Jump to content


blakuś

Użytkownicy
 • Content Count

  1002
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

blakuś last won the day on September 8 2017

blakuś had the most liked content!

Community Reputation

548 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  GOP

Recent Profile Visitors

1349 profile views
 1. Kanoniczne. 17 lat? po New Colossus
 2. Nie przesadzajmy, masz RetroArcha odpalanego z menu konsolki ( i tak musisz mieć CFW ) albo Lakka - Linux stricte pod emulację. N64 od jakiegoś czasu działa bardzo dobrze.
 3. blakuś

  Metro Exodus

  Metro Exodus to bardziej kontynuacja Metro 2035 ( trochę zmodyfikowali wydarzenia z książki ).
 4. W sumie skończyłem tylko raz w życiu pokemony - remake REDów na GBA ( dokładnie na emu na telefonie ). Wszystkie części z DSa czy 3DSa ominąłem więc pewnie wersję dla Switcha kupię z ciekawości.
 5. Jest oficjalny port RetroArcha ,a PSVite, dograj sobie lolicon plugin co by podkręcic jeszcze bardziej Vite i powinno dość ładnie śmigać: http://wololo.net/2018/08/24/lolicon-overclocking-plugin-for-the-psvita-released-the-psvita-pstvs-cpu-can-now-be-overclocked-to-500mhz-from-444mhz-for-better-performance-in-games/ https://www.retroarch.com/?page=platforms
 6. blakuś

  Metro Exodus

  Ogólnie pojawiła się fajna teoria na temat starych znajomych z 2033 i LL
 7. blakuś

  Metro Exodus

  Przed chwilą skończyłem, nie otwieraj spoilerów jeżeli nie ukończyłeś gry! Technicznie: Grałem na zwykłej PS4, mimo długich loadingów grafika w pewnych momentach ryje beret. Tak to trzyma dobry poziom jak na kilkuletnie konsole. Spadki - wiadomo że były. Jednakże nie odbierało to przyjemności z gry. Były pojedyńcze bugi z dźwiękiem czy detekcją kolizji ale to marginalne wypadki. Trochę przerwy i pora przejść na wyższym poziomie trudności.
 8. blakuś

  Metro Exodus

  Dobra, co trzeba zrobić by
 9. Metroida 2D (prawdopodobnie to zagubiony Dread z NDS) robi teraz MercurySteam.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.