Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Specyfikacja techniczna pada DualShock 4:

  • wymiary 162 x 52 x 98 mm
  • waga 210 g
  • Bluetooth 2.1 + EDR
  • akumulator Lithium-ion 1000 mAh
  • wibracje
  • czujnik Light Bar umożliwiający konsoli wykrywanie położenia pada
  • żyroskop
  • touchpad
  • wbudowany głośnik mono
  • przyciski: PS, SHARE, Opcje, 4 przyciski akcji (oznaczone figurami geometrycznymi), R1/L1/R2/L2/L3/R3, krzyżak, dwie gałki analogowe
  • port USB, gniazdo słuchawkowe
a42ddaedead86b730637e81f0b735a3d29d81e33

dualshock-4-kontroler-konsola-playstatio

 

Pomysl z dodaniem touchpada wydaje sie ciekawy i mam nadzieje ze bedzie fajnie to wykorzystywane przez producentow. Z drugiej strony patrzac jak "czesto" w grach byl wykorzystywany zyroskop z DS3 to istnieje obawa ze tu moze byc tak samo.

R2 i L2 maja byc delikatne wygiete i wszystkie placzki narzekajace na te spusty powinny byc zadowolone ;)

Mnie osobiscie ciesza najbardziej wklesle srodki galek analogowych bo zdarzalo sie ze po dluzszej sesji paluchy juz tak dobrze nie trzymaly :)

Fani portal spolecznosciowych jak sie dowiedzielismy bede zadowoleni dzieki funkcji "share" ktora posluzy do udostepniania okreslonych materialow znajomym

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, czy i tym razem, aby go naładować, będziemy musieli uruchamiać konsolę...

Przecież w specyfikacji Sony jest podane że nie.

 

 

Additionally, gamers can charge DUALSHOCK®4 while PS4 is on standby or

through a dedicated charging station. For convenience, DUALSHOCK®4 can also be charged

with smartphone chargers via USB.

http://www.scei.co.jp/corporate/release/pdf/130221b_e.pdf

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy będzie dało sie ładować poprzez ten oficjalny ps3 AC adaptor, Ogólnie pad prezentuje sie lepiej, fajnie ze poprawili r2,l2 oraz wglbienie w galkach, jedynie słabo wyglada ten przycisk share imo.

 

Rownież zastanawia mnie czy ten oficjalny bezprzewodowy headset 7.1 będzie współpracował z ps4, mam nadzieje ze tak bo szkoda było by go wyrzucać :)

Odnośnik do komentarza

Hmm to wystarczy zmienić kabel usb, ale z drugiej strony po co maja dawać support starszych akcesoriów jak można zarobić na nowo :) ale szczerze to i tak nie potrzebne bo w końcu pady bedą ładować sie w trybie standby

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie nie będzie się dało ponieważ będzie miał inne wejście do ładowania - USB (Micro B)

 

Też mam nadzieje ze HS 7.1 będzie działać z PS4 ;)

 

zawsze można zastosować, jakiś taki wyszukany USB adapter.. no bo nie wyobrażam sobie, ze będę musiał wyrzucić swój ukochany Special Edition Arcade Stick na śmieci, bądź wystawić na sprzedaż i inne tego rodzaju urządzenia. to będzie porażka.  

no ale czekajcie...  skoro pałeczka Move jest kompatybilna, to nie wszystko stracone.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

zawsze można zastosować, jakiś taki wyszukany USB adapter.. no bo nie wyobrażam sobie, ze będę musiał wyrzucić swój ukochany Special Edition Arcade Stick na śmieci, bądź wystawić na sprzedaż i inne tego rodzaju urządzenia. to będzie porażka.  

no ale czekajcie...  skoro pałeczka Move jest kompatybilna, to nie wszystko stracone.

No kurde, mnie martwi że nakupiłem sobie pełno plastikowych gratów - buzzery, gitara, klawisze do rock banda i najpierw się dowiaduje że PS4 nie będzie kompatybilne (tylko jakiś strimming:)), teraz nie wiadomo co z tymi akcesoriami. Jeszcze chciałem mieć swoje top 5 gier na psx'a, ps2, ps3 i je odpalać na ps4...

A wracając do tematu pada - wygląda estetycznie, tylko te przyciski SHARE i OPTIONS :|

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

mnie tam cieszy wbudowane gniazdo słuchawkowe - mam juz dosyć przedłużaczy.

o zmianie słuchawek na bezprzewodowe nawet nie wspomnie, bo obecne przewodowe wymiatają xD

 

ale przecież to jest bez sensu, podepniesz swoje super hiper słuchawki przewodowe do DS4 a ten bezprzewodowo po cholera wie jakim streamingu i jakim pakiecie danych i jakiej kompresji będzie wrzucać Ci na nie dźwięk. Skoro - jak sam zauważyłeś - bezprzewodowe słuchawki dają wg. Ciebie taki kichany dźwięk, to czemu niby przewodowe słuchawki do których doprowadzony jest bezprzewodowo dźwięk mają działać lepiej? 

 

chyba, że coś źle skumałem :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...