Ktos z BBa?
GT Academy z Polakiem TVN Turbo 18:50 czyli teraz;)
Rozkminil juz ktos wszystkie gierki z Christmas Deal? ;)
@Butt, wrzuciles tez swoja cegielke? Jak tak lubisz Batmana to dorzuc dolara http://www.indiegogo.com/Reksio
TVN Turbo 18:30 - GT Academy z Polakami na Silverstone
Hell yeah! 150 zetka u buka, az szkoda ze wiecej nie postawilem, ale poprzednie nietrafione meczyki przyhamowaly rozrzucanie hajsu na zaklady ;)
Jak dlugie sa Bulletstorm i Crysis 2? Strasznie mecza mnie te gry z ps+, Bullestorm gra mi sie tak jakby bohater wciagal tony wlada a nie spozywal takie ilosci alko, zas C2 to niestety strasznie szarpiacy tytul, ile to ma klatek na sekunde, jakas masakra :/
Czy ktos z forumowiczow bedacy w posiadaniu PSXE #169 jest w stanie poratowac? Nie moge znalezc swojego numeru a potrzebowalbym skan artykulu SoQ'a "Gra w zycie" poswieconego grywalizacji. Mam na weekend do przygotowania ref na seminarium a pamietam ze SoQ tam dawal za(pipi)iste przyklady.
Ktos moze podac adres tej stronki gdzie sa recezje i testy polonizacji gier?
Ale oprawe to dzisiaj maja dobra Kliczko i Wach ;)