Treść opublikowana przez Litwin81
-
Battlefield 3 - online
W ogóle to jakaś kosa ten ribbon,nie dość ze 6 killi to sporo,to dają jeszcze tylko 200 pkt. za to,jak dla mnie to z 5000 powinno być Ostatnio mam pecha bo mam ciągłe po 5 killi,a za głupie 2 zniszczenia ładunków przeciwnika dostajemy 240 pkt. co jest dziecinnie łatwe.
-
Battlefield 3 - online
To muszę biegać znowu z A-91 Szkoda,bo mi fajnie się gra AKS.
-
Battlefield 3 - online
-zwalili termo wizję,nic nie widać,nawet w ciemnym metro,a o dziwo w pojazdach działa jak poprzednio.Kapienie jest teraz straszne. -czołgi jak poprzednio nie mają siły,trafisz komuś pod nogi a on dalej żyje i to na HC. -na HC na mini mapie pokazuje miny i claymory,o co chodzi?Współczuje tym co teraz będą musieli zrobić medal za 300 claymorów. -osłabili działka AA(np. Centuriona) -są nowe trofea -jest nie aktywna jeszcze zakładka zadania,gdy wchodzimy w online. -dalej przejdziesz przez typa,on ci przez maskę buggy przechodzi i nie zabija. -na HC zamiast pełnego zdrowia 60% pokazuje teraz 100% -radio wybucha po naszym respie,nawet jak nie jesteśmy snajperem,co za kicha.
-
Battlefield 3 - online
Mi się termowizja przydaje jak ktoś po krzakach kapmi,a przy 50% maszyna się już rozwala a ja gaśnicy nie używam.
-
Battlefield 3 - online
Jak 2 typów stanie z igłą to jesteś bez szans,może chcą zrobić tak że dopiero 2 trafienia zestrzelą maszynę,a jedno pozwoli latać.
-
Battlelog
Mnie też w końcu aktywowali: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/Litwin_PL/stats/179749130/ps3/
-
Battlefield 3 - online
To się zawiedziesz bo średnio sobie radzi na średnie odległości,zresztą gdzie ty chcesz leżeć i strzelać?
-
Battlefield 3 - online
W ogóle opisy i ich kolory na ekranie w Bf3 to jakaś kpina,czy do odliczanie przed meczem(muszę obracać się w ciemniejsze miejsca),czy obserwowanie lotu pocisku,czy celowniki są tak nie czytelne że nie da się czasami walczyć,szczególnie utrudnia to walkę w stacjonarnych jak Centurion przy zoomie(pomijam że czasami ten celownik znika i trzeba wyjść i znowu wejść do maszyny by był)
-
Battlefield 3 - online
Z tego samego powodu dla którego ty grasz normal. Kwestia wejść na Centuriona i nie polatasz,na szczęście mało osób to robi. Dzisiaj po raz pierwszy wpadły mi asysty za namierzanie laserem,myślałem ze to tylko soflam a to też ten z heli.Dzisiaj nie mogłem czołgiem przejechać bo kolo snajper postawił czujnik ruchu na środku ulicy Po co miny,styka czujnik ruchu
-
Battlefield 3: Back to Karkand
Ale intensywne walki powietrzne Ten pseudo harrier to coś czuje będzie kosa,bo jak heli się zachowuje.
-
Battlefield 3 - online
Ostatnio ląduje przy fladze heli,a kolo z mojej drużyny mnie z czołgu zarąbał,dzisiaj lecę Little Birdem a kolo wrzucił C4 i wysadził 4 osoby,skąd się biorą tacy debile?Jestem spokojnym człowiekiem,ale za coś takiego po ryju bym dał.Zobaczcie jak mi ratio spadło od 2 dni gram z takimi noobami,że aż wierzyć się nie chce,skutki uboczne dużej sprzedaży BF3.
