Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

easye

Senior Member

Treść opublikowana przez easye

  1. easye odpowiedział(a) na Czezare temat w Ogólne
    Nie, ale ja przez swój wiek już prawie niczego nie kończę… U mnie 85 godzin na liczniku (więc nawet więcej niż sama fabuła zajmuje) i gra ani trochę mi się nie znudziła. Jak wrócę na PC, to do niej pewnie usiądę. POLECAM! Może do tego czasu wyjdzie coś nowego, o co znowu będziesz mógł się pokłócić ze światem przed premierą! XD
  2. easye odpowiedział(a) na Daffy temat w Hardware
    Jak sytuacja na rynku by nie była to te ceny to totalne nieporozumienie. 6400 - sprawdź listę zakupową w x-kom.pl (9dxcpcw7n) Pomijam już fakt, że szukając na własną rękę na allegro/OLX, kupi się to za 80% ceny, albo dobierze lepsze części i przynajmniej będziesz miał pewność że pograsz w nowe gry w rozdzielczości wyższej niż 1080p... Ale ja tak jak poprzednicy zupełnie nie rozumiem, do kogo jest kierowany ten komputer. Nawet mało wymagający użytkownik przeżyje ciężki szok, kiedy podłączy tę "kostkę" pod swój 77-calowy telewizor 4K i w nowościach AAA zobaczy na starcie pokaz slajdów w 15 klatkach.
  3. easye odpowiedział(a) na Daffy temat w Hardware
    No trzeba pamiętać by zainwestować w jakiś używany telewizor Full HD do tego potwora!
  4. easye odpowiedział(a) na Daffy temat w Hardware
    Za takie pieniądze to można sobie złożyć kompa z 5070 albo 5070Ti, a tu 6K za gówno profesorek z zintegrowaną grafiką…
  5. Właśnie już 6tki weszły na rynek, muszę poczytać jakie usprawnienia względem C5 i G5.
  6. Do 10 tys to kupisz chyba wszystko co chcesz, od topowego LG G5 , po tansze WOLEDy z 2025 za 6-7 tys. Samsunga z 2025 kupisz do ceny 6999 LG C5 tez często bywa na promocjach, ale do 7999. Topka WOLED: QD-OLED (na promocjach) zaczyna się od 12 tys, - najlepszy model Samsunga - Samsung S95F, ewentualnie model na 2024 jak jeszcze gdzieś znajdziesz w sklepie Samsung S95D. Ale to już musisz czekać na mocne okazje, bo sklepowe ceny QD OLED to od 15k w górę. Jeszcze jest SONY, ale oni też odlecieli z ceną - 17k.
  7. a to falami, obecnie po prostu mniej mi się chce grać na kompie - letnie przesilenie.
  8. no ja bym się w życiu nie spodziewał, że będę grał w Fajnala na switchu i to jeszcze z taką grafiką, wiem, ze jest popup, wiem, ze tekstury miejscami slabsze niz na duzych konsolach, ale gra na tym 8w sprzęcie i tak robi piorunujące wrażenie, ja zaś ostatnio mam ochotę grywać głównie na handheldzie. Wziąłem GameCarda za niecałe 200 zł, byle do poniedziałku!
  9. No może nie mam racji, tak czy siak niesamowity jest ten Final na Switchu i nie wiem czy wytrzymam do pierwszych przecen…
  10. No podejrzewam, że jakieś umowy cenowe z danymi sklepami mają, tak jak na Playstation, tam też chyba nie było żadnej obniżki, może jedna, wyobrażam sobie, że gdyby to zależało od Square tylko to nie byłoby tak, że w każdym sklepie cena jest inna. Zresztą wystarczy spojrzeć na cały sklep NIntendo, niezależnie od wydawcy, od lat tam wszystko nawet na promocjach jest często pare razy droższe, niż w innych sklepach na promocj, wynika to pewnie z polityki samego Nintendo a nie widzimisie wydawcy.
  11. Wątpię, dla N to przecież nowa gra wydana w czerwcu xD
  12. easye odpowiedział(a) na ASX temat w Hardware
    no ale ekran robi wrazenie i tak, dobry ten LCD, 8 cali idealne w handheldzie, dla mnie robil zdecydowanie lepsze wrażenie niż w Asus Rog Xbox.
  13. easye odpowiedział(a) na ASX temat w Hardware
    W S nie ma Windowsa, ma niższa rozdzielczość ekranu, co przekłada się na lepsze działanie gier, do tego ergonomicznie nie jest 1KG cegłą, tylko dobrze przemyślana handheldowa konstrukcja (no może poza tymi touchpadami, których mogłoby nie być!) Ekran ma super, taki duży że trzeba uważać by kciukiem w grach nie strzelać!
  14. No nie powiem też jestem pod wrażeniem jak działa ten finał na switchu i poważnie się zastanawiam czy nie zacząć właśnie na tym sprzęcie- tylko ta cena… Na PC 70 zł, na Switchu 259…
  15. to ma być jakiś ex na konsole? Na PC chyba w żadnym sklepie nie ma tego tytułu.
  16. No ale chodzi mi o tą onlinową, gdzie budujesz zespół i grasz tez w turniejach z innymi graczami, albo quick matche. MyTeam to się nazywa na dużych konsolach? Te granie offline znudziłoby się po 3 meczach.
  17. Szkoda, że nie ma 1 podstawowego trybu - master ligi, gdyby można było budować normalnie swój zespół to może by kupił, a tu jest tylko quick match, za 2 tygodnie będziesz 10 minut szukał przeciwnika.
  18. Też kupiłem mogę polecić. Dla mnie najwygodniejsze są te największe, chociaż tak jak piszesz, każde założone to ogromna różnica! a ten film który wklejałem to chłop ewidentnie miał uszkodzone swoje Joycony.
  19. easye odpowiedział(a) na easye temat w Ogólne
    no my jests w takim wieku, ze graliśmy we wszystkie raymeny, a graficznie Remake wygladą świetnie, wiec podejrzewam, że gra i tak osiągnie sukces, bo podobnie jak Ty ja też ją kupię i będę ogrywał z dzieciakiem...
  20. easye odpowiedział(a) na Jakim temat w PS5
    @Fanek płakał jak oglądał.
  21. easye odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w PS5
    Ten temat nie powinien być w multiplatformach?
  22. easye opublikował(a) temat w Ogólne
    Wygląda przekozacznie, dla fanów poprzednich części pewnie pozycja obowiazkowa, jeszcze wyceniona za 159 zł. o_0
  23. easye odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Krwi w Xmenie nigdy nie za wiele! Day One!
  24. easye odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Hardware
    wiadomo kiedy ma być premiera?
  25. easye odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Hardware
    Nie no już zobaczyłem - ta ramka nadal zbyt duża jak dla mnie, no ale Oled to Oled. Wątpię by zmuszali wszystkich do bundla-będzie ciut drożej przez oledowy ekran, ale przecież bebechy zostają te same.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.