Skocz do zawartości

Sonic The Hedgehog


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sonic od zawsze był moim ulubiony platformerem. Pamiętam, że kiedy po raz pierwszy zagrałem w Sonic 2 u kumpla to już po kilku minutach nie dało się mnie oderwać od pada :) W tym tytule urzekła mnie ogromna grywalność, świetna jak na tamte czasy grafika, szybkość rozgrywki( w porównaniu z mulastym Mario, Sonic wydawał się aż zbyt szybki) no i niezapomniany soundtrack. Pomimo tego, że minęło już sporo czasu, a na moim koncie pojawiło się sporo ukończonych pozycji to niebieski jeż nadal potrafi mnie przykuć do kompa( niestety nie mam Mega drive'a) i zmusić do uronienia kilku sentymentalnych łez.

 

Top three( kolejność nie ma znaczenia):

 

Sonic 2

Sonic 3

Sonic & Knuckles.

 

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

dla mnie najlepszą częścią jaką grałem jest Sonic Adventure, niesamowity feeling + do tego grafa , była to pierwsza gra jaką widziałem na DC . Potem już gorzej ale miło wspominam Sonic & Knuckles ,grałem z ponad 10 lat temu po raz pierwszy na MegaDrive a jak wiadomo wspomnienia gier z dziecinstwa są najlepsze :D

Odnośnik do komentarza

Najlepsza część to Sonic adventure X na dreamcasta. Klimat, historia (lol) postacie, no nie wiem, na tamte czasy wydawało się świetne. Exploracja, dynamika, te małe gówienka co sie hodowało, bomba.

 

Pozatym lubiłem bardzo niedocenionego (albo bardzo zjechanego) Sonica na xboxa (nie unleashed) pełno bugów, ale można było się wkręcić, a level kingdom valley świetny na masterowanie czasu.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Obie części Sonic Adventure to najlepsze platformówki 3D w jakie grałem. ostatnio wyszła na XBLA i PSS pierwsza część i jest "za(pipi)ongo", szkoda tylko, że nie poprawili grafiki i nie dali 16:9. Ale ogólnie jest spoko, a intro jest mistrzowskie:

 

http://www.youtube.com/watch?v=_efv7ZGAdjo

 

tylko coś łatwiutka ta gra jest. kiedyś Egg Viper wkurzał niemiłosiernie, teraz jest kaszka z mleczkiem...

EDIT: a jednak coś zmienili:

 

http://www.youtube.com/watch?v=FjNtGRcgcOw&feature=related

 

 

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...