Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

II KoBik II

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez II KoBik II

  1. II KoBik II odpowiedział(a) na psx18 temat w Hardware
    Za 4 ptysie to juz ladny tytan do grania bym mial. Orzeszek mysle ze troluje bo nie wierze ze mozna byc takim, takim.. rozrzutnym.
  2. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Klub Dobrego Komiksu
    jakiś czas temu kupione, czaję się na drugi tom Wiecznego bo daje radę. No i Weapon X za free od ziomka bo miał dubla a bardzo sobie go cenię.
  3. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    zima idzie, trzeba grzać
  4. II KoBik II odpowiedział(a) na Wojtas angol temat w Subforum PESa
    Ciężko tu cokolwiek napisać bo bombardiera minusów - moich ciężko zarobionych plusów Jest przyzwoicie, ale to demo i za dużo powiedzieć nie można. Kilka fajnych animacji. Można pograć. Ale czekam bardziej na Fifę.
  5. II KoBik II odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Wole sluchac Platynova.
  6. DC

    II KoBik II odpowiedział(a) na tk___tk temat w Klub Dobrego Komiksu
    Czekam na paczki. Hush to swego rodzaju perelka. Warto miec.
  7. II KoBik II odpowiedział(a) na Yano temat w PS4
    PS4 i tak jest male. Po co te kombinacje? Plastik i tak juz jak z hinskiego bazarku a to jest juz kpina. Jeszcze brak optyka :f
  8. II KoBik II odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    Nie warto Yakubu.
  9. II KoBik II odpowiedział(a) na Nsp temat w SpartakuS
    W nastepny piatek wrzucisz. Itd
  10. II KoBik II odpowiedział(a) na Nsp temat w SpartakuS
    No klasyk. Nada sie.
  11. II KoBik II odpowiedział(a) na psx18 temat w Hardware
    http://allegro.pl/lenovo-z51-70-i3-5005u-8gb-1tb-r7-m360-230zl-i6403103741.html
  12. II KoBik II odpowiedział(a) na Pawel_S5 temat w Kącik RPG
    Tylko nie pisz o Uncharted 4. Każdy jeden zaliczał w jakiś sposób względem premierowych podbitych zapowiedzi.
  13. II KoBik II odpowiedział(a) na Pawel_S5 temat w Kącik RPG
    Pokazać mi jeden wielki tytuł który nie zaliczył downogradu.
  14. II KoBik II odpowiedział(a) na Pawel_S5 temat w Kącik RPG
    Ma to momenty. Moj ostatni Final jakis skonczylem to FF 8. Wiec po takiej przerwie moze byc dobrze.
  15. II KoBik II odpowiedział(a) na Nsp temat w SpartakuS
    Huyaszkowi?
  16. II KoBik II odpowiedział(a) na psx18 temat w Hardware
    Lenovo Z51
  17. II KoBik II odpowiedział(a) na Nsp temat w SpartakuS
    Sa dwie szkoly. Rzucanie klamotami z punktu a do b i wlasnie czucie miesniowe. Moment w ktorym spinasz miesien w ostatniej fazie czyli koncentrycznej. Wujek tyle wiesz o sterydach a o samych miesniach trzeba ci tlumaczyc?
  18. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Czytac pismakow w 2016r.
  19. II KoBik II odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Haha. Zobacz jaki spadek ma saker. Naiwni. Kazdy z nich wali w dupe.
  20. II KoBik II odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Dlatego gurwa tu nie ma schematu a ludzie chca robic to samo co inni.
  21. II KoBik II odpowiedział(a) na Andżej temat w SpartakuS
    szkoda kasy, jedyne co podniesie to teść w dupe.
  22. II KoBik II odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    ok
  23. II KoBik II odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Będąc na bombce to nie ma najmniejszego znaczenia, Jeśli apteczny i masz gen to porobi cię na ciastkach.
  24. II KoBik II odpowiedział(a) na Sebas temat w SpartakuS
    Zachwalałby, gdyby nabiał produkowała firma Trec. Haha w samo sedno.
  25. II KoBik II odpowiedział(a) na Wojtas angol temat w Subforum PESa
    Tu nawet nie ma czego bronić, brak licencji to sikanie w gracza. Ja omijam, ty łykaj. Te weganku - jak już nie wiesz co napisać to minusuj po każdym poście ok?

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.