Skocz do zawartości

Legend of Zelda: Majora's Mask 3DS


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mnie poddała. Koncówka czasu, końcówka pierwszego dungeona, pomyslalem sobie , że zresetuje czas, bo 5 min nie starczy na bossa. (pipi) !! Zabralo wszystkie rzeczy , broń itd, dungeon od nowa. Podziękował. Czułem, że mi ta gra nie podejdzie. Mam nadzieje, że czas leczy rany ;)

 

 

do dungeonów nawet ze zwolnionym czasie wypada wchodzić ino na początku cyklu IMO

Odnośnik do komentarza

Przecież jest dokładnie tak. Krzątam się po świecie robiąc rzeczy przed dungeonem, czasu mam w sam raz. O, wejście do dungeonu?

 

JEEEEEEEEEEB cofam czas + zwalniam czas.

 

I z głowy, idę do dungeonu. Sam nie jestem fanem rzeczy na czas, ale w Majorze? Proszę was xD.

Odnośnik do komentarza

Źle rozpocząłem, wejsc do dungeona, mieć ok 10 min, zrobić subquesta, questa i kolejnego subquesta, bezcenne. Nerwówka, rzucanie mięsem, pare prób. Teraz następny dungeon tylko z full zapasem czasu. Prawie mnie to zniechęciło ale jak sie ma na końcie każdą część skończoną (niektore po 2 razy) to Majora to mój (pipi)y obowiązek.

 

Odnośnie lini questów [spoiler*] Na końcu pierwszego dungeona oddaje Księżniczke Deku jej ojcu i ona mi daje subquesta. Jak bym go olał to później byłby on dostępny czy koniecznie musialbym robic dungeon od początku ? [/spoiler*]

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza

Kurde , wkręciłem się w te questy, że praktycznie dungenów mi się nie chce ruszać (mam narazie dwa zrobione i były średnie). Nie wiem jak ludzie w to grali na n64 (był kamień z podpowiedziami) ale chyba notatniki ostro chodziły w ruch. Początek mega odpychający, później wszystko się fajnie składa do kupy. Jak ja się ciesze, że moja przygoda z tą serią nie zaczęła się od MM, bo ciężko bym to widział

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...