Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Te Cieniostwory Wielkie i Mroźne to ładnie biją, imo bez magii to ciężko.
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Nie omijajcie questa Świątynia Innosa, to chyba sidequest i nie było tej lokacji w OG, spokojnie najlepsza w grze.
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Ta ze skrzyni
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Ja tylko chce przypomnieć, że Kiszak pobił Gomeza, następnie uciekł do Nowego Obozu i nie poniósł za to zadnych konsekwencji. Apropo Gomeza właśnie to ukradłem mu zbroję w 3 akcie, a gdzieś na forum czytałem, że niby można od 5, ciekawe, sama zbroja top.
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Mam nadzieję, że działa wstecz...:)
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Nie idźcie full w łuki (chodzi mi o zręczność, bo sam skill na master robi robotę), fajne, ale warto mieć coś jeszcze, dużo przeciwników później jest odpornych na strzały. Lepsza chyba hybryda. Nie znam, ale potem można tyle nakraść i sprzedać, że starcza na wszystko.
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na lysyolec temat w Kącik RPG
    Ja święta 2013 pierwsza Persona życia, Vita, studia, najlepsze czasy do grania przenośnego.
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Crimson miał początkowo problemy na konsoli, nawet PRO, ale oni to robili z myślą o PC, poza tym po poprawkach, które wyszły szybko jak na procek w konsoli działa to przy takiej niebotycznej ilości NPCów nieprawdopodobnie dobrze w 30, 40 i 60, da się. Przy GTA VI jednak nie liczę na 60, może 40, ale zobaczymy, bo wiadomo binzesowo lepiej zrobić tylko 30 i wydać za jakiś czas nową wersją xD. Rockstar robi tak zawsze.
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Zawsze są ulepszenia, natywnie.
  11. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na lysyolec temat w Kącik RPG
    Budżet na grafikę 15 USD. Ale na szczęście wszystko inne dowiezie jak zwykle.
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Jak przeciwnik jest za trudny to można go zmniejszyć
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na MYSZa7 temat w Ogólne
    Ogólnie można liczyć, że w 1.0 to już będzie taki Hadesik 2, czyli produkt skończony.
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na MYSZa7 temat w Ogólne
    Przyszłe GOTY, Grysław już 150h nabił
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Rayos temat w Graczpospolita
    Adrian Chmielarz dawaj 1.0
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na MYSZa7 temat w Ogólne
    Zakupione, czeka z Hirołsikami na 1.0. Promki EA na Steam są za dobre.
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na MYSZa7 temat w Ogólne
    Oglądałem chwilę u konesera gejmingu z Brzegu i no kozak gierka. Kiedy to 1.0?
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Psstore, aczkolwiek w wypadku tej gry pewnie będą tzw. nocne premiery w klimacie fioletu. Pamiętam jak byłem na takiej z RDR2, gdzie byli sami cowboye.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Coś dużo fioletu.
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Mam wrażenie, że niektóre zamki na maksymalnej trudności są proste, a jak otwierałem drzwi w twierdzi, że niby easy zamek to się męczyłem, chyba, że to odwrotnie działa :D.
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Zawsze byłem tym ładnym amerykańskim z wielkiej Bethesdy xD.
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    "żebym tęsknił, kiedy nie gram" - no właśnie, tak jest tylko przy trudnych RPG u mnie xD. To uczucie tęsknoty za światem jest niepowtarzalne, jeden minus to ciągłe niedospanie, ale coś za coś :D. Poeta znowu fajnie gada i porównuje do tej wydmuszki rimejko-remastera Obliviona, który jest tylko i wyłącznie nakładką graficzną i nic nie dodał, zebrał dobre recki od prasy za grafikę, chodził bardzo słabo na wszystkim (i tak się nieźle bawiłem, ale te peany były w przypadku Obka i Bethesdy bardzo mocno przesadzone, bo sama gra była identyczna i miała identyczny gameplay).
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Tak wyglądały gry na wczesne PS4 xD? Oczywiście wiem, że jak zwykle jesteś surowy, ale wydawało mi się, że ta gra jest idealnie w klimaty Schranza 1985, brutalna, staroszkolna i klimatyczna, ale jednak zawiodłem się xD. Btw ta zbrojka mocna, w ogóle podoba mi się ten wzrost siły poprzez rozwój, RPGi mają z reguły z tym problem, czy to Crimson, czy Wiesiek, czy KCD, wszystkie robiły to gorzej od rimejku starusieńkiej gry.
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Jakim temat w Kącik RPG
    Clair Obscur moment starych Redów ? ^^
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wredny temat w Ogólne
    Przewroty z akrobatyki

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.