- Gothic Remake
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Fajna autostrada znowu dla Argentyny do półfinału. W zasadzie tylko Kolumbia może zagrozić.
- Gothic Remake
-
Assassin's Creed: Black Flag Resynced
Tak wątek Layli był bez sensu i wypadł znacznie gorzej niż Desmonda, przeszli na tego Basima I ucięli temat w Shadows, chyba na dobre.
-
Assassin's Creed: Black Flag Resynced
Nie nie, w Valhalli był. Zapomniałem o Mirage, to racja Mirage i Shadows nie mają. W rimejczku też ma go nie być, to jest resync, więc nie ma sensu opowiadać starej historii, do tego ten tryb FPP z BF był chyba w ogóle najgorszy w serii. Jaram się na to BF trochę, brak loading screenów, brak Animusa, kapitalna grafika i poprawki do gameplayu, to taki pewniaczek, bo przecież BF to ogólnie była chyba najlepsza gra o piratach. Tak się zakończył wątek Layli i ogólnie modern day
-
Assassin's Creed: Black Flag Resynced
Grałeś w te nowe AC xD? Wywalili tylko z Shadows. Zakończyli wątek poniekąd na Valhalli, wątek Layli mam na myśli. Obecnie nie ma potrzeby na nowy, wątpie, by było coś wielkiego w Black Flag.
-
GTA VI
https://www.facebook.com/reel/1578614813965652/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
-
GTA VI
Spokojnie, od tego będzie online.
-
GTA VI
Wciąż zdarzają się wyjątki typu Gothic Remake, którego wydanie w pudle ma prócz kodu płyty DVD, wiadomo, że to już tylko zrobione pod kolekcje, a nie pod instalowanie z płyty:).
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Najlepszy pilkarz swiata.
-
Steam Machine
Dostałem się na listę rezerwową na najdroższy możliwy egzemplarz. Ostatni raz to mi sie zdarzyło na 1 roku studiów. Pewnie nakład wynosi 5 egzemplarzy.
-
GTA VI
Szybko widzę się Januszerka odpaliła w internetach, lewe kody już latają, 12 listopada będzie masowa ilość plastiku na niektórych śmieciarkach.
-
Wrzuć screena
No powiem gierka wciąga, taka podróż w nieznane, wiadomo dialogi nagrane w języku Oghmy, cośtam mamroczą, ale świat inny niż wszystkie. Poza tym całkiem niezłe te mechaniki RPG tutaj są. No i jest notatnik, w sensie piszesz sobie sam w nim, bo tak to pusto xD.
-
Wrzuć screena
-
Cyfrowe zakupy growe!