Jump to content

Mrs Scierka

Zg(Red.)
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

821 profile views
 1. IMO napisów jest za mało, a te co są, są nieprzemyślnie umieszczone i niedopieszczone graficznie. Porównajcie sobie tę okładkę z numerami 131b, 132, 135 i 136 z tego tematu: Okładki roku 2008. Pomysł, świeżość, choćby na jeden numer, jakieś eksperymentowanie z logiem i artem, pochylone czcionki, COŚ, zamiast suchego art+logo+5 zdań które idą już któryś numer (btw. czy grafik żyje?). Niedługo będzie konkurs na plebiscyt okładki 2009 i lwia część będzie taka sama, z różnicą artu. Tak grafik żyje, a to , że przez kilka numerów poszedł taki sam font to chyba nic złego? Z tego co pamiętam, a pamiętam dobrze - to większość czytelników nie chciała okladek typu (131b, 132 itd). Zresztą okladki z roku 2009 moim zdaniem wyszły fajnie i dobrze wkomponowały się w klimat growy, o czym świadczyły Wasze czyli czytelników wysokie oceny (Resident, Killzone, RDR, Splinter, Batman.) W gusta wszystkich się nie trafi, a co do Avatara to nie ja wymyśliłam tak obleśną niebieską twarz. Tak czy inaczej życzę Wesołych Świąt zarówno przeciwnikom jak i zwolennikom niebieskich stworów.
 2. wita, witam i o zdrówko pytam :)

 3. Ojej, a skąd takie stare projekty się gdzieś jeszcze walają, taki szmat czasu, nawet na kompie już tego chyba nie mam.
 4. ale ze o kogo chodzi? o mnie?:) pozdrawiam rowniez :)

 5. o.O pozdrawiam Cię człowieku który odwiedziłeś mój profil.

 6. 5 gwiazdek :) A co tam, należy się :D

×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.