Skocz do zawartości

eShop


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Zamieszamy tu informacje o grach ,które pojawią się w usłudze sieciowej BigN .

Puddle officially confirmed for Wii U eShop

- Coming from Neko

- should be available at launch

- Full HD/60FPS

- can use motion controls for moving the puddle

- off-tv play confirme

- tips are displayed on the loading screen

- every level has been reworked from the previous release

- offers up a more even challenge when tackling the gold medal runs

- online leaderboards

- other control options are ZL-ZR Buttons, or the left stick

http://www.youtube.com/watch?v=29Wg3PTvza8&feature=player_embedded

 

Little Inferno Wii U teaser

 

Mighty Switch Force HD coming to Wii U eShop, more Wii U/3DS projects in the works

- aiming to be at launch

- sprites being redrawn

- game includes the 'bonus incident' DLC from eShop update

- may include new content as well

- new games separate from Mighty Switch Force HD in the planning phases for Wii U and 3DS

- GamePad screen displays the Hooligan Tracker

- play the game just on the Wii U GamePad, which will feature a shrunken-down Hooligan Tracker

NP280_MSFHD.jpg

http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=180482

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Na eShop US wrzucili mase gier (zarówno tych od początku tworzonych jako gierki na sklepik oraz tych pudełkowych). Ceny gier retail to prawie zawsze 60$. U nas pewnie tyle w euro czyli ceny jak na PSN (czyli 220 zł na start). Mam nadzieje, że N zacznie robić jakies wieksze promocje (tak jak jest na innych platformach) bo inaczej ciężko będzie rywalizować w temacie cyfrowej dystrybucji.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jest bardzo podobnie jak na 3DS. Wkurza tylko to, że wszystko chodzi dość wolno w sensie wgrywa się długo. Ale są dema, można gry kupować itd. Dla mnie całkiem ciekawie to wszystko rozwiązane. Spokojnie może konkurować z PS3 czy X360. Nawet wolę go od tego na PS3 bo psstore w obecnej formie to dla mnie nieporozumienie > szybkość działania jest masakrycznie wolna.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Orzeszek

 

 

Za powyższą opłatę gracze otrzymają jedną grę na 30 dni. A oto i 'rozkład jazdy' na najbliższe miesiące:

Styczeń: Balloon Fight (NES) do 21 lutego

Luty: F-Zero (SNES) 20 lutego - 21 marca

Marzec: Punch Out!! Featuring Mr. Dream (NES) 20 marca - 18 kwietnia

Kwiecień: Kirby's Adventure (NES) 17 kwietnia - 16 maja

Maj: Super Metroid (SNES) 15 maja - 13 czerwca

Czerwiec: Yoshi / Mario & Yoshi (NES) 12 czerwca - 11 lipca

Lipiec: Donkey Kong (NES) 15 lipca - 13 sierpnia



 

http://www.grasz24.pl/newsy/rozklad-jazdy-wii-u-virtual-console,1,1,14883

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja bym chetnie sprawdzil demo bo nie wiem czy kupic czy nie, mam New Super Mario Bros na NDS, mam na Wii i gry sa podobne - ale trzeci raz to samo ?

Wole sprawdzic przed zakupem bo 40eur. za pakiet nowych leveli to jednak zbyt duzo.

 

Kupuj nie ma co mówić, że trzeci raz to samo  bo wtedy nie było by prawie sensu WiiU kupować :)

 

Mario to Mario niby to samo a zawsze dużo nowych patentów dodatkowo ta wersja jest znacznie lepsza od NSMB na wii czy 3ds.  Do tego Mario w 2d i 720p czego chcieć więcej ? :)

 

Jak lubisz platformówki i Mariany to bierz w ciemno.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hej, mam do was pytanie odnośnie zdrapek z gier. Czy punkty z tych zdrapek można w pl - region, wymienić na gry? Mam kilka z gier + zdrapke za zakup konsoli. Właśnie założyłam konto na NC - uk. Wystarczy tam dodać kody i połączyć konto NC z kontem na konsoli - Polska, czy też na konsoli muszę założyć nowe konto z regionem - uk i do niego podpiąć konto NC - utworzyć użytkownika nowego i na niego będę mogła sobie doładować zdrapki i ściągnąć coś? Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi - Dzięki za odpowiedź :)

Aaaa i czy te zdrapki mają jakąś datę ważności i czy w eshopie dużo daja pkt!:)

Edytowane przez PattyPl
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...