Skocz do zawartości

Plugawy

Konwenty

12 użytkowników zagłosowało

1. 1. Byłeś kiedyś na konwencie?

• Tak
      3
    • Nie
      9
    • Mase razy
      0

Rekomendowane odpowiedzi

tutaj moze byc podobniebo ponoc cosplaje mają byc ;) uwaga Teka, czytalem zapowiedz tego konwentu tez na jakiejś polskiej stronie poswieconej mandze i dziewuszek troche bedzie. Sam mam zamiar sie pojawic moze wyhacze jakiegoś Lobo dobrego :) n o i to by był mój pierwszy konwent

Edytowane przez Plugawy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam również wolverine origin #2. i parę "dobrych komiksów".

Edytowane przez tk___tk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

podobno multiwersum sprzedawało na swoim stoisku komiksy w stosunku cenowym 1,5 zł : 1$. można się było obłowić za pół darmo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tez jestem ciekaw. Najbardziej rozreklamowane sa oczywiscie konwenty jak ten w Łodzi czy np. w Gdańsku - Bałtycki Festiwal Komiksu, ktory nota bene odbedzie sie w najblizszy weekend. Tam tez mozna wtedy nabyc czytadla, ale glownie wystawiaja sie autorzy, ktorzy sie promuja i przy okazji probuja sprzedac swoje dziela albo sa goscie, ktorzy sprzedaja nowosci. Nierzadko drozej niz po cenie nominalnej, a na pewno nie taniej, wiec szalu nie ma. No, a przynajmniej nie bylo do tej pory. Ja w kazdym razie zajrze w sobote bo o 13tej bedzie zaproszony Marcin Rustecki z Tm-Semic.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli kogoś interesuje to są już plany na tegoroczny MFKiG

http://komiksfestiwal.com/tak-bedzie-w-tym-roku/

IMO bardzo dobry zestaw:
Grindberg
Snejbjerg (u nas znany z prac dla Vertigo, jak choćby Hellblazer)
Grant (polecam, w zeszłym roku najlepszy panel)
Bisley
Rosiński
No i nasz ogródek: Śledziu, Polch, Sapkowski itp.

Będzie też wiceprezes Marvela do spraw międzynarodowych, więc gratka dla ludzi interesujących się przemysłem komiksowym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Imo średnio wypadł festiwal w porównaniu do zeszłego roku. Szkoda łączonego spotkania o Lobo, Granta wolałbym znowu samego, Simon pochlał za 4-ech, czyli jak zwykle, chociaż jakoś wytrwał. Spotkanie z C.B Cebulskim było fajne, ale irytowali mnie ludzie czekający na Sapkowskiego, którzy niecierpliwie krzątali się po sali no i sam czas pewnie też został uszczuplony przez wizytę mości Sapkowskiego.

No nic, taki plus, że kilku znajomych miało premiery, a i game jam prowadzony przez kolejnych wypadł spoko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I jak, poszedłeś?  Nadal na targach gorąco jak w saunie? Złe wspomnienia z tymi krakowskimi mam, częściej do Warszawy zdarza się wpaść (i z Łodzi bliżej).

Edytowane przez Hendrix

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wybieram się jutro albo w niedzielę

Edit:

Byłem, zobaczyłem, pochodziłem i opuściłem.

Ludzi w chu.... nie wiedziałem, że aż takie zainteresowanie jest ludzi tymi targami książki. Tegoroczne targi odbyły się na EXPO w Krakowie stąd ich powierzchnia była bardzo duża, klimatyzowane hale więc nie było duszno przy takiej ilości ludzi jaka tam się przechadzała. Pochodziłem pooglądałem stoiska z wydawnictwami, paru autorów można było spotkać, wziąć autograf. Moim celem były oczywiście stoiska komiksowe, lecz nic nie kupiłem (za mało kasy a ceny tańsze są na necie  :cebula: ) liczyłem, że zakupie na stoisku Egmontu Ligę Sprawiedliwości tom 2, Jokera lub Zabójczy Żart lecz to w piątek się już wyprzedało  :/ (Ligi nie było). Wrażenia pozytywne lecz drugi raz już raczej nie zawitam, byłem zobaczyłem i tyle.

Edytowane przez Malibu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta