Jump to content

CYSIO

Zg(Red.)
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by CYSIO

 1. Ano, króciutki. Paski mi odpowiadają i takiego formatu będę się trzymał, lepszy rydz niż nic:).
 2. podpisuję się,czasem też nie chce mi się rozstawiać kiery to pykam na padzie,ale szybko ochota przechodzi Też się pod tym podpiszę. Feeling z jazdy na kierownicy jest niesamowity, dopiero wtedy możemy docenić moc GT5. Kolega rapen zastanawia się jak obłożyć pada w gaz i hamulec. Heh, miałem ten sam problem. Na z(pipi)anych trigerach dałem rady pół godziny, "ix" i "kwadrat" pomimo że analogowe to było dobre 10 lat temu. Zbawieniem okazał się Logitech DFGT - miód! W GTTV pojawiły się dwa darmowe filmy z 24-godzinnego wyścigu na Nurburgring z udziałem Kaza. Co za klimat! Boli mnie, że ta gra jest zbyt japońska, no kuźwa, wchodzę na giełdę samochodów używanych a tu "japończyków" od cholery, co się dzieje z autami europejskimi? Ba, nawet do wyścigu niemieckich aut turystycznych (klasa extremalna) co możemy kupić w salonie? Nie Audi, nie BMW czy Merc jeno piepszonego Lexusa. No chyba, że trafisz w używkach, ja nie trafiłem... Na tysiąc aut to kariera zdecydowanie za krótka!
 3. Przepraszam bardzo gdzie te 800 fur standard? Co to ma być? Na giełdzie używanych mamy 30 aut i co mam teraz czekać aż pojawi się za godzinę, dwie a może jutro czy za tydzień auto które potrzebuję właśnie teraz do wyścigu? No bez jaj...
 4. CYSIO

  Kierownice

  Witam szanowne grono! Jako fan ścigałek i oblatywacz obu Forz stwierdzam, że GT5 na kierownicy miażdży! Absolutny wymiatacz, gameplay 10/10, za to na padzie dwa oczka w dół, tragiczne triggery , Dual Shock 3 kompletnie mi nie podchodzi (xboxowy pad rulez!). Nie ukrywam, że wywalenie tysiaka na sprzęt, który nie spełniłby oczekiwań to niezły zonk, dość asekuracyjnie zainwestowałem w Logitecha Driving Force GT, czyli najtańsze koło z polecanych tutaj GT/G25/G27 i w tej chwili nie wyobrażam sobie grać inaczej. Serdecznie polecam.
 5. CYSIO

  Gry Arcade na XL!

  Street of Rage 2 - kto chętny do nabicia pkt online? Pisać na Live. Bojan_Zaw naprawiaj co trzeba i jedziemy;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.