-
Battlefield 3 - online
Kurde chciałbym z ludźmi z Dice na solo porozmawiać,bo jak to mozliwe że od czasu Bf1943 nie umieją zrobić by gra notorycznie zawieszała konsole przy ich tytułach,spytałbym też czemu bez powodu wywala z meczu bez statsów.Ta mega nowość skakanie przez murki to jakąś porażka,nie dość że często nie chce przeskoczyć,tylko skacze w miejscu to jeszcze czasami dochodzi do zgonu przy przeskoku.Dzisiaj lecąc nisko nad górami samolot mi wybuchł i pojawiło się pech,mam dość tego gówna.
-
Battlefield 3 - online
1 vs 1 to ja nie miałem szans,głowa typowi odskakiwała a i tak mnie ubijał,to broń ma chyba najmniejszy damage,szkoda ze nie ma czegoś takiego jak magnum ammo,MP7 może i wygląda fajnie,ale startu nie ma np. do PDW-R.
-
Battlefield 3 - online
Żadna frajda mieć dobre ratio dzięki maszynom,dla mnie największa frajda to masterowanie broni,ale nawet nie wiecie jaki fart że już MP7 mam na 100%,takie (pipi) że pad latał po pokoju,jakbym ze śrutówką biegał,zerowy damage.
-
Battlefield 3 - single player i ogółem
No to Wake Island to coś w stylu Killzone a nie Bf1943.Kalinho no tak jeżeli ci chodzi o trofea to tak,ja mówię o wyzwaniach w grze.
-
Battlefield 3 - online
Wczoraj grałem z typem BadWolf34,kolo najpierw zabijał swoich na Charku z Centuriona,wywaliło go i wrzuciło z powrotem do tego samego meczu ale jako rywala i znowu wbił sie na centuriona,w końcu go wysadziłem i nauczyłem się obchodzić barierki,Dice powinno tam ustawić strefę śmierci,po co rywale mają tam kampić.
-
Battlefield 3 - online
3 osoba namierza na latające,tylko trzeba mieć rakietę.
-
Battlefield 3 - online
HC to juz lekkie przegiecie. Mozna zaliczyc rekordowe k/d jednym magazynkiem bronia supporta. Ogladalem na YT ja koles jednym strzalem z RPG skosil 7 ludzi. Oczywiscie kto co lubi, ale jak dla mnie, nawet normal ma duzy dmg broni. Ja mam nieodparte wrazenie, ze to uklon w strone CoD'owych graczy. No jasne,za to na normalu RPG trzeba centralnie w klatę by zabiło.Co do latania idzie się przyzwyczaić,jak ma się radar odkryty to jest trochę łatwiej,tylko w błąd wprowadza bo pozostawione na mapie moździerze też pokazuje.
-
Battlefield 3 - online
I pewnie zabiera tłumik.
-
Battlefield 3 - online
Dla wyjątkowo słaby jest MP7,1 magazynek ledwo starcza na 2 osoby(z bliska,z daleka to porażka na maska) i to na hc.
-
Battlefield 3 - single player i ogółem
Nie jest łatwo calaka wyciągnąć,szczególnie road kill barką desantową lub samolotem potrafi napsuć krwi.
-
Battlefield 3 - online
Dziwne,dla mnie M240B z rękojeścią jest prze kozacki i na małą i średnią odległość. Tommi no strzelec ma najlepiej,termowizja,auto przeładowanie w gunie i rakieta na pojazdy naziemne i można nawalać do punktów na mapie.Osłabiasz czołg z guna i dobijasz rakietą.
-
Battlefield 3 - online
Heli szturmowe i termowizja to jest dopiero moc,do tego namierzanie laserowe i te wasze czołgi nic ni mogą Dzisiaj kolejny rekord-7 killi z Thunderbolta
-
Battlefield 3 - online
Wkurza mnie scar,mało naboi i duży podrzut,w tej klasie istnieją dla mnie tylko AKS i M4.
-
Battlefield 3 - online
Wystarczyło chwile poczekać a byś wiedział co zamierzam. Dzisiaj odkryłem laser do namierzania w heli bojowych i mecz życia-11 killi,szkoda że się nie udało 12,tickety się wrogowi skończyły.Dla mnie najlepsza broń dla szturmowca to M240B,M249 jakoś mi nie leży.