Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

II KoBik II

Senior Member

Treść opublikowana przez II KoBik II

  1. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Region Filmowy
    Yano lepiej bym nie ujął - tak samo czuję klimat Tolkiena jak Jacksona. a materiały dodatkowe pokazują tylko ile w tym ogromu pracy i pomysłów. MASAKRA. Uwielbiam.
  2. II KoBik II odpowiedział(a) na MaZZeo temat w Xbox One
    W jedynce i dwójce liczył się skill i cierpliwość. Trójka to już modła codów i innych bzdet których nie trawię. Ubić, byle ubić. Zero kontaktu face to face z przeciwnikiem tylko popierdylanie po mapie w celu jałowego tłuczenia killi. Zero charyzmy i walki na krótki dystans którą uwielbiam z 1 i 2.
  3. II KoBik II odpowiedział(a) na MaZZeo temat w Xbox One
    Widzisz, ja mam kompletnie odmienne zdanie o Gyrosach.
  4. Tylko o tym to tu nie pisz bo lecą bany.
  5. Nie nic, jestem tylko śmieciem. Wielkie korpo i tak mają was głęboko ale brońcie swego.
  6. II KoBik II odpowiedział(a) na Pawlo temat w Subforum PESa
    Są wspominki, akcyjki. Jest dobrze, PES wraca na odpowiedni tor
  7. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Region Filmowy
    No ja mam pierdylca na punkcie trylogii, książki, gier, także tego.
  8. II KoBik II odpowiedział(a) na Pawlo temat w Subforum PESa
    W każdej części był. Ale najlepiej wyważonym PESem był imo PES6. Tak ogólnie mówiąc, i singiel i online, zwłaszcza online. Mój biedny Turynek z nikim w składzie, potrafił czynić cuda Interkowi i innym Januszom grającymi najlepszym składem.
  9. Nawet jeśli to nic nie tracę. Online? no mam Golda ale nie ma Girsów to nie mam w co grać. A tylko ta jedna seria potrafiła przyciągnąć mnie do sieci. Nic więcej. Ogólnie jestem antyonline w grach więc. Owszem, kupuję pudełka, ale nie wszystkie. Każdego sprawa w co gra i na czym gra. Ja jak każdy szanujący się Janusz potrafię mieć na to wywalone i zawsze skwitować "nie pamiento wół jak cielęciem boł". Hipokryzja zawsze warta uznania w polaczkowej przypadłości.
  10. Dybaj cyfrówkę za 280zeta. Ja po zakupie dwóch, CODa mam za free. Handluj.
  11. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Region Filmowy
    Jutro seans - wczoraj premiera owej edycji, a dziś zakup. Fotki dla ciekawskich, co w środku.
  12. Opowieści ludzi co cisnęli na piratach po cichaczu i mieli mody.
  13. II KoBik II odpowiedział(a) na Pawlo temat w Subforum PESa
    śmiechając ale kiedyś to te strzałki były priorytetem jak grało się z ziomami. Pamiętne szpile Juve/Real - Del Piero, strzałka w dół i cały mój misterny plan zawsze leciał w pisdu. Teraz takie rzeczy nie mają znaczenia w nowych grach. Wszyscy i tak naginają na 100 pro.
  14. II KoBik II odpowiedział(a) na MaZZeo temat w Xbox One
    Ale w czym problem?
  15. II KoBik II odpowiedział(a) na MaZZeo temat w Xbox One
    Tak forma rozgrywki mi pasowała choć zawsze znalazł się czas na lance, snajpe. Ale w trójce gnash był do bani, a obrzyn to debilstwo. Nie wspominam o skórkach na broni i podświetlonych postaciach. Zabiło to wszystko moją immersję z online, które ubóstwiam z jedynki i dwójki. Tyle.
  16. II KoBik II odpowiedział(a) na MaZZeo temat w Xbox One
    W żadnym wypadku nie życzę sobie multi z trójki. Bo zrobiła się parada latania ala w codzie i sam system zabawy był do dupy. Tzn mi nie odpowiadał. Ma być prosto, twardo i z jajem, jak w 1 i 2.
  17. II KoBik II odpowiedział(a) na MaZZeo temat w Xbox One
    egzakly
  18. II KoBik II odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Region Filmowy
    Nie tylko Ty. Kino day oneone112!
  19. II KoBik II odpowiedział(a) na MaZZeo temat w Xbox One
    Ma być i już. Właściwie nie wiem czemu zwlekają. Girsy to esencja esencji. Chcę moje naparzanki w HD albo nowej edycji, 16na16, egzekjuszyn i łor myszyn na start. No i snajpa, aktiw i hedszot. Mniam.
  20. śmiechłem Jedynie obejrzałem to co pokazali na E3 oraz z dziś, premierowy trailer, nie liczę na cudy ale tak giereczki lepiej wychodzą jeśli mało się nimi interesuję, vide - Cień Katowic.. Mordoru znaczy.
  21. Unity już leży na dysku i czeka na czwartek. Teraz to już tylko do kompletu PESik, no i GTA V, czyli kopalnia miodności w najlepszym wydaniu. L4 trzeba na grudzień kołować, rychło.
  22. Singiel zaliczony i bawiłem się na bogato. Są momenty i warto je obadać samemu choć nie da się ukryć, że to nadal prosta strzelanka, gdzie na ostatnim poziomie trudności ginie się tylko z powodu małej ilości szczęścia i po niemal jednej kulce na klatę. Multi ogrywam sporadycznie. Nie jest to liga Gears of War stąd z mojej strony nigdy nie było, nie ma i raczej nie będzie większej podjarki w tym segmencie zabawy w FPP. Stąd nadal czekam albo na remaster GoW albo kontynuację.
  23. Straciłem nadzieję
  24. II KoBik II odpowiedział(a) na szakal80 temat w zgRedzi
    ale powylewać jadu zawsze warto, według polaczkowej przypadłości.
  25. Też mi się rzuciło w oczy. Nie raz mój ping był najgorszy co jest nie możliwe.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.