Skocz do zawartości

Mafia 2


SNESiak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Na Allegro widać trochę wydań CLASSICS 3xANG, które mają dodatkową płytę z wszystkimi DLC jakie dotąd wyszły + jakieś 4 style packi.

 

Moje pytanie - w jaki sposób odpala się te dodatki? Do konsoli mam tylko pendraka 8GB, na którym od biedy instaluję po jednej grze naraz. Czy możliwa jest instalka samych dodatków na penie, a sama gra leciałaby prosto z DVD? Czy wymagana jest instalka i podstawki, i dodatków? Podpowiedzcie, bo nie wiem czy jest sens inwestować w Klasyka jeśli nie będę miał jak uruchomić:)

Odnośnik do komentarza

Na Allegro widać trochę wydań CLASSICS 3xANG, które mają dodatkową płytę z wszystkimi DLC jakie dotąd wyszły + jakieś 4 style packi.

 

Jesteś pewien, że te DLC są na DVD a nie jako kody do pobrania (jak np. w RE5 GOLD)? Pytam bo też bym sobie sprawił, jeśli są na płycie :)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Na to wygląda - odgrzebałem jakieś zdjęcie z zakończonej aukcji http://img9.imagesha...zdjcie0130j.jpg

 

Kupiłbym, ale trochę mi szkoda ładować prawie 80zł w tę samą grę (nawet jeśli w końcu sprzedam obecną "podstawkę" za ok 40 zł) dla pogrania w kilkanaście/dziesiąt arkadowych misji (ponoć nie są zaawansowane fabularne, ale właśnie takie pojedź, zastrzel, pozamiataj - zobacz choćby te komentarze pod filmem). A używek żadnych nie widzę póki co, same folie.

 

PS.

http://www.gamespot....-review-6276001

http://www.gamespot....-review-6284670

 

wspomniano tu, że praktycznie każda misja to czasówka. Dziękuje, odpadam.

 

PS2:

trafiła się używka w dobrej cenie to kupiłem =) Zweryfikuję sam kwestię tych dodatków.

 

PS3:

no i dupa, po włożeniu płyty z dodatkami woła, że brak dysku. A mam włożone dwa dobrze sformatowane pendrivey, na które normalnie instaluję wszystkie gry. Ja pierdziele jaki pechowy tydzień. Pora chyba zakupić HDD.

Edytowane przez Red_XIII
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Troche odkopuje ale dopiero teraz mam okazje na styczność z tą grą.  Jestem po jakichś 3 godzinach  grania i póki co klimat jest rewelacyjny. Historia, miasto i postacie robią wrażenie. Misje także, pościgi z policja, obrabowanie jubilera czy jatka w gorzelni to fantastyczne sprawy. Fremarate w tej grze nie jest jakiś cudowni i często lubi lekko chrupnąć, grafika sama w sobie jest dość średnia chociaż niektóre smaczki związane ze śniegiem są za(pipi)iste.

Mam pytanie, czy w tej grze bedzie tylko i wyłącznie zima? Sa jakieś zadania dodatkowe (np kradżież aut dla gościa ze złomu) czy coś?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok juz wiem. Rozrgralem juz 8-9 rozdzialow na 15. Gra jedt genialna po prostu, strzelaniny to poezja, nie ma to jak zmasakrowac tommigunem ekipe ktora wjezdza na nas w cadilakach. Albo rozstrzelanie baru. Goty. Fabularnie poki co jest za(pipi)iscie, glowny bohater to przekozak. Az sie chce godfellas obejrzec.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Odświeżam sobie właśnie Mafię II. Przed chwilą skończyłem i chciałem sobie sprawić DLC, których nigdy nie grałem ale w sklepiku MS już ich nie ma :(

 

Wiem, że w wersji classics jest płytka z nimi. Koledzy nie ma ktoś może tej wersji i chciałby mi pożyczyć na czas przejścia? Ewentualnie mógłbym odkupić. Liczę na Was!

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Pamiętam jak orałem w to na PC. Kupiłlem wtedy jakąś mocarną karte graficzna i gierka wygladala jak zycie. Troche biednie to wyglądało pamietam na ps3 jak ktos mi pokazywał.

 

Na ps4 przytule mocno bo to była dobra gierka, taka 8/10

 

 

 

Remake jedynki na tym silniku mogli by zrobić

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 W mafi jedynce i dwójce kupionej dziś na gogu czy steamie na PC już nie ma dużej ilości kawałków właśnie z powodu licencji. 

Oczywiście jest to do rozwiązania w 3 minuty ściągamy gotową paczkę z muzyką i wrzucamy do folderu gry.

 

Także na konsolach w dwójce na 99% brak będzie następujących utworów:

 

Spoiler

2016 Re-release (14 songs were removed)

Removed from Empire Classic/40s (2 songs)
• Good Little Bad Little You - Cliff Edwards
• You're Driving Me Crazy - Django Reinhardt


Removed from Empire Central/40s (4 songs)
• Buttons and Bows - Dinah Shore
• It Don't Mean a Thing - Ivie Anderson / Duke Ellington
• Sing, Sing, Sing - Benny Goodman
• Hot Time in the Town of Berlin - Bing Crosby / The Andrews Sisters


Removed from Empire Classic/50s (5 songs)
• Ain't That a Kick in the Head - Dean Martin
• Che La Luna - Louis Prima
• Makin' Whoopee - Doris Day
• Oh Marie - Louis Prima
• When You're Smiling - Louis Prima


Removed from Empire Central/50s (1 song)
• Why Do Fools Fall in Love - The Teenagers


Removed from Delta/50s (2 songs)
• Ain't That a Shame - Fats Domino
• I Put a Spell on You - Screamin' Jay Hawkins
 

 

Czyli w skrócie zaj.ebią wam garść klimatu, a wy im za to znowu zapłacicie...

:reggie:
 

Edytowane przez devilbot
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.