Skocz do zawartości

Seria Phoenix Wright


ashka

Rekomendowane odpowiedzi

Słońce, stresuj, widzę dziwny się zrobiłeś. 
 
PS : Dobrze , że nie łazi już tutaj za mną ta oszołomka

Maya

Fanatykiem jak tutaj wielu Wrighta również nie jestem, naprawdę idealnie grało mi się tylko

Milesem w TaT

Nowa postać dla mnie więc to nic szczególnego , również wali tępe miny i mądralińskie teksty w myślach jak Wrighto. Fajne, naturalne powroty wielu osób, w TaT były zbyt wymuszone a co za tym idzie sztuczne. Dobra, nie gadam już o tym póki nie ukończę. Mam tą niepotrzebną manię pisania nim przejdę. 

 

PS : Chyba większej cienizny niż

młoda Karma

nie może być.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Chooj , przeszedłem. Muszę odszczekać kilka kwestii i przyznać wam rację. Z drugiej strony nie jestem jakoś wgnieciony w fotel. Niezła część, porównywalna z jedynką.  

Widzisz Seba, jeszcze bądą z Ciebie ludzie.  :yes:

 

Przyjdzie czas że odpalisz Infinite na hardkorowym 1999 mode, przesłuchasz wszystkie znalezione audiologi i za pkt. honoru postawisz sobie rozkminie wszystkich interpretacji końcówki do końca. I wtedy zrozumiesz geniusz i tej produkcji.  8) 

Odnośnik do komentarza

Już w 3 temacie prześladują mnie za tego Bioshocka ; d Strach już gdziekolwiek napisać ; d ; )

 

By nie odbiegać od tematu za bardzo, moja lista ulubionych oskarżycieli, bez AJ jeszcze ale możecie podawać z niego,  jakie są wasze typy ? :

 

 

 

1. Stary Karma 

2. Miles E.

4. Godot ( mam nadzieje , że już wisi ; )

5. Payne ; d

6. Młoda Karma ( straszna z nią zwicha jest ; d )

 

 

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ok, w końcu pękł Apollo. Coś długo zeszło, ciągle coś innego mnie odrywało od gry.
Najbardziej "równa" część ale jednocześnie bez takich wybitnych spraw jak Karma, Gant czy Shelly ( ostatnia w TaT mnie nie rusza za bardzo ).

Najbardziej mi się spodobało , że sprawy są w miarę "realistyczne" jak na taką "japońszczyznę" oczywiście a jakieś "duszki" i denerwujące dla mnie postaci jak Maya , Buzzy i inne wyparowały.
Dochodzenia poza salą sądową również jakby najmniej nudne i przeciągnięte jak zdarzało się w poprzednich częściach.

Ponownie moje oceny :

Phoenix Wright: Ace Attorney : 8,5/10 ( podwyższam ! )

Phoenix Wright: Justice for All : 7/10 ( aż 2 słabe sprawy )

Phoenix Wright: Trials and Tribulations : 7,5/10 ( ponownie, 2 słabe sprawy a cała intryga nie do końca do mnie trafia, duszki i postaci których nie trawię do końca na pierwszym planie )

 

Apollo Justice: Ace Attorney : 8/10 ( wszystkie sprawy na dobrym, porównywalnym poziomie, nowy główny bohater mnie nie razi, Gavin może i słaby ale i tak lepszy niż młoda Karma, muza lepsza niż w TaT a i pewien powrót do motywów z "jedynki", grafa podpasiona a nowe rozwiązania ok )

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

A tak btw nie mogę pojąc dlaczego nie wyszła pełnoprawna gra z bycia oskarżycielem + oczywiście sprawy sądowe. A teraz "znowu" tłuką PW. Taki pomysł, druga strona barykady i nic. 

Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth "kiedyś" pograłem trochę i z rozbawieniem to porzuciłem. Tak zmarnować taki potencjał. Może niedługo do tego wrócę. 

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Animacje postaci. Nie wiem, może iPad 3 jest za słaby na phoenixa. Na nowego niestety mnie nie stać.

 

Zresztą o czym tu gadać o boże, no fajnie, 4 dolary. Ale na półeczce sobie nie postawię. A z chęcią to zrobię. I jeszcze ten brelok z Godotem <3.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość ragus

Zaje.bista okładka.

 

Btw. gram sobie właśnie w Dual Destinies (3 sprawa, swoją drogą baaaaardzo dobra) i jak zwykle tłumaczenie angielskie jest z jajem. Oto perełka z przed chwili xD:

 

 

 

jEcphKJ6fQHV6.jpg

 

 

w spolierze screenshot z rozmowy z pewną osobą, raczej żaden z tego spoiler, ale jeżeli ktoś jest bardzo ostrożny, to niech nie klika

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...