Jump to content

Camillus

Użytkownicy
 • Content Count

  1009
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Camillus last won the day on July 26 2015

Camillus had the most liked content!

Community Reputation

242 Wybraniec

About Camillus

 • Birthday 08/16/1988

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław

Recent Profile Visitors

4766 profile views
 1. Camillus

  Nioh

  Miyazaki pracuje nad grą dark fantasy, tak więc znowu bym nie rozpaczał.
 2. Fabuła na późniejszym etapie jest dość niejednoznaczna, ale żeby chaotyczna? Twoja interpretacja... tak samo jak montaż, który jest świetny, choć szybki. I jak sam stwierdziłeś, część ludzi go nie ogarnia. Krytycy porównują go do warsztatu Jean Luca Godarda. Cóż, w tym filmie bohaterem jest "Rzeź Wołyńska", a nie postacie. Zosia podobnie jaj Floria z "Idź i patrz" pełni rolę przewodnika po piekle, które ją niszczy na naszych oczach.
 3. Widzę @niekochany, że usilnie starasz się robić za "pożytecznego idiotę". Kreatura z agory dodała na "końcu" ozdobnik, aby tylko jej nie rozjechano, za to, co bezczelnie pisze, a ty ładnie łykasz. To nie temat o historii, ale zadam ci dwa proste pytania: Czemu Polacy nie przeprowadzili ludobójstwa Niemców i Rosjan po odzyskaniu niepodległości? Wszak germanizacja i rusyfikacja miała na celu wykorzenić polskość. Czemu nie eksterminowaliśmy tych kilku milionów Niemców na terenach nowo powstałego PRLu? Przecież mieliśmy powody, a tego nie zrobiliśmy?
 4. Również polecam Kara no Kyoukai. Typowych horrorów, które by straszyły nie znam, ale możesz sprawdzić Kousetsu Hyaku Monogatari i Ayakashi: Japanese Classic Horror - to serie grozy. Do tego Paprika i Perfect Blue - thrillery.
 5. Camillus

  Persona 5

  Nie, to nie jedna z podstaw serii, a szablon z czasów, gdy w gry na konsolach grały głównie dzieciaki i nastolatkowie. We wspomnianym wcześniej przeze mnie Eternal Punishment protagonistką była 23 letnia dziennikarka, Maya Amano.
 6. Camillus

  Persona 5

  Ja słyszałem, że dla wielu starych fanów, Persona skończyła się na dylogii Innocent Sin i Eternal Punishment Jednego mi brakuje, dorosłych postaci zamiast gimbusów Rzygać mi się już chce od tego szablonu "ucznia z transferu".
 7. Śmieszne to jest bronienie tych patologii. I tak, nie trawię tych metroseksualnych ciot. Wolałbym żeby za nich grać Cidem Highwing'iem, Auronem, czy wreszczcie Nyxem Ulric'iem.
 8. Może dlatego, iż typ wyglądał jak spedalony żul? Oczywiście, że kole. Było to wałkowane wcześniej. Przydał by się jakiś dziennikarz, który by przeprowadził serię szczerych wywiadów z kurduplami. Kto wie, może oni nie zdają sobie sprawy, że na zachodzi ludzie nie chcą tego nastoletniego emo pedalstwa?
 9. Wiadomo już coś, o nowej serii Namco w stylu Dark Souls? Ostatnio wypadłem z obiegu.
 10. Tak patrzę na trailer i zadaję sobie pytanie, czemu to nie on, a ta emo s(pipi)ina nox będzie protagiem FFXV. Czemu!
 11. Toś teraz mnie zgasił. Wrzucisz kompilację w dedykowanym temacie? @Ficek: Nie śledzę tematu na bieżąco. @xmortex: Twoja teoria jest ciekawa. Ktoś nawet ładnie go rozwinął. Dla ciekawych:
 12. Kiedy się przekonałeś, że przeciętna Japonka nie wygląda jak Tifa
 13. https://www.youtube.com/watch?v=Y33hGaEgW7U
 14. Gameplay'owo gra jest znakomita. Osobiście polecam.
 15. Na Allaha, do broni!

×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.