Jump to content

blakuś

Użytkownicy
 • Content Count

  1026
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

blakuś last won the day on September 8 2017

blakuś had the most liked content!

Community Reputation

562 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  GOP

Recent Profile Visitors

1882 profile views
 1. blakuś

  The Last of Us Part II

  W tej scenie to oby dwie są na dole przed klikaczem - garbata ma włosy w kok, Ellie normalnie.
 2. blakuś

  The Last of Us Part II

  A to nie garbaty nos tam wpadł? Miałem takie wrażenie
 3. Gdzie bierzecie edycję zwykłą na premierę? Bo troche wypadłem z obiegu z cenami
 4. blakuś

  Gears 5

  LOL, przecież w tym momencie co mówisz
 5. blakuś

  Gears 5

  Coś w tym stylu jest. Dodatkowo jest kilka nowości nie widzianych wcześniej w serii ale nie chce spoilerować. Fabuła jest w sumie typowa dla serii ale według mnie lepsza niż w czwórce więc trzyma poziom. No i wiele wątków sprzed lat zostało wyjaśnionych (chyba do przewidzenia było po pierwszym trailerze)
 6. blakuś

  Gears 5

  Skończyłem właśnie kampanie, co tam się odjaniepawla w kolejnych aktach to
 7. blakuś

  Gears 5

  Działa zmiana regionu na PC
 8. blakuś

  Gears 5

  Panowie da się region zmienić na tym sklepiku na PC? Mam już grę na dysku i edycja Ultimate.
 9. blakuś

  Gears 5

  https://www.instagram.com/xbox/?igshid=eyv56clbvspa Prawdopodobnie w tych 9 filmikach z instagrama jest ukryty link do trailera lub innego filmiku na YT (ostatni filmik sprzed 5h ma początek linku, ?v=6T)
 10. blakuś

  Gears 5

  Obejrzałem trochę... i jest kozak
 11. blakuś

  Gears 5

  Trailer spoko. Ale ta muzyka dramat. Pierwszy trailer miał chociaż nastrojową muzykę z jakąś tajemniczością a tu... eh
 12. blakuś

  Gears 5

  O której ma być ten pokaz (na naszą strefę czasową)?
 13. blakuś

  Halo Infinite

  https://content.halocdn.com/media/Default/home/343/lx0.0082711ly-0.0251671lz0.0000085-99ddb8f420eb4372922fa21859a2b8ca.mp3 W prezentacji na E3 był ukryty kod QR który prowadził do nagrania powyżej. W linku są również koordynaty do jakiegoś miejsca.
 14. Ja dzisiaj właśnie skończyłem singla, więc tak: - Towarzysz sterowany przez AI ma czasami swoje odpały, ale nie przeszkadza, a często ratuje dupe - Przeciwnicy mają swoje poziomy i pasek zdrowia, dodatkowo wprowadzono 2 rodzaje pancerza dla przeciwników, więc często trzeba zmieniać broń. Jednak w moim przekonaniu to wiele nie zmienia - dalej podstawowe mięso armatnie ginie w kilka sekund, a na Uber Soldatów trza trochę czasu i amunicji poświęcić. Oczywiście zdarzają się przeciwnicy oznaczeni czachą, ale trochę zawziętości wystarczy. - HUB - ten z dwójki to była przesada - tutaj na szczęście wszystko jest na miejscu. Również w HUBie zlecane są nam misje przez NPC (a te trącą co prawda lekkim backtrackingiem ale są ciekawe). - system ulepszeń - za walutę z gry (srebne monety) można ulepszyć całe uzbrojenie - jakieś celowniki, kolby, zamki - wszystko ma wpływ na działanie broni. Kto lubi grzebać będzie wniebowzięty. Co do ulepszeń postaci - za każdy nowy Lvl dostajemy punkty rozwoju. Myślę że można wszystko dokoksować bez żadnych "gold bar" Ogólnie eksperyment z marką uważam za udany. Najbardziej bałem się jak wszyscy zmiany postaci - ale do bohaterki można polubić, ich młodzieżowe teksty nie są "na chama". Nie miałem okazji co prawda grać w CO-OPie, ale myślę że gra z kumplem da jeszcze więcej radości i spokojnie myślę że o to pół-oczko w górę gra otrzyma za kooperacje. Fabularnie Jak brakowało Ci czystej rozwałki, lubisz tą serię a dodatkowo masz z kim pograć w kooperacji? To warto grać grze szansę.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.