Jump to content


Hendrix

Premium Member
 • Content Count

  3566
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Hendrix last won the day on April 30 2018

Hendrix had the most liked content!

Community Reputation

1437 Nie-random

About Hendrix

 • Birthday 01/07/1987

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • PSN ID:
  Hendrix877

Recent Profile Visitors

13384 profile views
 1. No tak, 8k w grach jest na razie tylko w sferze fantazji, ilość mocy (nawet wykorzystując checkboarding) potrzebnej jest zupełnie nieproporcjonalna do realnych zastosowań. Jednak format musi być obsługiwany oczywiście, choćby ze względu na high-endowe tv. btw. Wszystko wskazuje, że MS nie odda pałeczki lidera jeśli chodzi o moc. To będzie dobra generacja do posiadania obydwu konsol.
 2. Termin premiery wybrał sam Zampella, bo stwierdził, że chce konkurować bezpośrednio z CoD (trochę zrozumiałe z perspektywy prywatnej, biznesowej - nie). No, przeliczył się trochę.
 3. Te "nieroby" z Polyphony nigdy nie miały wyników finansowych pod kreską, ba!, to topowe studio pod względem dochodów. Evolution dostało dużo szans, ostatecznie nigdy nie zdobyli szerszego uznania wśród fanów wyścigów (tzn. ich kilka kolejnych gier nie zarobiło na siebie i studio notorycznie przynosiło straty). Zresztą patrząc po wynikach sprzedażowych, tradycyjny model ścigania nie przyciąga do siebie graczy. Nawet Forza Horizon, mimo bycia bezkonkurencyjną grą arcade/open world, świetnym ocenom, ma dość ograniczony zasięg. Złote czasy gier wyścigowych minęły jeśli chodzi o ilość gier AAA. Nawet Codemasters ledwo ciągnie.
 4. @Kazub Niekoniecznie samych drzewek i podziałów na techniki, ale skille wrzuciłbym jako nagrody po pokonaniu mini-bossów i bossów. Nawet recykling ich miałby większy sens wtedy (np. ulepszone wersje danej umiejętności). Zresztą jak pisałem wcześniej, za niektórych przeciwników już tak nagradza (Orin i leczenie deatblowem np.), więc nie zdziwiłbym się gdyby ten koncept i tak gdzieś się pojawił w trakcie prac nad grą, ale wygrał tradycyjny model: level up poprzez exp.
 5. @Bansai Ten ending miał też najlepszy motyw muzyczny podczas walki z bossem.
 6. No też wątpię żeby MS jakoś zdecydowanie zmienił profil swoich gier, gry multi są w dna całego Xbox Game Studios, ale i znaczna część największych fanów konsoli preferuje taki typ rozrywki, co zresztą ma sens jeśli spojrzy się na historię marki. Teraz dochodzi też gamepass i naturalnie takie gry dobrze wpasowują się w profil tej usługi. I nie ma nic w tym złego, każda firma z Big 3 celuje w trochę innego klienta. Jeśli nie robiłyby tego, ilość graczy core'owych kurczyłaby się w szybszym tempie niż obecnie. @ASX No, ale chyba bardziej ludziom chodzi o nacisk na dany tryb, niż o jego obecność per se.
 7. Osobiście mam wrażenie, że ludzie pozytywnie się zdziwią oprawą na przyszłej generacji. Pamiętajcie, że obecnie każda gra multiplatformowa jest projektowana w taki sposób, żeby działała na sprzęcie o mocy 1.31 TF. Ta dolna granica zostanie wielokrotnie zwiększona. Edit: Plus normalne CPU
 8. Fun fact: Quixel będzie wykorzystany w TES VI (i w wielu innych produktach).
 9. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo pokazania pełnego pakietu od MS czyli rodzina next-genowych konsol, xcloud i zmian w goldzie/gamepassie. Wszystko wskazuje na bardzo dobre E3 dla Zielonych.
 10. Zgadzam się, ale ja przemodelowałbym cały system pozyskiwania umiejętności, w ten sposób żeby dany skill był otrzymywany po pokonaniu przeciwnika (co gra robi i tak) albo wykonaniu questa. Cały sytem exp jest absolutnie niepotrzebny i nic nie wnosi do gry.
 11. No system walki robi tę grę. Jest tu trochę jak z fighterami, no niby można w nie grać ot tak, ale jednak masterowanie systemu to połowa przyjemności. W przypadku Sekiro system walki to też generalnie główny powód dlaczego wszystkie NG+ były nadal przyjemne. Z drugiej strony, po 75 godzinach i wbiciu platyny, raczej nie wrócę do gry bez DLC. @Up Łusek jest 40 na przejście. Edit: Co do skilli: Koniecznie mikiri i jego wzmocnienia, atak po fireworks/shurikenie, karpie z Ashina, ichimonji/ichimonji: double, użycie protezy z wyskoku, użycie CA z wyskoku, Fang & Blade, pasywy z leczeniem, atak po parasolce - to zdecydowanie najbardziej przydatne skille. Skill z leczeniem po deatblow jest również przydatny, chociaż imo nie na tyle, żeby na początku ładować 5 punktów w niego.
 12. No dla mnie ostatni boss i ostatni boss w Shura ending, to jednak trudniejsze pojedynki niż finał w Hiracie. I jak NG+ do NG++++ nie były trudne, to ostatni boss dał mi w kość na piątym przejściu (10 długich walk zanim padł). Btw. system aktywnych skilli generalnie mocno meh, po co multum CA jak i tak wszystko przebija Ichimonji: Double. Ba, na późniejszych przejściach jest jeszcze gorzej po tym względem, bo Ichimonji służy też do pilnowania własnego posture
 13. @mugen Trochę prawda. Dużo ludzi błędnie rozumie ten system deflect/counter slash, albo stara się grać w to jak w Soulsy, a tutaj rytm jest dużo ważniejszy niż jakakolwiek szybkość reakcji.
 14. Widziałem jak gra znajomy, przy braku parowania zaciął się na 3 godziny na Monku, już tyle samo czasu spędził przy ostatnim bossie (i jego dwóch fazach), ale jakoś do niego doszedł xDDDD Tylko no, walki wtedy trwają koszmarnie długo, z małpą 40 minut walczył (jedno starcie). Cóż, jak ktoś chce tak grać, to nic mi do tego.
 15. Hendrix

  God of War

  No sequel wyjdzie szybciej niż po 5 latach, odpada większość fazy budowania prototypów, większość pre-produkcji i team zazwyczaj ma już jasno określony cel i wizję tego jak wszystko ma wyglądać. GoW nie miał żadnych DLC, więc dodatkowa robota też odpada. Horizon 2 to pewnie marzec 2021, więc nie zdziwię się jeśli GoW 2 wyjdzie rok później, albo pod koniec 2021, zależy jak będzie układał się cały plan wydawniczy i praca na nowych devkitach.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.