Treść opublikowana przez Litwin81
-
Battlefield 3 - online
Qraq ale mnie wczoraj zgrzałeś,wysiadam by naprawić czołg a ty z niego zwiałeś,mechanik potrzebuje osłony.
-
Battlefield 3 - online
Ukarzyciel to po wskrzeszeniu wciskaj select jak masz listę,czasami pomaga.870 faktycznie słaby,dlatego tylko usasa wymasterowałem.Coś mi się wydaje że nie mam jako jedyny ochrony po respie,co się odrodzę to zgon.Ta wiązka laserowa jest genialna,ale tylko na normalu,jak możesz namierzyć gdzie jest samolot,na hc się nie sprawdza.Dzisiaj miałem ogarniętego pilota w Viperze i to byłą czysta przyjemność,aż chce się grać,a nie ze start i po chwili zgon.Loko tak patrzę an twoje statsy i ty chyba tylko w czołgu siedzisz
-
Battlefield 3 - single player i ogółem
Grafa jest uproszczona,ale ma super kolorystykę i mapy,jak się człowiek wkręci to gra się lepiej niż w Bf3.Do tego można nawalać w ludzi,bo są spotowani i idzie ich z działka rozwalić.
-
Battlefield 3 - online
Już kilka razy udało mi się zrobić"dwubój"ze snajperki,musiał się kolo respić na nim,raz mi się udało jak przebiegali w jednej linii,z to zrobiłem heada z działa czołgu Ale i tak do dziś największe frajdę sprawia mi podwójny kill w COD4,zresztą tam za to była nagroda.
-
Battlefield 3 - online
Ale dzisiaj miałem śmieszną sytuację w szturmie,nadlatuje nad lotnisko na pustynnej burzy i puściłem rozpoznawczo serie z rakiet a tu nagle wpadają 2 kille,ktoś chyba czekał na samolot Tak samo jak kill z korneta przez pół mapy Snajper na dachu nie wiem na co czekał Odkryłem te namierzanie laserowe rakiet,jest fajne,szybkie,ale średnio się nadaje na HC bo nie widać gdzie jest wrogi samolot,bo zajmuje ten sam slot,na normalu będę tego używał.
-
Battlefield 3 - online
Dzisiaj trafiłem na typa co miał ponad 1000 killi samolotami,ale tylko nimi lata,zero lądowego wsparcia,kosił strasznie,tylko to wina drużyny,2-3 kolesi z igłą i by nie polatał.
-
Battlefield 3 - single player i ogółem
Bf1943 dla mnie lepsze od BF3,ale musiałbym od nowa sterowania się uczyć,no i mam tam wszystko zdobyte.
-
Battlefield 3 - online
Rozprysk po strzale z czołgu jest zerowy i to na HC,nie raz typ dostał pod nogi i żył,trzeba centralnie trafić.No chyba że leży,słaby te M40 i i M98 i piszę o HC,z większych odległości 1 kula nie zabija,chyba ze w baniak,tęsknie za BC2.Lubię KH 2002 ale chyba będę musiał grać AEK,bo wydaje mi się ze po każdym strzale nawet z tłumikiem pokazuje mnie na mapie.Wkurza mnie ze nie mogę sobie nabić medalu mechanika,jak mam uszkodzony czołg to gdy wychodzę naprawiać i potrzebuje osłony to kolesie na ogół uciekają,a gdy heli wymaga naprawy to latają do zgony,nie dadzą naprawić.Coraz więcej ludzi COD-a chyba gra w BF3.
-
Battlefield 3 - online
Do dzisiaj mi też się udawało,ale najpierw nie pokazywało jego pozycji podczas strzału a później nie mogłem strzelać. Ku.rwa nie mogę,przez tą grę i tych z(pipi)anych randomów nabawię się jeszcze większych wrzodów.Debile nie potrafią strzelać a kradną pojazdy,które zaraz rozwalają i potem biegam sam na 2 czołgi.Przez 12 meczy z tymi debilami ratio mi spadło z 2,0 do 1,98 bo uniosłem się ambicją i starałem się rozwalić minami czołgi,zrobić cokolwiek,a do tego jeszcze kretyńskie błędy,przysięgam ze gdyby dzisiaj ktoś z Dice byłby przy mnie,dostałby po ryju,oto z cyklu dziwne: -snajper respi się na radyjku,walę w niego z M320 a on się obraca i mnie ubija pistoletem,ma jeszcze 15% życia,a pocisk dostał na wysokości kolan. -celowniki w maszynach tak latających jak i np.Centurionie doprowadzają mnie do szewskiej pasji,jak na niebie mam to zobaczyć?Nie mogli dać czerwonego? -jadę nówką czołgiem i uderzyłem w wielki zbiornik z benzyną,on wybuchł a zgon i napis pech O co ku.rwa chodzi,a czołg stoi dalej cały. -nóż,co za debil go zrobił,zamiast wbić to stoję z nim w ręku,muszę się po kilka razy przełączać na broń i znowu na niego by zadziałał.
