Jump to content

S!N

Użytkownicy
 • Content Count

  363
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralna

Informacje o profilu

 • Skąd:
  Rzeszów
 1. Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Deus Ex na Steamie jest w języku polskim? Niby jest napisane w languages, ale pieron ich tam wie.

  1. MYSZa7

   MYSZa7

   steam sam aplikuje tlumaczenia na podstawie twojej lokalizacji

  2. Stona

   Stona

   Tak, jest PL.

  3. S!N

   S!N

   Dzięki wielkie za odpowiedź!

 2. S!N

  Gry na PSN

  15$ czyli zapewne u nas coś w okolicach 55zł. BTW gra wymiata klimatem
 3. S!N

  inFamous 2

  Zrób test łącza na PC i PS3, może masz coś nie tak z siecią. U mnie też nie było problemów z dodatkiem, choć zdarzyły mi się przy innych okazjach np. Karkandzie do BF3 - trzy razy zawiesiło mi ściąganie i musiałem zaczynać od nowa.
 4. S!N

  inFamous 2

  Również jestem przeciwnikiem pełnych polonizacji ale w przypadku inFamousa 2 polski jest zdecydowanie lepszy. Po pierwsze angielska wersja kompletnie nie pasuje do Cole'a, no i nasz Zek jest zdecydowanie bardziej klimatyczny. W angielskiej nawet głosy przechodniów i "zlacaczy" misji brzmią tak samo kiczowato jak u nas.
 5. S!N

  Rage

  PS3 ma większe problemy z doczytywaniem tekstur i nieznacznie gorsze tekstury. Podobno lepiej radzi sobie z frameratem w stresowych sytuacjach. Na mój gust różnice kosmetyczne i której nie weźmiesz będzie dobrze.
 6. Jeśli ktoś zakupił DE na PSS i ma wersje angielską, a chce polską lub zwrot kasy musi osobiście zgłosić reklamację na infolinii. Opcje są dwie: 1. zwrot kasy do portfela PSS i dezaktywacja złej wersji 2. naprawią błąd (jeśli się da) i będzie można ściągnąć wersje polską. Podobno na rozpatrzenie reklamacji mają 7 dni. Na PSS jest już polska wersja DE:HR CE. Wszyscy którzy zgłoszą reklamację dostaną refundację kosztów z tym, że nie wiadomo jak będzie z ponownym zakupem DE. Jest szansa, że dostaniemy to w promocyjnej cenie ale gwarancji nie ma.
 7. S!N

  Gry na PSN

  Swoją drogą gdzie jest dodatek do Renegade Ops za pre-order?
 8. Raczej bezmyślne kopiowanie. Po pierwsze od początku coś było nie tak z Deus Exem na PSS, a po drugie gra nigdy nie miała polskich głosów, mimo to w powyższym opisie jest błąd. Mnie kusi jeszcze bardziej, bo z PS+ mam za 111zł. Chyba zaryzykuję.
 9. Tak właśnie czułem... Zastanawiam się czy ryzykować.
 10. Czy wersja z PSS ma język polski do wyboru? Niby jest napisane, że jest, ale różnie to w praktyce bywa. Prosiłbym o info z pierwszej ręki. Z góry dzięki.
 11. Wieksze odleglosci ze srutem? Tak. Oczywiście mówię o większych odległościach w kategorii shotgunów. W BF3 shotguna na więcej niż 5m jest niemal bezużyteczny a USAS sprawdza się na dwa, a nawet trzy razy większą odległość - przy wziętym przygwożdżaniu i większym magazynku. Proponuję wziąć Tunguskę na Noshahar Canals ustawić się na skraju w stronę lotniskowca i staty 25-0 wpadają jak nic Na kanale wsadzenie tunguski to porażka. Jak trafi się jakiś bardziej rozgarnięty koleś mecz zawsze kończy się 25-0 i wyjściem połowy składu podkładającego.
 12. Przy sabocie zostaje standardowy shotgunowy, okrągły celownik. A od dwóch dni miałem ochotę pograć z shotgunem i testowałem, testowałem aż wpadłem na USASa - normalnie magia, ale broń tylko dla supporta bo ammo nie ma po dwóch starciach. No i draństwo sprawdza się przy większych odległościach, bo można śmiało wpakować cały magazynek w kolesia i padnie, a szybkostrzelność pozwala przeżyć.
 13. Nie chce tu nikogo oskarżać, ale 600 - 700 punktów na minutę to max jaki da się przy normalnym graniu wyciągnąć. Kolesie muszą boostować na podnoszeniu albo przejmowaniu flag "na zmianę".
 14. Jest jeden błąd w twoim rozumowaniu - zakładasz, że przeciwnik nie może się bronić. Założyli, że od frontala przeciwnik stawia ci opór i możesz go tylko ciachać.
 15. Musiałeś lecieć strasznie nisko albo to był SFLOMACOŚTAM. Shotguny ogólnie są hmmm kiepskie. DAO potrzebuje 2-3 strzałów na niewielką odległość.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.