Skocz do zawartości

New 3DS z Australii - import


Ed Hunter

Rekomendowane odpowiedzi

Są jacyś chętni do wspólnego zakupu New 3DS z Australii? 

 

Model XL, z przesyłką ekspresową to koszt ok 1120zł. Tylko, że trzeba by było kupić 3 szt, ponieważ sam koszt wysyłki to 159$, przy trzech sztukach robi się już bardziej racjonalny. 

 

Importując z Australii będzie można odpalić europejski software, co potwierdziło wcześniej N

http://www.computerandvideogames.com/477421/new-3ds-november-australian-launch-opens-door-for-europe-imports/

 

 

Ja jestem zdecydowany jakby co ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

380AUD za sztukę = ~1120zł.  Doliczmy do tego 23% VAT = 1377,6 + 3,5% cło od całej kwoty = 1425,81zł wedle średniego kursu google. Jeśli weźmiemy pod uwagę przewalutowanie na warunkach banku, to wyjdzie coś ponad 1.5k.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Ale te 1500 zł to chyba w przypadku kiedy wysyłają nam jedną sztukę, a temat jest o zgadaniu się na kilka konsolek, bo wtedy koszty wysyłki rozkładają się na kilka osób. Czyli w przypadku 3 osób każdy zapłaci jakieś 300 zł mniej niż podał ping. Oczywiście to jest nadal sporo za dużo za przenośniaka (zwłaszcza o takich parametrach).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem w Electronic Dreams - mieli ostatnią sztukę niebieskiej XLki. Wolałem trochę dopłacić i mieć polską gwarancję niż potem się pieprzyć przez oceany, góry i doliny.

 

Polski E-shop działa jak najbardziej. Zrobiłem transfer ze starej XLki i jest elegancko.

Na początku trzeba tylko zrobić mały myk z regionem żeby wszystko zahulało (ustawiasz region na Australię - robisz update, zmieniasz na PL).

Odnośnik do komentarza

Takie szybkie pytanie czy opłaca się czekać na premierę czy np teraz sobie kupić 3DS-a albo z ED albo np z ultimy.pl:

http://www.ultima.pl/konsola_nintendo_3ds_xl_blue_fire_emblem_limited/i16648/

lub innego sklepu który byście polecili. Nie miałem nigdy konsol nintendo więc nie wiem czy przełomowe osiągi i lepszy 3D to powód aby czekać. Dodam że 3D mnie nie interesuje. Głównie dla Leytona, Zeldy oraz jakiś jRPGów bym kupił tą konsole i gier z DS-a.

Odnośnik do komentarza

Gdybym był na Twoim miejscu, to raczej bym poczekał. New 3DS, to jednak najlepszy model (szybszy procek, ogarnięte z każdej strony 3D, lepszej jakości ekrany, dodatkowe coś do obracania kamery np.: itp. itd.) a i dodatki pod postacią ekskluzywnych gier (na razie tylko jedna, ale jaka, Xenoblade Chronicles - jeden z lepszych Jrpegów, w ogóle), nie w kij dmuchał.

Jeśli jednak kupisz starszą wersje, także bedziesz zadowolony, bo na 3DS w gruncie rzeczy, ważne są gry, które ociekają miodkiem. Osiągi techniczne w przypadku dzisiejszego Nintendo schodzą na drugi plan, choć  przy obecnych parametrach konsolek, przedewszystkim  gry - zwłaszcza od Niny, rządzą i dzielą, w wielu kategoriach.  

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...