Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

taki podstawowy temat i jak do tej pory się nie pojawił- olaboga;-) skończyłeś WŁAŚNIE grę (nie rok temu a teraz, kilka dnie temu;-) , pochwal sie nam, docenimy ten fakt;-)

 

 

skończyłem AC: Broterhood. Fajna ale odtwórcza ostro, jako zaciekły fan marki jestem zadowolony ale rozumiem ludzi, którzy pokręcili głowami

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

F.E.A.R. 2: Project Oirigin - ogólnie bardzo dobry shooter, umiejętnie połączenie intensywnej akcji i dawki horroru. Długa, ciekawa, zróżnicowana i nawet kilka razy spowodowała u mnie przypływ adrenaliny. Jedynie co mnie nie usatysfakcjonowało to dziwne zakończenie, ci co ukończyli grę wiedzą co mam na myśli.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Skończyłem trylogie Sly'a . Ludzie kupujcie tą kolekcje. Sly 2 i 3 single bez maksowania 15-20 h, kopalnia pomysłów, mega zróżnicowany gameplay, fabuła jak na platformówkę za(pipi)ista, naprawdę za tą cenę macie 3 za(pipi)iste gry (no ok sly 1 trochę mniej zróżnicowany i długi, ale jak na obecną generację to też top platformówek)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Portal 1 - usiadłem i w ok 2 godziny poszło przy pierwszym posiedzeniu, pewnie dlatego że jakiś czas temu przeszedlem dwójkę i tutaj nie miałem za dużych problemów. Piosenka na koniec gry mnie oczarowała, gra jest rewelacyjna. Gdybym mógł skasować jakaś z pamięci tak by od nowa się nią cieszyć to na pewno drugą grą po Uncharted był by Portal !

 

Przedwczoraj skończyłem Gearsy drugie... piękna gra, najlepsza na Xboxa ale zabrakło mi walki z bosami, nie ma praktycznie żadnych ciężkich bosow do pokonania...

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Medal of Honor- początkowo sie zawiodlem ale finalnie jestem zadowolony. Klimat Afganski robi- góry, strome podjescia, walka w kurzu i sniegu. Gra ma własny styl. No i na PS3 ma Frontlinea z trofeamia;-)

 

ale jest bezczelnie krótka;/

Odnośnik do komentarza

Wstyd się przyznać ale dopiero wczoraj skończyłem Splinter Cell: Conviction.Wstyd dlatego że zaliczałem każdą część krótko po jej premierze.A teraz po Conviction ciśnie mi się na usta : co to k... ma być ,to jest Sam Fisher,przecież Sama którego ja pamiętam to nie ten facet którym gram.

 

A czego się spodziewałeś? W grze jest większa swoboda działania niż w poprzednich częściach, Fisher nie pracuje już dla Third Echelon, więc nie jest ograniczany do cichej infiltracji.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie ukonczylem GOW III i mam mieszane odczucia. Grafika, muzyka i reszta bardzo fajne. Sterowanie momentami frustruje. Na pewno gorszy od czesci drugiej z PS2. Do gry juz raczej nie powroce, czekam na druga czesc Heavenly Sword :)

 

Raczej się nie doczekasz ;)

 

Wracając do tematu: właśnie ukończyłem pierwszego Splintera ze SC Trilogy. Ukończyłem na 7 misji bo zepsuły mi się sejwy a nie będę od nowa zaczynał :sleep:

 

Teraz pora na Pandora Tomorrow :)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Wlasnie ukonczylem GOW III i mam mieszane odczucia. Grafika, muzyka i reszta bardzo fajne. Sterowanie momentami frustruje. Na pewno gorszy od czesci drugiej z PS2. Do gry juz raczej nie powroce, czekam na druga czesc Heavenly Sword :)

Nie tak właśnie, ale w tamtym tygodniu skończyłem całą trylogię GoW.

Odnośnik do komentarza

Właśnie przed kilkoma minutami skończyłem MGS4. Co mogę powiedzieć o grze po po prostu brak mi słów. Dla takich produkcji gram i będę grał. Moim zdaniem to dobrze że w gra nie posiada trofeów gdyż zabiło by to sens gry (moim zdaniem). Teraz czas zacząć porządnie kolejna zaległość (RoF'a) a następnie kto to wie :)

 

Polecam wszystkim którzy jeszcze nie grali :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Split/Second przeszedłem. Najlepszy carcade na PS3. Bawiłem się lepiej niż przy HFS:HP czy nawet Burnout:PC. Gorąco polecam bo to chyba strasznie niedoceniona pozycja

Prawda Ci to. W tej grze naprawdę liczą się ułamki sekund. Ile razy wygrywałem "o zderzak" nie zliczę.

 

Ja dziś skończyłem Daxter'a. Przechodziłem go 2,5 roku :blum1: .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.