Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Mafia 2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
492 odpowiedzi w tym temacie

#481 KIELiCH

KIELiCH
  • Użytkownicy
  • 953 postów

Napisano 10 November 2011 - 18:46

Na Allegro widać trochę wydań CLASSICS 3xANG, które mają dodatkową płytę z wszystkimi DLC jakie dotąd wyszły + jakieś 4 style packi.

Jesteś pewien, że te DLC są na DVD a nie jako kody do pobrania (jak np. w RE5 GOLD)? Pytam bo też bym sobie sprawił, jeśli są na płycie :)

Użytkownik KIELiCH edytował ten post 10 November 2011 - 18:47

• 0

#482 _Red_

_Red_
  • PTT
  • 8152 postów

Napisano 10 November 2011 - 19:04

Na to wygląda - odgrzebałem jakieś zdjęcie z zakończonej aukcji http://img9.imagesha...zdjcie0130j.jpg

Kupiłbym, ale trochę mi szkoda ładować prawie 80zł w tę samą grę (nawet jeśli w końcu sprzedam obecną "podstawkę" za ok 40 zł) dla pogrania w kilkanaście/dziesiąt arkadowych misji (ponoć nie są zaawansowane fabularne, ale właśnie takie pojedź, zastrzel, pozamiataj - zobacz choćby te komentarze pod filmem). A używek żadnych nie widzę póki co, same folie.

PS.
http://www.gamespot....-review-6276001
http://www.gamespot....-review-6284670

wspomniano tu, że praktycznie każda misja to czasówka. Dziękuje, odpadam.

PS2:
trafiła się używka w dobrej cenie to kupiłem =) Zweryfikuję sam kwestię tych dodatków.

PS3:
no i dupa, po włożeniu płyty z dodatkami woła, że brak dysku. A mam włożone dwa dobrze sformatowane pendrivey, na które normalnie instaluję wszystkie gry. Ja pierdziele jaki pechowy tydzień. Pora chyba zakupić HDD.

Użytkownik Red_XIII edytował ten post 17 November 2011 - 00:13

• 0

#483 Gromi

Gromi
  • Użytkownicy
  • 608 postów

Napisano 26 November 2011 - 19:48

Mam Mafię II po angielsku . Chciałbym kupić DLC i moje pytanie brzmi czy muszę kupować je na amerykańskim XBL czy dodatki z polskiego XBL będą działały z anglojęzyczną wersją gry ?
  • 0

#484 cithall

cithall
  • Użytkownicy
  • 238 postów

Napisano 26 November 2011 - 21:01

Znaczy masz wersje PAL z UK czy jak? Jeśli z UK to musisz ściągać dodatki z konta XL UK, te z PL nie będą działać.
  • 0

#485 MaZZeo

MaZZeo

no to sprzedaj sprzęt, w czym problem

• Użytkownicy
  • 18367 postów

Napisano 02 April 2012 - 15:45

Odkopuje.

Czy framerate w pełniaku jest momentami równie skandaliczny jak w demie, czy jest lepiej może?

I czy jest jakaś polska wersja ze wszystkimi DLC?
  • 0

#486 orion50

orion50
  • Premium Member
  • 4799 postów

Napisano 02 April 2012 - 18:38

Grałem dawno w pełną wersję, ale nie przypominam sobie jakichś większych problemów z framerate'em. Nie mogę odnieść się do dema, ale z tego co pamiętam pełna Mafia II chodzi o wiele lepiej od GTA IV.
  • 0

#487 Pitrex

Pitrex
  • Użytkownicy
  • 590 postów

Napisano 25 April 2012 - 10:18

Mi framerate spada na dosłownie chwilę w jednej misji....grę mam na dysku konsoli. Jest wersja ze wszystkimi dodatkami a czy PL ? zapewne bo ta sama firma wypuszczała grę bez dodatków. http://www.3kropki.p...dition_x360.php
  • 0

#488 standby

standby
  • Użytkownicy
  • 1846 postów

Napisano 03 September 2014 - 17:47

Troche odkopuje ale dopiero teraz mam okazje na styczność z tą grą.  Jestem po jakichś 3 godzinach  grania i póki co klimat jest rewelacyjny. Historia, miasto i postacie robią wrażenie. Misje także, pościgi z policja, obrabowanie jubilera czy jatka w gorzelni to fantastyczne sprawy. Fremarate w tej grze nie jest jakiś cudowni i często lubi lekko chrupnąć, grafika sama w sobie jest dość średnia chociaż niektóre smaczki związane ze śniegiem są za(pipi)iste.

Mam pytanie, czy w tej grze bedzie tylko i wyłącznie zima? Sa jakieś zadania dodatkowe (np kradżież aut dla gościa ze złomu) czy coś?

• 0

#489 maciekww28

maciekww28
  • Premium Member
  • 2237 postów

Napisano 03 September 2014 - 17:53

graj to się dowiesz :)

• 0

#490 standby

standby
  • Użytkownicy
  • 1846 postów

Napisano 03 September 2014 - 22:38

Ok juz wiem. Rozrgralem juz 8-9 rozdzialow na 15. Gra jedt genialna po prostu, strzelaniny to poezja, nie ma to jak zmasakrowac tommigunem ekipe ktora wjezdza na nas w cadilakach. Albo rozstrzelanie baru. Goty. Fabularnie poki co jest za(pipi)iscie, glowny bohater to przekozak. Az sie chce godfellas obejrzec.
  • 0

#491 Zdunek

Zdunek

Champion Cup

• Premium Member
  • 3292 postów

Napisano 03 September 2014 - 22:52

Fabuła zniszczy Cię do końca...

• 0

#492 standby

standby
  • Użytkownicy
  • 1846 postów

Napisano 09 September 2014 - 14:04

I zniszczyła, gierka Goty, wrażenia z całej historii ciężko w ogole opisać. Fabularnie, mistrzostwo świata. Immersja wywołana przez dwóch głownych bohaterów chwyciła mnie i nie chciała puścić. Aż żal że się skończyło :(, czekam teraz na III. Oby wyszła!

• 0

#493 Gumiś_JaGoDa

Gumiś_JaGoDa
  • Użytkownicy
  • 1204 postów

Napisano 17 September 2016 - 00:03

Odświeżam sobie właśnie Mafię II. Przed chwilą skończyłem i chciałem sobie sprawić DLC, których nigdy nie grałem ale w sklepiku MS już ich nie ma :(

Wiem, że w wersji classics jest płytka z nimi. Koledzy nie ma ktoś może tej wersji i chciałby mi pożyczyć na czas przejścia? Ewentualnie mógłbym odkupić. Liczę na Was!
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1