robisz sobie miecz), ale oczywiscie, tylko w pelnej wersji, tak samo ze strojami, w pelniaku bedzie ich wiecej, juz w samym DLC dostajemy 2 nowe :).

 

Motyw z poswiecaniem jest genialny, gralem wczoraj z 2 kumplami, i jak w innych grach gramy sami, tak tutaj chetnie przyjmujemy randomow, jak zginie glupio lub kradnie jak swinia, to bez skrupulow SACRIFICE HIS ASS i robimy z nich uzytek na swoj sposob, cos pieknego :D

Odnośnik do komentarza

sprawdziłem demko...jak sądziłem...to jednak gatunek zdecydowanie nie dla mnie. Podziwiam rozbudowanie gry, system rozwoju i cały mroczny desing tytułu - Ci co lubią klony MH będą wniebowzięci. Dla mnie niestety brak otwartego świata gry(choćby jej namiastki, jakiegoś miasta, a nie wybierania walk z gadającej ksiązki), malutkie areny na których robimy nic innego jak walczymy z zastępami przeciwników powodują mimowolne opadanie powiek w dół

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wiele pisać nie mogę (embargo do wtorku), ale nie spodziewałem się, że gierka az tak mi się spodoba :P Grałem kiedyś z MH na PSP, ale moja zabawa w te tytuły zwykle kończyła się po 2-3h (może wtedy nie ogarniałem wszystkiego :P)... tutaj jest zupełnie inaczej. Gra cholernie wciąga i jest wymagająca, ale pozytywnie. 

 

podobają mi się opcje online tylko, z wiadomych przyczyn, nie ma zbyt wielu graczy (w pełniaku :)). 

Odnośnik do komentarza

Kij mnie srednia obchodzi, w demo przegralem ponad 20-30 godzin (z 2-3 gry w tym czasie bym przeszedl) i na pelniaka jestem napalony jak ksiadz na nowego ministranta. Monster hunter ma srednia podobna, a spedzilem przy tym tytulem multum godzin. Typowa japonszczyzna, dla wybranego grona, albo sie to pokocha albo znienawidzi :).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Metacritic pfff. Połowa tych portali gdyby dostała odpowiednią sumę od Sony to 9,5/10 10/10 gwarantowane. A tak mamy gra za trudna, nie ma komandosów, gra nie ma otwartego świata, najważniejsza rzecz w tytule na konsolę przenośną, typowa japońszczyzna (nie ma nastolatek, które krzyczą kyaaa) i inne bla bla bla.

Odnośnik do komentarza

Gra z PSN jest już dostępna. Aby przenieść save z dema należy wybrać "new game", następnie zostaniemy zapytani czy chcemy skorzystać z zapisanej wcześniej gry. Żeby otrzymać dodatki DLC, wchodzimy w Network, następnie Peddler i wybieramy opcję Claim Gift.

 

No cóż- Merlinie, nadchodzę :)

Odnośnik do komentarza

Zrobilem to, ale mam napisane "no gifts to calim", pomimo tego iz pre-o zrobilem juz dawno temu :confused:

 

Naturalnie. Wina leży raczej po stronie Sony/PSN- nawet gry próbujemy wyszukać frazy "Soul Sacrifice" w sklepie, pokazuje się jedynie demo. Trudno, trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...