Treść opublikowana przez KrYcHu_89
- Gothic Remake
- Gothic Remake
- Gothic Remake
- Gothic Remake
- Gothic Remake
- Gothic Remake
-
GTA VI
- Persona 4 Revival
Ja święta 2013 pierwsza Persona życia, Vita, studia, najlepsze czasy do grania przenośnego.- GTA VI
Crimson miał początkowo problemy na konsoli, nawet PRO, ale oni to robili z myślą o PC, poza tym po poprawkach, które wyszły szybko jak na procek w konsoli działa to przy takiej niebotycznej ilości NPCów nieprawdopodobnie dobrze w 30, 40 i 60, da się. Przy GTA VI jednak nie liczę na 60, może 40, ale zobaczymy, bo wiadomo binzesowo lepiej zrobić tylko 30 i wydać za jakiś czas nową wersją xD. Rockstar robi tak zawsze.- GTA VI
Zawsze są ulepszenia, natywnie.- Persona 4 Revival
Budżet na grafikę 15 USD. Ale na szczęście wszystko inne dowiezie jak zwykle.- Gothic Remake
- Witchfire
- Witchfire
- Cyfrowe zakupy growe!
- Witchfire
- Witchfire
- GTA VI
Psstore, aczkolwiek w wypadku tej gry pewnie będą tzw. nocne premiery w klimacie fioletu. Pamiętam jak byłem na takiej z RDR2, gdzie byli sami cowboye.- GTA VI
Coś dużo fioletu.- Gothic Remake
- Gothic Remake
- Gothic Remake
"żebym tęsknił, kiedy nie gram" - no właśnie, tak jest tylko przy trudnych RPG u mnie xD. To uczucie tęsknoty za światem jest niepowtarzalne, jeden minus to ciągłe niedospanie, ale coś za coś :D. Poeta znowu fajnie gada i porównuje do tej wydmuszki rimejko-remastera Obliviona, który jest tylko i wyłącznie nakładką graficzną i nic nie dodał, zebrał dobre recki od prasy za grafikę, chodził bardzo słabo na wszystkim (i tak się nieźle bawiłem, ale te peany były w przypadku Obka i Bethesdy bardzo mocno przesadzone, bo sama gra była identyczna i miała identyczny gameplay).- Gothic Remake
Tak wyglądały gry na wczesne PS4 xD? Oczywiście wiem, że jak zwykle jesteś surowy, ale wydawało mi się, że ta gra jest idealnie w klimaty Schranza 1985, brutalna, staroszkolna i klimatyczna, ale jednak zawiodłem się xD. Btw ta zbrojka mocna, w ogóle podoba mi się ten wzrost siły poprzez rozwój, RPGi mają z reguły z tym problem, czy to Crimson, czy Wiesiek, czy KCD, wszystkie robiły to gorzej od rimejku starusieńkiej gry.- The Blood of Dawnwalker
Clair Obscur moment starych Redów ? ^^- Gothic Remake
- Persona 4 Revival