Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. Nie, nic nie usuwa, dodaję opcjonalne RT, ale to co było, jest dalej i wyglada lepiej, bo dodali np. SSR do wszustkich powierzchni (dx11 i dx12) oraz nowy antyaliasning TAA, wczesniej była tylko jedna metoda. Są tylko ogromne problemy z performance, dlatego zaleca się granie na dx11. Wtedy masz wszystko z patcha, oprócz wsparcia rzeczy z dx12, czyli dlss i RT.
  2. Ta cuscenka jest podobno wycięta przez mod, który dodali, pewnie nawet nie wiedzieli co dodali, miał dobre opinie to wrzucamy do builda xDD. No cóż, beka z tej sceny, bo akurat była "ważna". Dodali animacje "klepania" płotki a'la RDR2.
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Suavek temat w Kącik RPG
    Fajno, tanioszka.
  4. Nie chce mi się instalować wersji PS5 dzisiaj, zostaje przy PC, w sumie nowy content juz ograny , ale widzialem u kumpla, wygląda i chodzi to zajebiscie, w Białym Sadzie w trybie perf pięknie i płynnie. No różnica względem poczciwej PS4 ogromna. Szybkie rzucanie znaków na padzie tez super się sprawdza, nowa kamerka wiadomo sztos. No gra będzie znowu hitem na PS5 ze wzgledu na natywną wersję, głównie z braku dobrych duzych RPG w tej generacji i do tego gra kosztuje grosze, a starcza na 200h.
  5. Przejść na ciemną stronę mocy - dx11 do czasu aż poprawią wydajność.
  6. a teraz narzekamy na 54 fpsy w mieście . Na PS4 ile było pewnie z 17 w misji Barona :D?
  7. no pisałem o tym w "recenzji", to było już 5 lat temu w rebalanced modzie, którego zresztą użyli tutaj kropka w kropkę. https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2788/
  8. Nie każdy ma talent do fotografii, ale chętnie bym pograł z kamerą metroidvaniową w Wieśka :D.
  9. Dobrze, że na forumku już znaleźliśmy obejście (dx11) .
  10. Nowy bossfight (screen za duży, żeby zmieścić w starym poście )
  11. Misja jest na 15 lvlu Rozgrywa się gdzieś tutaj:
  12. Pewnie można, ale większość musi być podbita przez twórców, żeby chodziło poprawnie Dla samego questa już warto patcha zaistalować, więc tak.
  13. Już wiem dlaczego te screeny od @tjery tak wyglądają, nie zauważyłem, że dodali photomode i robilem screeny z gog overlay :D.
  14. na dx11 masz nowy content + tekstury/mody TAA/ SSR, performance tylko nieco niższy niż na 1.32, więc na pewno deck pociągnie to bez problemu
  15. Nie wiem, czy Steam ma opcje skanowania plików wykonywalnych w UI, ale w folderze powinny być dwa
  16. A nie mozecie na SD/Steam uruchomic w dx11? Performance jest taki jak przed patchem u mnie + masz nowe rzeczy wszystkie bez RT/DLSS
  17. Recenzja paczyka: PC: RTX 3080/ R5 3600 plusy: +nowy quest: Super, polecam samemu odkryć, około 45 minut zajmuje, bardzo fajny, kilka zakonczeń, także się postarali + super jest nowa kamera, naprawdę zwiększa immersję i jakoś zwyczajnie lepiej mi się na niej gra + usprawnienia gameplayowe z modów znałem wcześniej, ale jak ktoś nie widział, to też na plus, dawno przetestowane rebalancingi, przebudowane drzewka skilli (max 3 punkty, a nie 5, co zwiększa ilość umiejętności do mutagenów na lvl 50+) + graficzne poprawki, tekstury i inne usprawienia na uber+ (część z nich też w wersjach konsolowych) wszystko pięknie i chodzi jak żyleta w dx11 minusy: - skopany dx12, dlatego na razie polecam tym, co nie mają rtx 4090 granie na dx11, są wszystkie ficzery oprócz RT i DLSS, pewnie trzeba czekać na patcha/sterowniki
  18. no nie... tutaj są domyślnie \Dokumenty\GOG Galaxy\Screenshots\The Witcher 3 Wild Hunt GOTY Czyli w gogu, a dalej w subfolderach
  19. dx 11 maxed, 100 + fpsów smooth
  20. Nie ma takiej opcji, tylko downgrade, nowa wersja nie wspiera dx11. Dobra pierdole głupoty DX11 nie ma RT wiadomo, ale z wylaczonym RT wyglada dokladnie tak samo z wszystkim na UBER+ i SSR max mam 100+ fps na 3080, a na dx12 spadki wszystko jedno na czym (low, high) w niektorych lokalach i stuttering ... No temat do dopracowania.
  21. Tak, prawdopodobnie jest to związane z przejściem na dx12, będą na pewno patche na patcha . Da się grać tylko na mocnym sprzęcie.
  22. @tjery a czym robisz screeny? Bo gog Galaxy chyba nie bardzo skaluje. Przydałby się photomode.
  23. W dokumentach/ GOG Galaxy/
  24. Jak widać różnice są na każdym screenie, natomiast RT w wielu miejscach wygląda lepiej, ale są też miejsca, gdzie wygląda gorzej, znalazłem też kilka artefaktów graficznych. Co do Steam Decka ktoś pisał, że pódzie. Radziłbym uważać, dzień temu perf był wyższy od low po high o jakieś 60%... Pewnie będą patchować. Masz tą wodę na pewno na ultra ustawioną? Uber+ nawet, dziwne te fale. Inna sprawa, że screeny z goga się dziwnie skalują na 1440p i wyglada to gorzej niż w realu, ale woda dla mnie w RT to bardzo subiektywna sprawa.
  25. RT bez RT

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.