-
Battlefield 3 - online
Wkurzają mnie 2 debilne rzeczy: -niby upadki,często jest to przeskok przez murek,lub zeskok z metra lub półtora,często kończą się śmiertelnie,w BC2 było to idealnie rozwiązane,tutaj nawet z budynku nie da się zeskoczyć,bo spadochron otwiera się długo. -moździerz,widzę typa na mapie,chcę strzelić i nic,zero reakcji,a w tym czasie kolo namierza się na mnie i zgon.
-
Battlefield 3 - online
Oszukiwanie nie,ale jeszcze gorsze pedalstwo niż kampienie w 1 miejscu,najlepiej niech zabiorą tą strefę 10 sekund i w ogóle niech się odradzać nie mogą. Szpic bo to jest to że nie ma tam strefy śmierci,resp przeciwnika powinien być nietykalny,bo jaka z tego frajda?W grze robi się jak na wojnie,kiedyś były wojny dżentelmenów a później wszystkie chwyty dozwolone,w grach też liczył się skill i przewidywanie gdzie może być wróg,teraz nie trzeba myśleć skoro się kampi na jego respie.Wydaje mi się że w kanałach można ich było rozwalić,np. z RPG zaraz po wychyleniu.
-
Battlefield 3 - online
A co takiego robił że nie potrafiłeś sobie z nim poradzić?
-
Battlefield 3 - online
No wczoraj też miałem kilka zgonów pechowych,czy to lecąc heli czy skacząc przez płotek.
-
Battlefield 3 - online
Mojego kolegi ojciec był kapitanem na Babich Dołach(tam gdzie jest opener)i raz mnie zabrał do jednostki,pokazał mi nabój do działka w mig-u...kufa jakie to wielkie,wysokość to coś ok. butelki pół litrowej,wiadomo że nie tak gruby,ale mówił ze 1,słownie jeden taki pocisk rozrywa typa na pół jak trafi,także jeżeli to przeniosą do gry to powinno być fajnie.
-
Battlefield 3 - single player i ogółem
No właśnie nie każda,ostatnio pokazywali ze co druga jest widoczna.
-
Battlefield 3 - online
KH202 nie dość ze kozacki wygląd to i mocna jest,dla mnie jak na razie nr 1 u szturmowca,a ogólnie na równie z AKS(w BC2 go nie lubiłem,tutaj wymiata)
-
Battlefield 3 - online
Ale mnie randomy wkurzają,kolo kampił na naszym respie w heli i rozwalał nasze samoloty i helikoptery,oczywiście tylko mi to przeszkadzało i tylko ja z nim walczyłem,a ciężko jak pilot i strzelec maja flary.
-
Battlefield 3 - online
Niech dadzą możliwość nagrywania to pogadamy.
-
Battlefield 3 - online
Ostatnio z tych podwieszanych rakiet zabiłem snajpera kampiącego na żurawiu na planszy ognista burza W heli p-z super,nawet w szturmowych,w samolocie tylko podwieszane.
-
Battlefield 3 - online
Żałosna jest rakieta ziemia-powietrze dla samolotu,już nawet nie chodzi mi o jej siłę,bo mogę zrobić nawrót ale o ten zoom,ja muszę wylatywać poza mapę by mieć możliwość namierzenia,myślałem że to będzie wyglądało jak w przypadku tych rakiet w heli,normalny widok i namierzanie z daleka.
-
Odżywki, Gainery itp.
Widziałeś nowe testy na sfd,kolo chce jeść po 30 gram omegi dziennie,pomijając finansowy aspekt,to wolałbym zjeść makrele albo łososia.
-
Battlefield 3 - online
Właśnie jak czołgi namierzają samoloty?Jaki to rodzaj rakiet?Bo ja mam te namierzane przez w czołgu,ale nie chce mi się na pojazdy latające namierzać,chyba że robi to ta osoba.Typ nie tyla zabijał odpływających,co pilotów heli i samolotów na pasie startowym.
-
Battlefield 3 - online
Matro jest najlepsze w podboju,można dużo killi nazbierać.Dzisiaj myślałem ze wyjdę z siebie,kolo o ksywie Selecao977 na mapce Wyspa Chark,wbił się nam do Centuriona i kampił na lotniskowcu,nie powinno tak być,dopiero ktoś ogarnięty wysadził go C4,rakiety się tego nie imają,ale 3 sztuki C4 wysadzają wszystko.
-
Battlefield 3 - online
Jak kolo od BC2 tak śmiga to wątpię by coś zrobili,a mnie raportowali za 3 kosy w BC2 Bo uważali ze czituję
-
Battlefield 3 - online
Little Bird wymiata z rakietami ziemia-powietrze,z daleka namierza,szybko się ładują,2 pociski i Tunguska nie powalczyła,nie mówiąc już o Vodniku