Jump to content

Hendrix

Senior Member
 • Content Count

  4358
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Hendrix last won the day on July 3

Hendrix had the most liked content!

Community Reputation

2412 Diamentowy Pies

About Hendrix

 • Birthday 01/07/1987

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • PSN ID:
  Hendrix877

Recent Profile Visitors

14533 profile views
 1. Ano, niestety ale faza tuż przed startem generacji zawsze sprzyja niedopracowanym artykułom, clickbaitom etc. - uroki zarabiania na pisaniu w Internecie, algorytmom związanym z reklamami, pozycjonowaniem i tabunem podobnych rzeczy.
 2. No w zasadzie co roku powstają takie IP, wystarczy sięgnąć po coś innego niż rynek AAA, tam ryzyko jest większe, więc i mniej innowacji - zresztą innowacja sama w sobie też jest przeceniana, szczególnie w tej branży, gdzie iteracja pomysłów jest dosłownie wpisana w historię całego rynku.
 3. Myślę, że osoba pisząca artykuł nie odrobiła pracy domowej, mimo, że to 5 minut używania google (i czytania ze zrozumieniem - zanikająca umiejętność niestety), z czego info byłoby w dużej mierze również z Eurogamera. Ciekawe ile razy te 100 gier będzie wyjęte z kontekstu.
 4. Ułatwi to pracę devom (jeśli korzystają z Krakena), będzie też miało większe znaczenie w późniejszej fazie generacji, gdzie budżet na assety gier będzie się różnił od tego co mamy teraz, oczywiście nadal wszystko będzie uzależnione od wizji osób projektujących dany tytuł i tego co chcą osiągnąć oraz jakim kosztem, jak we wszystkim związanym z produkcją gier, tak i metoda kompresji to kwestia wyborów i decyzji z uwzględnieniem celów danego projektu.
 5. Yep, kicker to rail chyba najbardziej.
 6. A ja dzisiaj bailowałem 20 mln+ na Hangarze, no cóż, secret score poczeka na następny raz - w ogóle najbardziej uciążliwy będzie oczywiście ten na Skate Heaven - na 100% nie będzie mi się chciało tego robić, te 16mln tylko by mnie irytowało, tak jak cała plansza :v
 7. No, ale MS robi to tylko w tytułach na których mogą zarobić dzięki MTX, albo w wydanych w tym roku, to nie jest bezinteresowne zagranie - tym bardziej, że ich launch year wygląda bardzo przeciętnie. Ale owszem, bardzo dobrze wygląda jako PR, tak jak filmik Sony w 2013 o wymianie gier.
 8. Patrząc po zakupach growych, to jednak ludziom pasują remastery, nawet za pełną ceną i wykonane najmniejszym możliwym wysiłkiem (vide ostatnia kolekcja Mario), więc nie wiem w jakim celu i po co są przedstawiane przykłady "marudzenia w internecie, które przyniosły skutek" - obie rzeczy nie mają dużo wspólnego z sytuacją remasterowania gry.
 9. W przyszłym roku RTX3070 albo 3080, w tym zwykłe PS5, jeśli jakimś cudem nagle nie grałbym na PC, to w tym roku PS5 w 2022 XSX. Od dawna powtarzam, że w przyszłej generacji nie warto posiadać tylko jednego sprzętu. Tym bardziej, że konsolidacja rynku przyśpieszy, o czym zresztą też pisałem. Z innych zakupów, pewnie za 3-4 lata okulary VR.
 10. No tak, co nie znaczy, że dyskusja na nim powinna być na poziomie podstawówki.
 11. Wątpię w jakiś przesadny sukces wersji Ultimate, sam Miles się dobrze sprzeda, wersję Ultimate kupią osoby, które nie ograły jedynki i pewnie głównie one.
 12. No, ale Miles ma darmowy patch. I again, ciekawe gdzie widzicie "bronienie tych zagrywek", jest to w ogóle delikatnie absurdalne, bo wiele osób narzekających na to, jakoś w tej generacji kupowało remastery (o ironio, w bibliotece mam jeden kupiony remaster, bo osobiście nie wspieram remasterów, nie jestem klientem, do którego są kierowane, tak samo jak MTX i DLC). Moje uwagi w tym temacie są skierowane do tego jak to wszystko wygląda na forum (którego nie da się czytać od dobrych 6 miesięcy z hakiem). I znowu, czego się spodziewaliście w przypadku oryginalnego Spider-mana? Nic nie zapow
 13. Oferuje, bo to są nowe gry, Sony też oferuje to przy swoich cross-genowych grach.
 14. Odleciał, bo mam inne zdanie? Tak, generalnie uważam, że oburzanie się na COKOLWIEK związanego z grami (minus prawa devów) jest dziecinne - od tego macie portfele aby głosować, a nie krzyczeć w Internecie, nie cierpię współczesnej kultury outrage'u i nie cierpię tego jak ludzie są (za)bardzo uwiązani do marek, nie podoba ci się dokąd zmierza firma? Nie kupuj, ale damn, nie histeryzuj, to tylko zabawka., nie część twojej rodziny. Nie rozumiałem tego w 2013 w stosunku do MS, nie rozumiem tego teraz, nie będę rozumiał nigdy. Żadna firma nie podejmuje decyzji w oparciu o twoje dobro, tylko o wł
 15. Co sprawia największe trudności? Pierwszy czy ostatni gap?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.